Dojmy na CX65

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ditto 10. 5. 2005 18:46

Chtěl bych se zeptat na dojmy Siemens CX65

//ConPower: odděleno ze špatného threadu.
YEEES :-)
Ditto
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 12. 5. 2005 18:58

Bylo by dobré vědět, co Vás zajímá...
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Martas 13. 5. 2005 06:28

Sice presne netusim, kam otazka smeruje, ale: presel jsem ze Siemense ME45 na CX65 pred cca 14 dny a je to jako nebe a dudy. 8) Proste zmena k lepsimu. Ale (!!!) nektere Siemensovske vady zustaly a i kdyz vetsina mi nevadi, tak treba rychlost, fotak, video, pamet a klavesnice by mohli byt lepsi, ani jedno z techto "problemku" by me od koupe neodradilo. Je to spickovy mobil a za cenu 4.000 Kc si myslim, ze je to nejlepsi kup na trhu.
Martas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LEXX2 13. 5. 2005 07:18

No já teda nevím tenhle telefon jsem měl a má ho teď i jeden kamoš, ale já byl celkem rád když jsem se ho zbavil. Podle mě je takovým plusem slušná paměť a velký displej, ale u mě tedy převažovaly mínusy např. zadní kryt se pohybuje tak volně až hrůza (není to jen můj problém kamošovi to už teď dělá taky a to ho má týden) dalším mínusem je pomalost. Když si vezmu jak všichni pořád brblají na to jak jsou pomalé SE tak zjevně neví o čem mluví. Klávesy jsou taky kapitola sama o sobě prostě mi vůbec nevyhovovaly. Neříkám že jsou klávesy nějaké strašné teď mám MPx200 a tam reagují mnohem hůř (podle mě). Další věc co mi vadila je displej. Je sice velký, ale nevyužitý a hóóódně hrubý. A co mi ještě dost vadilo a překvapilo mě, že pod krytem je samozřejmě baterka pod baterkou je, ale přístup k normální živé elektronice!!! To mě dost překvapilo a naštvalo už z toho důvodu co tam bude vyvádět prach a špína za nějakou dobu. Zvlášť když ten dekl je na nic.

Toť můj názor na tento foun.
LEXX2
Junior

Odeslat příspěvekod Ares952 13. 5. 2005 08:15

mam cx70 (coz je cx65) a je naprosto dokonaly
Naděje je motorem duše
Ares952
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rabbi 13. 5. 2005 09:56

Tak jako asi každý mobil má i CX65 (CX70?) své mouchy. Rád bych se zeptal na jednu z nich - do "schůzek" vložím všechny potřebné údaje, vč. místa konání, ale když si schůzku zobrazím na displeji, místo konání tam chybí. Je to jen problém jednoho mobilu nebo CX65 (příp. CX70) obecně? Co s tím případně dělat?
Jinak mě tento mobil docela zaujal.
rabbi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Machi 13. 5. 2005 11:34

Já na CX65 přešel asi před 14 dny z ME45 a jsem opravdu spokojený, sice ten displej je docela hrubý, ale dá se to překousnout, zatím se mi ani jednou nekousnul tak, že bych jej musel restartovat, s klávesama jsem opravdu velmi spokojen, na ME45 byly horší a rychlost=> podle například SX1 úplně někde jinde, zvláště po defragmentaci to jede jako o závod...
A tím končí tato epizoda.
Machi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misacek 13. 5. 2005 20:34

CX65 mám po MT50. U obou jsem měnila SW. Docela mi vadilo, že se pohybuje zadní kryt, ale na to jsem si rychle zvykla. Potom se mi taky nelíbí, že když CXko vypínám, dlouho mu trvá než si to vůbec uvědomí. Vybrala jsem si ho proto, že uspokojí moje přání za poměrně nízkou cenu, ikdyž si myslím, že ten cenový rozdíl oproti např. Nokiím doženu při dokupování SW. Siemens je prostě Siemens. Jinak je to jediný mobil, který jsem si tenkrát chtěla koupit(a to jich bylo).
misacek
Junior

Odeslat příspěvekod map 14. 5. 2005 11:36

Jsou v seznamu příchozích SMS zpráv jména z adresáře nebo jen čísla, jak se píše v recenzi na tomto serveru?

A druhá věc - někde v diskuzi jsem četl o problému s tím, že vyzvánění narůstá vždy od tichého do hlasitějšího. Je to pravda?
No one can hear when you're screaming in digital...
map
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 14. 5. 2005 16:34

map píše:Jsou v seznamu příchozích SMS zpráv jména z adresáře nebo jen čísla, jak se píše v recenzi na tomto serveru?

A druhá věc - někde v diskuzi jsem četl o problému s tím, že vyzvánění narůstá vždy od tichého do hlasitějšího. Je to pravda?a/quote]


1.) Už ne, to bylo pouze u prvních FW. Minimálně od FW12 (který jsem měl v telefonu koupeného v prosinci) je tato chyba opravena. Jméno je jak v seznamu SMS, tak v samotné otevřené zprávě. Pokud číslo v adresáři nemáte, jméno se samořejmě nezobrazí :) .

2.) No, pravda je to zčásti. Nejdříve zvoní trochu slaběji a pak už ve hlasitosti, kterou zvonit má. Prý to tak je kvůli bezpečnosti. Jestli je nastaveno vzrůstající vyzvánění, je vše v pořádku.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ditto 26. 5. 2005 18:04

Chtěl bych se zeptat.Kámoš má na mobilu pouze dvě hry a mobil mu vydrží jen 1 den někdy dva....
YEEES :-)
Ditto
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 26. 5. 2005 18:09

To není o tom, kolik má v telefonu her, ale o tom, jak často je hraje :wink: .
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ditto 26. 5. 2005 18:25

No jo on je to hračička tak mu to vadí
YEEES :-)
Ditto
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 26. 5. 2005 18:35

IMHO není problém dát mobil přes noc do nabíječky, když už vidím, že další den to nevydrží...
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Martas 27. 5. 2005 06:08

Nebo koupit silnejsi baterku ...
Nebo nehrat hry ...
Martas
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků