Co říkáte na YOP?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MobilerxXx 23. 5. 2005 19:07

je to dost podobny platku Playmobil... :lol: psat na obalce Motorola RAZER V3 ve taky maso :D
MobilerxXx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gloe 23. 5. 2005 21:23

To vis, zni to vic Emericky!!! :lol:
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod koplcorp 23. 5. 2005 21:28

Moje téma:

chyba v čas. yop - 6320i


http://mobilforum.mobilmania.cz/viewtop ... hlight=yop
KOPLCORP Company (KCC)
NOKIA 7650 (od 24.12.2002), dnes už 6680 (od 12.5.05)
koplcorp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koplcorp 23. 5. 2005 21:30

A že tam dali RAZER V3 jak píšeš, to potvrzuje neschopnost časopisu. Časopis slouží výhradně jako reklama na mms, zvuky, loga, hry apod. A jen tak náhodou tam najdete nějakou recenzi....
KOPLCORP Company (KCC)
NOKIA 7650 (od 24.12.2002), dnes už 6680 (od 12.5.05)
koplcorp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MobilerxXx 24. 5. 2005 16:04

koplcorp píše:A že tam dali RAZER V3 jak píšeš, to potvrzuje neschopnost časopisu. Časopis slouží výhradně jako reklama na mms, zvuky, loga, hry apod. A jen tak náhodou tam najdete nějakou recenzi.... /quote]


Pozor! RAZER nebyl v YOPu (teda mozna taky, ale ja o tom nevim :) ) ale v casopise playmobil, ale to je prast jako uhod :D
MobilerxXx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koplcorp 24. 5. 2005 18:04

Ok, díky moc za upozornění...
KOPLCORP Company (KCC)
NOKIA 7650 (od 24.12.2002), dnes už 6680 (od 12.5.05)
koplcorp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hans 20 24. 5. 2005 19:14

Yop je fakt hnus.Mel jsem 2 cisla a fakt tragedie.Uz nikdy.
Hans 20
Junior

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 24. 5. 2005 22:13

strucne jednoduche a vystizne..souhlas
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Genetic 28. 5. 2005 11:01

posledni cislo je nejlepsi, co kdy vyslo. Recenze K750i, Sony PSP apod. Teprve ted dejte yopu sanci, kdyz se vam nebude libit po precteni posledniho cisla, tak vic se s tim uz nezmuze. Ale posledni cislo je usper 06/2005
Genetic
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Archer 29. 5. 2005 23:24

Tak jsem si přečetl všechny vaše reakce a vypravil se do trafiky pro ono zázračné poslední číslo. Na obálce nápis recenze na K750i, tak se po cestě na chatu ani nemůžu dočkat. Pár reklam mi nevadí, nepřijde mi, že by jich v časopise bylo zas tolik. Grafická úprava taky není úplně nejhorší, takže první dojem docela fajn. Začínám recenzí na moji oblíbenou 6681 a tady sranda pomalu přestává. Drobné nepřesnosti bych ještě přešel, ale uvést několikrát bez rozpaků, že telefon používá RS-MMC, když jede jen s RS-DV-MMC, to je docela síla. Spoustu neznalců to může dost zmást. Informační hodnota veškerá žádná, recenze je jakoby opsaná z katalogu mobilů na MobilManii. Po pár stránkách narazím na rozhovor tuším se Zuzanou Belohorcovou, nechápu, co tu dělá. No nic. Ostatní recenze se nesou úplně ve stejném duchu, jako ta první, tu na K700 nevyjímaje. Skoro jako opsaná z propagačních materiálů, téměř žádné osobní postřehy, jen suchý výčet vlastností. Nepřesnosti, občas až hotové nesmysly. Začínám mít pocit, že pro časopis píší lidé, co recenzované mobily ani neměli v ruce. Dostává mě hláška, že do t610 nejdou nahrát JAVA aplikace, nebo něco v tom smyslu. Tak to jsem rád, že já jsem měl asi nějaký vylepšený model :) Překlepů zas tak moc nenajdete, dá se to. Přehled her je fajn, ten mi tu sedí, klidně by mohl být i delší. Zbytek je klasická omáčka, pár pozadí, témata atd. Celkový dojem: Časopis pro 13-15 leté, formou i obsahem.
Archer
Junior

Odeslat příspěvekod Ivo M. 1. 6. 2005 01:43

Ale Pozor, podle vyjádření jejich šéfredaktora YOP! do půl roku pokoří Mobility. :D :mrgreen:
Ivo M.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod češtyna bít múj kobilák 1. 6. 2005 05:43

to dřív budou hrábě kvést...
češtyna bít múj kobilák
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radysh 1. 6. 2005 06:01

Nějkolikrát jsem jim psal do redakce a dokonce volal na kontaktní mobil, aby neuveřejňovali nesmyslné informace - konkrétně účtování přenesených dat v siti Eurotel - kde porovnávají GPRS a Dial Up, aniž by si udělali jasno u operátora. Trvalo to asi 5 nebo 6 čísel než chybu opravili. Rozhodně bych nechtěl jako laik podle tohoto časopisu vybírat mobil. Uvádějí hrozné nesmysly. Nelze srovnávat uroveň Yop - Mobility.
Radysh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Foxina 1. 6. 2005 10:29

Všimli jste si, že vydavatel YOPu je stejný jako vydavatel dalších podobných plátků jako je Svět mobilů nebo Playmobil? Copak si někdo schválně vydává víc časopisů, který by si navzájem konkurovaly?

Zjistil jsem, že ten vydavatel zároveň prodává i loga a melodie atd., takže je snad jasný, proč ty všechny časopisy vydává - je to jejich reklamní plátek a recenze tam jsou jen proto, aby to nebylo tak okatý. To sand musí dojít každýmu, tak to proboha nekupujte. Zdar
Foxina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Foxina 1. 6. 2005 10:32

MobilerxXx píše:je to dost podobny platku Playmobil... :lol: psat na obalce Motorola RAZER V3 ve taky maso :D


...protože to vydává stejná firma jako svůj reklamní plátek, aby prodala víc mobilního obsahu. To nemá s časopisem nic společnýho, jen se to tak tváří.
Foxina
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků