Vodafone a Longhorn

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Policak 13. 2. 2006 01:24

Na stránce http://www.techforum.cz/nastaveni_os.php?os=15 najdete už dnes postup na propojení Nokia 6230 s Windows Longhorn. Ještě lepší je, že je vše doprovázeno screeshotem s logem Oskareny. Asi pomsta ze záhrobí :lol:
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod domorodec 13. 2. 2006 04:29

Tomuhle tvýmu příspěvku nerozumím, nechceš nás učit i jak se zapíná počítač ? :D Buď máš hodně natočeno, že tě všechno kolem počítačů překvapuje nebo jseš školáček co dostal od rodičů mobil a neuměl sis to zprovoznit sám. :idea: :D
Hledám jakoukoliv práci přes internet.
domorodec
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Policak 13. 2. 2006 07:48

domorodec píše:Tomuhle tvýmu příspěvku nerozumím, nechceš nás učit i jak se zapíná počítač ? :D Buď máš hodně natočeno, že tě všechno kolem počítačů překvapuje nebo jseš školáček co dostal od rodičů mobil a neuměl sis to zprovoznit sám. :idea: :D /quote]
? Asi nedostatek spánku, že? :lol:
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Am!go 13. 2. 2006 07:51

Až na to, že Longhorn byl pouze pracovní název, oficiální je Vista 8)
Am!go
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Policak 13. 2. 2006 09:56

Asi to ještě upřesním pro pomalejší jedince typu křovák, domorodec apod. Zvláštní na tom je, že uvádějí konfiguraci pro OS, který pod tímto názvem neexistuje, šlo jen o pracovní název a ani Vista, jak se jmenuje dnes, ještě na počítačích není, krom testerů. K tomu screenshot je ještě ze starých stránek Oskareny, ačkoliv už jde o Vodafone. :wink:
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirHo 13. 2. 2006 11:10

Nevim jak ty, ale já longhorna normalně používám (jestly chceš pošlu ti cd)
MirHo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod christian 13. 2. 2006 13:06

Hmm tak to je hezky..
OS Vista (Longhorn) Professional je dostupny,ale jen jako beta verze.. (1.8GB image :D)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Am!go 13. 2. 2006 20:23

Prostě velikost normáního cd :lol: Jinak normální windows xp nejsou zrovna stabilní a nainstalovat si beta verzi windows, pane jo... Ale mam pocit, že někde už Vista vyšly....
Am!go
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cubush 14. 2. 2006 08:27

já používám Visty (a samozřejmě i xpéčka) a nevím co to tu kutíte :roll: , s mobilem se tam spojím stejně dobře jako v Xpéčkách a fungují i HID aplikace. mimochodem už se těším na 21.února až vyjde Februar CTP winVista :) :lol:
cubush
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků