Vodafone si svých zákazníků SKUTECNE váží

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Gerard 9. 2. 2006 23:43

Tak bych se s vámi rád podělil o své zkušenosti, s přenosem čísla (a jak se dá ''vydělat'')....Už delši dobu jsem uvažoval, že přejdu na tarif pohoda, kde bych mohl ušetřit,moje faktury se už nějakým třetím rokem pohybují okolo 600 korun a tak jsem si řekl proč ne, co mne tady drží? Dnes na to přišla vhodná chvíle a tak jsem to celé realizoval. Zašel do Eurotelu zaplatil 95kč a dostal 11 místné číslo.
Když jsem přišel domů zvedl telefon a zavolal operátorovi, ta mi sdělila že je vše vpořádku a že mne přepojí na kolegyni, která to se mnou dovyřídí. Na druhém konci se ozvla velice přijemný ženskýá hlas, jehož první otázka zněla, mohu se zeptat, proč chcete odejít? Skoro tři roky tady platíte, NIKDY jste neměl problémy?
Nastínil jsem jí, jak na pohodě mohu ušetřit nějakých 150kč měsíčne možná i více a koukal jsem co se začalo dít.
Víte, já si uvědomuji, že Vodafone je nový, a tak nemáme šanci ještě představit věci, které by měli přijít ale co by jste řekl nabídce 100sms na měsíc po dobu jednoho roku ZDARMA pokud zůstanete a v tu chvíli jsem teda ZACAL čubrňet. Chvíli o tom uvažoval a pak řekl, proč neee??? I když jsem jí teda sdělil, že je to smutné, proč mi to nabídla až ve chvíli kdy odchazím souhlasil jsem se stornem přenesení ještě se s ní chvíli bavil, že mne OPRAVDU mrzí, že bonusi, minuty navíc, jsou jen pro nové zákazníky, ale co mi stávající??? A pak hovor ukončil.

Co na to říkáte pánové? Pak říkejte, že si Vodafone nepovažuje svých zákazníků.

BTW: Něco podobné je zde, dostal telefon navíc+ještě něco http://mobil.idnes.cz/mob_operatori.asp?r=mob_operatori&c=A051208_153249_mob_operatori_brz

:D :D
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Odeslat příspěvekod Vincent 9. 2. 2006 23:53

Hmm to je pěkný.Ale jak se k tomu dostaneme my ostatní?To jim taky musíme pohrozit odchodem?
Vincent
Junior

Odeslat příspěvekod goob 10. 2. 2006 00:00

No, T-M kupříkladu teď každému nabízí, když k němu přejdete nebo když prodloužíte smlouvu, že dá 100 SMS měsíčně do všech sítí na dva roky... (nebo minuty zdarma na celý rok či Internet snad na dva nebo tři měsíce zdarma).
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kujon 10. 2. 2006 00:19

Ahá. No zní to zajímavě :) Já jsem se ještě nezbavil planých nadějí, že Vodouch přeci jen potěší moje srdíčko a nějakou tu výhodičku přislíbí ;) Jen mě docela mrzí to že není zatím jasné co bude, kdy to bude.. Čekal bych to určitě dřve, zvláště když už je na scéně přenositelnost a také když byl aktuální "humbuk" u příležitosti příchodu VF.
kujon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honzapm 10. 2. 2006 00:39

Tak to je tedy opravdu fajn... Škoda, že ve mě netluče srdce spekulanta, hned bych do toho šel taky... :)
Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to. (Albert Einstein)
honzapm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chlup 10. 2. 2006 01:02

Chtelo by to fakt nakou akci pro stavajici! Zatim nevim jak na tom jsem! Prave ze ted me na vodnikovi vubec nic nedrzi. Prenos cisla uz je. Oskarova image sla do haje. Zatim jen slibuji ze bude lip. Jedine co me jeste jakstaks drzi je to, ze u erotelu a teplouse bych asi na tom nebyl lepe! Proste chci 4 operatora!!! Chtelo by to zase rozcerit ten nas mobilni rybnicek :))) :oboze
Paegas => Oskar => Oskar Vodafone => Vodafone CZ => ?????
chlup
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blanka 10. 2. 2006 07:09

Já vám taky napíšu jeden zážitek ze včerejška. Převčírem jsem volala va Oskara a vše v pohodě, zadala jsem si své heslo, přepojili mě a dobrý.
Včera volám a najednou, že něco není v pořádku, že nemám heslo a hned (bez udání svého hesla) mě přepojili na orerátora a ten mi řekl, že žádné heslo tam nemám.Po mém úžasu, jak je to možné, u Oskara jsem 1130 dní, heslo používám stále stejné (internet, hlasová stránka). Prostě moje heslo se ztratilo a hotovo. Včera mi ho tam zase dodala, ale nevysvětlila, jak to, že den před tím jsem ho tam měla.Podotýkám, že faktury platím ještě dřív, než mi příjde složenka.
S tou výpovědí je to fakt dobrý :tleskani
blanka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ntr23 10. 2. 2006 07:57

Tak jsem před chvíli mluvil s infolinkou kvůli nějakému problému, a když už jsem tam byl tak jsem se zeptal jestli něco nedostanu. Operátorka říkala že teda o takových nabídkách nic neví, ale jestli používám WAP a MMS, tak že by mi mohla dát nějaké volné MMSky nebo WAP minuty či data, a také zvýhodněný telefon což jsem odmítnul. Děkuji
ntr23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D_a_v_i_d77 10. 2. 2006 08:24

Já jsem jim taky pohrozil výpovědí řekl jsem té slečně že dřive jsem posla třeba 5 sms z německa a za 21 kč bez dph a teď za 35 bez dph a že když jsem každý druhý den v německu tak je to pro mě drahá sranda.Platím za dvě čísla tak 3000 kč měsíčně.Znuděně mi oznámila že když chci odejít tak že můžu, ale takovým hlasem že bych ji jednu vypálil a to NEJSEM žádný pruďas... asi to budu muset dotáhnout až k tomu že budu mít to 11 místné číslo na převod čísla.Třeba se pak něco začne dít......
D_a_v_i_d77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod azaseja 10. 2. 2006 08:45

Mám 5 čísel (1200 dní, cca 4.500,- měsčně) a když jsem se na infolince zeptal jakým způsebem můžu od Vodafone odejít i s číslem tak mě krásně poradili a ani se neptali na důvod, natož aby mě přemlovali........
Víš, že když ve slově "láska" změníš pouhá 4 písmena a jedno odebereš vznikne ti slovo PIVO ... No není to náhoda :-)
azaseja
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gerard 10. 2. 2006 08:51

Myslím, že je to NAPROSTO jasné pánové....Pokud to nedotáhnete, až na těch 11 čísel, které k přenositelnosti potřebujete NIC se dít NEBUDE....Kdo se bojí NIC nezíská....a já ZISKAL..... :lol: :o
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 10. 2. 2006 09:33

goob píše:No, T-M kupříkladu teď každému nabízí....z/quote]

A co to má společného s tímto threadem? Někde jsou meze a pokud nemáš co napsat k tématu, tak ten TMO chvíli nech na pokoji..... Je zřejmý rozdíl mezi standartní nabídkou a nabídkou Retenčního týmu.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Švejk (novy) 10. 2. 2006 09:44

honzapm píše:Tak to je tedy opravdu fajn... Škoda, že ve mě netluče srdce spekulanta, hned bych do toho šel taky... :))/quote]


Taky na to nemám žaludek, ale i tak stále doufám, že Vodafone něco pro nás staré pardály připraví. A když ne, tak budu průběžně porovnávat s tím, co mi jinde nabídnou. Není nic jednoduššího :D
Švejk :lol: :tleskani :hm
Co blázníte, vždy? jsou tady lidi!
Švejk (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Szapet 10. 2. 2006 09:51

goob píše:No, T-M kupříkladu teď každému nabízí, když k němu přejdete nebo když prodloužíte smlouvu, že dá 100 SMS měsíčně do všech sítí na dva roky... (nebo minuty zdarma na celý rok či Internet snad na dva nebo tři měsíce zdarma).n/quote]


No s tema volnyma minutama u TM to vypada asi tak, ze k napr. k T80 a tedy 80 minutam, ktere si zaplatite vam pridaji 40 dalsich volnych, ktere kdyz neprovolate vam stejne neprevedou ... Pochopil jsem to spravne ? Kdyz, tak mne nekdo opravte ...
A nejhorsi ze vseho jsou trpaslici - ty potvory vam vlezou vsude ...
Szapet
Junior

Odeslat příspěvekod polda 10. 2. 2006 11:04

Ono dost záleží na tom koho zrovna na infolajně trefíte, jestli má náladu se s Váma vybavovat ikdyž to maj nařízno.Kolega odcházel před 2 roky od ET po 7 letech a dokonce byli ochotni mu sehnat motorolu,kterou vůbec neměli v nabídce hlavně ať tam zůstane.Měli smůlu-už měl nový číslo i founa
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků