TV prima a zlodějna s číslem 906500555

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod domorodec 31. 1. 2006 03:24

Právě jsem naletěl na soutěž televize prima „Rychlá výhra - Okamžité výhry v přímém přenosu!“ a přišel jsem o 50 Kč když jsem jim volal do přímého přenosu a místo toho jsem se dovolal na automat, kde jsem měl nadiktovat telefon a adresu a povídal automat, že mě třeba vylosují a zavolají zpátky. Říkal jsem si, když ta moderátorka po pěti minutách říká, abychom zavolali správnou odpověď na takovou rovnici ze sirek, že máme přesunutím jediný sirky dát smysl rovnici „6+5=3“ a nikdo pořád nevolal, tak jsem zavolal na to jejich číslo 606 500 555 a sprostě naletěl. Moderátorka pak ještě půl hodiny lidi přemlouvala, aby jí zavolali, i když by nevěděli správnou odpověď. Je šance dostat od nich ty podvodem získaný peníze zpět? Mám šanci jako podvedeném uspět s trestním oznámením u policie nebo nás bude muset být víc ? Jestli je tu někdo taky takhle podvedenej, tak dejte vědět!
Hledám jakoukoliv práci přes internet.
domorodec
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tweak 31. 1. 2006 04:04

Mno, takovy system funguje ve mnoha zemich. Asi to neni podvod, ale je to jasny snad kazdemu, ze kdyz jsou tak jednoduche otazky a nikdo nevola, ze je to divny.

Za kazde spojeni maji 50 Kc. Za tu hodinu se treba uskutecni 1 000 000 hovoru (lidi to furt zkousej). Takze 1 000 000 x 50 = 50 000 000 za z toho jeden vyhrava maximalne nejakych 200 000, coz je smesna castka. Ale prumerne lidi vyhraji 10 000 - 30 000 a jsou stastni :-)
In Trance We Trust
Nokia 6700 Classic Black / T-Mobile CZ
Tweak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod domorodec 31. 1. 2006 04:36

Poslal jsem email provozovateli toho čísla 906 500 555 Erika a.s. s mojim číslem účtu, tak jim doporučuji, mě peníze vrátit. Nemám rád podvody a tohle je fakt síla. Poslal jsem i email televizi Prima, s tím, že jsem se nedovolal do přímého přenosu, ale na nějakej hlasovej záznamník. Jinak, pokuď mi peníze nevrátí obracím se na SOS -Sdružení ochrany spotřebitele nebo jak se to jménuje a na další úřady.
Hledám jakoukoliv práci přes internet.
domorodec
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JSSK 31. 1. 2006 06:48

neviem ako to je v Cechach ale na Slovensku sem tam prebehne taka informacia cez obrazovku, ze pravidla su na teletextovej stranke alebo na internete a tam si to mozes precitat. A ked necitas tak nevolaj.
SDA T-Mobile
JSSK
Junior

Odeslat příspěvekod domorodec 31. 1. 2006 07:07

JSSK: Pustil jsem to, když už ten pořad běžel asi čtvrt hodiny. čekal jsem pět minut jestli někdo na takovou lehkou otázku zavolá a nic. Moderátorka se tvářila, že čeká na dotazy a vybízela, tím, že asi všichni spí, tak aby zavolal aspoň kdo se na to dívá.Pak taky říkala, že kdo zrovna teď si pustil televizi s tím jejím pořadem, že stačí jenom zavolat správnou odpověď a výhra bude naše. zavolal jsem tam a nedovolal a určitě sem nebyl sám nachytanej. Jinak, ta Erika a.s. má ten "herní řád-pravidla" na stránkách, tak to budu muset nejspíš vymáhat po TV Prima. Dám jim dva dny k vrácení podvodem ze mě vytažených peněz a když nevrátí, tak píšu stížnost na Radu pro televizní a rozhlasové vysílání. Ta primě napaří pokutu, když to uvidí z jejich záznamu vysílání.
Hledám jakoukoliv práci přes internet.
domorodec
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 31. 1. 2006 07:12

2domorodec: Proboha ty si naivní člověk. Nestačím se divit čeho jsou lidi schopní. Zavolat v noci do nějaké přiblblé soutěže a ještě si stěžovat na vlastní blbost.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod krtenek 31. 1. 2006 07:36

Tak jestli je to ta stupidní "soutěž", co běží někdy po půlnoci, tak tam může volat jen největší naivka. Ono jen sledovat, co ty osoby provádí, jak verbují "soutěžící", je skoro na hospitalizaci v sanatoriu.
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blanka 31. 1. 2006 08:16

domorodec: každopádně děkuju za info, jak to probíhá.
Ostatní: myslím si, že tohle není o naivitě. Jde totiž o podvod (asi neprokazatelný). Proč se nedovolal do TV? Proč do nějakého automatu? Proč klamou diváky?
Motorola MPx200, Nokia 9300, HTC Touch
blanka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wcelda 31. 1. 2006 08:37

Nechci se jich zastávat, ale myslim, že od podvod nejde. Oni to ty moderátoři říkaj, že zavoláš na automat, tam necháš jméno, datum narození a telefon a když budeš mít stěstí, tak ti zavolaj. Zazní to tam několikrát. Jde vlastně jen o registraci do soutěže. To, že jim na to někdo skočí je věc jiná.
wcelda
Sony CMD-C1 --> Nokia 3210 --> Siemens ME45 --> Nokia 6230i --> Nokia 6300
Peagas Twist --> Oskar Řekni mi --> Vodafone 50 Naplno --> Vodafone Nabito 300 -->Vodafone Nabito 350
wcelda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 31. 1. 2006 09:08

Nejde o štěstí, ozvou se zpět tomu, kdo tam zavolá nejvícekrát. Ta ženská to i říká, že kdo zavolá vícekrát, má větší šanci.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koblih 31. 1. 2006 11:38

Zavolas jednou,mas sve jmeno v losovani jedenkrat. Zavolas 5x,mas sve jmeno v losovani 5x,takhle to je. A moderatorka opravdu nekolikrat rika,ze budes nejprve "mluvit" s automatem. Prima s tim nema nic spolecneho,neni to jeji porad,jen propujcuje svuj vysilaci cas,nic vic.
N97 mini > Samsung galaxy mini > Samsung galaxy ace 2 > Galaxy S4 mini
Fabia I Combi Elegance 1.4 16V 74kW
Koblih
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalreznar 31. 1. 2006 12:14

Myslím, že se díváš Domorodče málo na televizi... Takových pořadů je spousta... Podle mě to podvod není, ale rozumný člověk by tam neměl volat, sám jsem to už kdysi zkoušel, samozřejmě, že jsem nevyhrál. Prima dokonce vysílá také pořad v poledne (to už vysílá opravdu Prima sama za sebe) s názvem: Nekonečná šance, kde je úplně stejný systém hry. Kdysi běžela podobná soutěž také na Galaxii, také ji můžeš shlédnout na tv JoJ či STV1 a to dokonce několikrát denně...
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 31. 1. 2006 12:43

Konecne jste na ten system prisli. Tohle je opravdu nejlepsi zpusob jak z lidi vytahnout vic penez nez oni daji.. A nezakone to neni.. :-)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 31. 1. 2006 13:15

Tady někdo objevil ameriku ! Samozřejmě se nevolá přímo do studia ale jen se zařazuješ do databáze možných výherců. Zpět volají např. každému padesátému, protože ta hádanka je stupidní a každý druhý to uhodne. Jen dělají že čekají na toho pravého a volaj až kyž mají dost peněz od volajících.
O podvod se nejedná vždy je drobným písmem odkaz na pravidla soutěže ať již na netu nebo jiný telefon kde ti je řeknou.
Hlavní zásada NIKDY nevolat na 90X XXX XXX
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Caddy 31. 1. 2006 13:43

ale to je jen nepozornost a naivita.....to je prece uplne jasny, ze si tam nezavolas a nedostanes prachy, to by to mohli brzo zabalit :)
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků