Pomozte s vyberem

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mikhail 14. 2. 2006 13:20

Zdravim,

jsem student a rad bych si vzal tarifni program. Volam mesicne mezi 70 - 100 minut priblizne stejne na vsechny operatory, k tomu nejakych 250 SMS. Rozhoduji se mezi tarifem Eurotel pohoda a Vodafone naplno 50, TMobile Student mi pripadne prilis prekombinovany. V tuhle chvili vede eurotel, mate na to jiny nazor? Diky

Michal
It is as it is.
Mikhail
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Koblih 14. 2. 2006 13:37

takze v porgramu Tarify 2000 jsem zadal 33 minut volani do kazdeho operatora a 80 sms do kazdeho operatora. Zde je vysledek:

Obrázek
N97 mini > Samsung galaxy mini > Samsung galaxy ace 2 > Galaxy S4 mini
Fabia I Combi Elegance 1.4 16V 74kW
Koblih
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilém (novy) 14. 2. 2006 13:41

já sem u vodafone, ale neprotelefonuju tolik, doporučil bych ti eurotel pohoda, ten je fakt dobrej
vilém (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goob 14. 2. 2006 13:49

Ted nevim, zda je u ET nějaká akce, to ať posoudí někdo další, ale u T-M studenta dostaneš za 190 (budu říkat ceny bez DPH) 50 volných minut kamkoliv, 30 SMS do T-M, 3 MMS do T-M, plus nějaká stažení her a tapet z t-zones a myslím, že dvě odpovědi zadarmo při použití Navigatora. T-M má teď akci, že si můžeš vybrat ze tří balíčků - volné SMS, volné minuty a internet na 2 nebo 3 měsíce zdarma. Osobně doporučuji SMS. Dostaneš 100 SMS/měsíc na dva roky do všech sítí. Do konce března je taktéž aktivace za korunu (standardně 99 Kč) a záloha za korunu (standardně 500 Kč). Kdysi jsem tyto tarify porovnával (ET a T-M) a T-M má lacinější hovorné po provolání volných minut. Myslím, že v tuto chvíli není co řešit ;-)

VF naplno je úplně mimo a s touto nabídkou se nemůže tento tarif vůbec měřit (ani oproti standardní nabídce ET).
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speedy 14. 2. 2006 13:55

Tak nevím jak koblih došel k takové ceně... Já zadal to co psal on, je to vidět na obrázku a u Pohody to dělá cca o 200 víc
Obrázek

Tady je teda můžete podívat na výsledek:
Obrázek

Ještě dodám, že mám poslední verzi prográmku z 9.1.
Naposledy upravil speedy dne 14. 2. 2006 15:55, celkově upraveno 1
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 14. 2. 2006 14:15

speedy: No fuj! Koukni na vyjmenovaná slova po v a pak si oprav druhou větu ;-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 14. 2. 2006 14:17

Při této struktuře volání je Pohoda výhodnější o tři koruny :-) Když započítáme akci se 100 SMS měsíčně navíc, je lacinější Student od T-M.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koblih 14. 2. 2006 15:07

speedy píše:Tak nevím jak koblih došel k takové ceně...
Ještě dodám, že mám poslední verzi prográmku z 9.1.
N97 mini > Samsung galaxy mini > Samsung galaxy ace 2 > Galaxy S4 mini
Fabia I Combi Elegance 1.4 16V 74kW
Koblih
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 14. 2. 2006 15:30

Taky bych doporucil ET pohodu je to hodne dobry tarif..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom-cz 14. 2. 2006 15:38

T-Mobile nabízí levnější ceny (než eurotel) do ostatních sítí a levnější cenu do vlastní a pevné sítě mimo špičku. Má levnější sms (o 0,2Kč) a nepatrně dražší volné minuty (zanedbatelné). S balíčkem 100 SMS na dva roky to vypadá zajímavě. Jediné mínus vidím ve smlouvě na dobu určitou.
tom-cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speedy 14. 2. 2006 16:00

goob píše:speedy: No fuj! Koukni na vyjmenovaná slova po v a pak si oprav druhou větu ;-)-/quote]


sypu si popel na hlavu má vina :cry:, ale stane se. Počítače a mobily jsou přeci jen větší koníček než ČJ :wink:
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speedy 14. 2. 2006 16:05

Koblih píše:Ja mam verzi 6.60 z 8.1.2006
Obrázek


Já mám teda verzi 6.61 z 9.1.2006 jak už jsem psal, ale taky nechápu, jak tam může být taková černá díra (rozdíl) :D :shock:
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majk 14. 2. 2006 16:10

Sel bych do ET pohoda + Top SMS (200 SMS za 150KC bez DPH).
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 14. 2. 2006 16:52

speedy: To se mýlíš! ČJ je něco, co by Ti mělo být přirozené a ne že to je nějaký koníček :-) Hlavně to člověka dost degraduje. Kolikrát nám do nakladatelství pošlou rukopis s prosbou, abychom jim ho knižně vydali. Když otevřeš mail s rukopisem a najdeš na první stránce několik vážných gramatických chyb, zavíráš dokument, mažeš mail a dotyčný má smůlu ;-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koblih 14. 2. 2006 16:56

speedy píše:Já mám teda verzi 6.61 z 9.1.2006 jak už jsem psal, ale taky nechápu, jak tam může být taková černá díra (rozdíl) :D :shock:s/quote]


No tak se zkus podivat v tarifech 2000 na zalozku MEZINARODNI,tam kde zadavas pocty minut,jestli tam nahodou nemas zadane nejake minuty. Jinak uz nevim,cim by to mohlo byt... :hm

Mozna kdyby jeste nekdo treti zkusil pouzit Tarify2000 a zadal tam to co my,tak se uvidi
N97 mini > Samsung galaxy mini > Samsung galaxy ace 2 > Galaxy S4 mini
Fabia I Combi Elegance 1.4 16V 74kW
Koblih
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků