Je čas opustit Oskar (Vodafone)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Gerard 1. 2. 2006 17:25

Tak tady máme Vodafone globálního operátora a já se ptám co to mně vlastně přinese???

Bylo mi jasné, že se zlevní roaming když někam pojedu ale pro mne je HLAVNI aby zvedly volné minuty, snížily ceny za tarify, ne abych dostal telefon za 7kč a tak se ptám myslíte si, že Vodafone udělá nějaký studentský tarif (nikde ve světe nic podobného nemá), nebo je konečně čas přejít k Eurotelu na tarif pohoda? Když už máme přenositelnost NIC mne u něj nedrží, za to, co platím u Vodafone 650kč bych měl u Eurotelu, tak za 400max....Co si o tom myslíte? Přijde s něčím? Nebo ještě chvíli počkat?
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Odeslat příspěvekod MartinC 1. 2. 2006 17:31

já bych počkal, já bych to ještě tak černě neviděl, dej jim ještě čas...
MartinC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paja3 1. 2. 2006 18:12

Vodafon=Oskar, s tarifama to nehne....
paja3
Junior

Odeslat příspěvekod Aleš P. 1. 2. 2006 18:14

Gerard píše:...nebo je konečně čas přejít k Eurotelu na tarif pohoda? Když už máme přenositelnost NIC mne u něj nedrží, za to, co platím u Vodafone 650kč bych měl u Eurotelu, tak za 400max....Co si o tom myslíte? Přijde s něčím? Nebo ještě chvíli počkat?j/quote]

Takže bys ušetřil minimálně 250kč/měsíc..Kdybys přešel..Už jsem to dnes 1x psal..To vás ve škole neučí počítat!!!!To máš nejmiň 12x250 ročně..a to je...........3000kč
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Abraxas 1. 2. 2006 18:28

Vodafone je všude ve světě nejdražší operátor. Ale také je jeden z nejlepších. Když nějaký čas ještě počkáš, tak nic nepokazíš a za 6-8 měsíců se rozhodneš, co a jak.
Abraxas
Junior

Odeslat příspěvekod Fifu 1. 2. 2006 18:30

dyt ma cosi jako tarif pro studenty ... Odepis. Ja ho mam a myslim, ze je to vpoho. Kdyz si k tomu poridis tu pohodu, tak si za vodou jako ja. Anebo jeste pockej, vsichni uz Vodafone posuzujete a to u nas jeste nic nestihl udelat.
Nebo inspektor Schirz. Ten zase zatčeným sliboval hory, doly. Mě například vzal k mapě a řekl: Když se přiznáte, Meyere, můžete si vybrat - Krkonoše, Beskydy, Příbram, Jáchymov.
Fifu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gerard 1. 2. 2006 18:50

No počítat mne učili...Ale nechtělo se mi měnit číslo....Podle mne ZADNy tarif neudělá..akorát BUDE hrabat prachy....A roaming?Podívejte se sami sobě na faktury, kolik z vás za rok využije volání/přijímaní hovorů???
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Odeslat příspěvekod Aleš P. 1. 2. 2006 18:52

Gerard píše:No počítat mne učili...Ale nechtělo se mi měnit číslo....s/quote]

Je to na tobě,teď už můžeš i s číslem..a 3 litry/rok úspora neni zly,ne?
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MartinC 1. 2. 2006 18:53

Jako pochop, že v současné době sáhnout na tarify, to by bylo jako bodnout do vosího hnízda. Já bych jako manažer asi taky zvolil takovou vyčkávací taktiku. Oni vůbec netuší, co můžou od našeho trhu čekat. Nejdříve musí udělat průzkum trhu, pak něco zkusit,ale udělat z fleku nové tarify, to by se mohlo obrátit proti nim. Slevněním mobilu si naopak podle mně udělají plus.
MartinC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noces 1. 2. 2006 18:55

ved prejdi a ked bude u vodafonu zas lepsie prejdi zas :)
ja osobne som ako student spokojny s tarifom odepis, aj tak volam soro stale len do vodafonu..
noces
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 1. 2. 2006 19:05

Lepší tarif než POHODA nyní nenajdeš pokud jej můžeš obdržet tak jdi. My ostatní počkáme až VF předvede stejný scénář jako TMO při přebrání Paegasu (1.zrušení volné sms brány,2.zdražení sms,3.uživatelký web CLICK-T.zones k hov..u) a jdem taky !!!!!! :)
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 1. 2. 2006 19:12

No končně někdo rozumnej.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Fido+ 2. 2. 2006 01:39

Gerard píše:Tak tady máme Vodafone globálního operátora a já se ptám co to mně vlastně přinese???

Bylo mi jasné, že se zlevní roaming ....r/quote]


A on ho zatim akorat zdrazil. Ja teda jestli cekam nejakou zmenu v tarifech tak zase jen zdrazeni.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 2. 2. 2006 02:46

Možná by se Ti spíše vyplatil i Student od T-M. Dostal bys k tomu všemu co má 100 SMS měsíčně na dva roky do všech sítí. Oproti Pohodě má také lacinější hovorné...
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stripped 2. 2. 2006 07:19

Noces: Tvůj svět nebude asi moc velký, když Ti stačí tak málo a to všechno u Oskara.
Stripped
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků