Oskar a doba doručení mobilu

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod domorodec 26. 1. 2006 02:57

Jak dlouho trvalo Oskarovi než vám doručil mobil ?

Objednal jsem si 11.01.2006 přes internet mobil (rezervní chrastítko AX75) za zvýhodněnou cenu 77,- Kč a dosud mi nedorazil. Jinak tam píšou blábol, že mobil většinou dorazí do dvou dnů od objednání a že dávají vědět SMS až ho zabalí k odeslání. Je tam nějaká hláška k tý SMS. Fakt mě štvou, že nedali za těch 15 dní vědět, že třeba ten mobil nemají na skladě, ale to zas by dali hvězdičku, jak píšou, k mobilu v katalogu a tam není nic. Jsem prostě ***** a docela mi vadí, že jsem tý nabídky na levnější mobil nevyužil hned po dvou rokách a ne teď po víc jak třech letech, když se takhle staví ke svým zákazníkům.
Hledám jakoukoliv práci přes internet.
domorodec
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jhsoft 26. 1. 2006 08:40

Vem si číslo objednávky z mailu, který ti přišel po objednání a zavolej na linku. Zřejmě se stalo, že objednávka neprošla.
jhsoft
Junior

Odeslat příspěvekod avp 26. 1. 2006 09:04

Mozna bude problem nekde jinde, nez u Oskara.
avp
Junior

Odeslat příspěvekod Kvetak 26. 1. 2006 11:53

Ten samy mobil jsem objednavala 9.12.05 a 13.12.05 uz lezel na poste pripraven. Zavolej jim a zjisti co se deje. Pak napis jak jsi dopad.
N 5110=N 3310=Al 501=N 3510i=Al 735=SE K700i=SE W800i=SE J220i=Moto F3=Si A50=N 1600=Si AX75=N N73=N 2600c=Vf 533=LG KC550=LG KM900=N C3-00=HTC WS=SGS3
Kvetak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vire 26. 1. 2006 12:04

je to asi tak jako když je problém mezi židlí a klávesnicí :D já objednal telefon K750i 16.12.2005 a 17.12.2005 mi ho pošťák přivezl domu
vire
Junior

Odeslat příspěvekod bulvounek 26. 1. 2006 13:26

Kamarád si po 2 letech u Oskara nechal poslat K750i a přišel mu skutečně asi do 2-3 dnů(nestěžoval si,že to trvá nějak dlouho :D)
Více ze života,méně z peněz.
Nokia C2-01_ODORIK
LG L90_BLESKmobile
Alcatel OT302 Siemens C35i Siemens MT50 Siemens M55 Nokia 6131 Nokia C2-01
bulvounek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod domorodec 26. 1. 2006 15:35

Zavolal jsem „operátorce“ a 15 minut rozhovoru shrnu do pár vět.
Když se uskuteční objednávka přes internetovou samoobsluhu a telefon zrovna není na skladě, tak se objednávka „odloží“ neboli sekne a není možno ani jí rozběhnout, udělat novou přes operátorku. Objednávka se nezařazuje do fronty, aby až dorazí mobily ji mohli vyřídit. Měla po sedmi dnech automaticky zaniknout, jenže jak je vidět, tak se nestalo. Novou objednávku uskutečnit nemůžu ani přes internetovou samoobsluhu a ani telefonicky. Zítra mi má slečna (paní?) operátorka zavolat, tak jsem zvědav.
Hledám jakoukoliv práci přes internet.
domorodec
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stephen-Eng 26. 1. 2006 15:49

Moje K750 prisla velmi rychle. Tata tam ma velky ucet a privezli to odpoledne toho sameho dne co jsem to objednal. Sice ne postou ale osobnim kuryrem..ale prislo. Tohle je zajimava situace.

Steve
Alcatel OT DB -> Sony CMD-J6 -> Motorola Accompli 008 -> Nokia 3410 -> Nokia 8310 -> Nokia 6230 -> SonyEricsson W800i -> SonyEricsson K750i
Stephen-Eng
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 26. 1. 2006 22:11

domorodec píše:[b]Zavolal jsem „operátorce“....../quote]

Proč píšete hned do fóra a až pak voláte na infolinku?.....
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod domorodec 27. 1. 2006 00:20

Chlapče, protože je snazší se zeptat tady lidí, kteří s tím mají zkušenosti za jak dlouho jim přišel objednaný mobil, než hned volat na infolinku a všechno jim zbaštit. Mě zajímají zkušenosti lidí a ne co píše o sobě operátor. Když jsem četl, že ostatním přišel mobil do pár dnů, tak už je na tom něco divného, tak jsem teprve zavolal. Chápeš to chlapečku nebo se ti nelíbí, že se sem vůbec do fóra píše ? Když tě to nezajímá, tak proč si kliknul na tohle vlákno, titulek je výstižný o čem je řeč. Kdybych hned zavolal, tak bych se neobtěžoval se psaním do nějakého fóra a ty by ses nic nedozvěděl, co se může stát i tobě. …Nechápu proč máš ten status „moderátora“ fóra po tom tvým dotazu.
Hledám jakoukoliv práci přes internet.
domorodec
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 27. 1. 2006 07:52

domorodec: Logický postup jest tento:
1) Infolinka,
2) Napsat do Fóra (o názory uživatelů).
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod domorodec 27. 1. 2006 11:36

krtenek a dejvidek: aha, tak proč sem chodíte ? Napadá mě jenom jeden důvod a to provokace ostatních ! Podle vaší "logiky" jste určitě napřed volali výrobci svého mobilu (nejen mobilu) nebo operátorovi, když jste měli nějaký problém a pak jste sem něco napsali, ale to už bylo zbytečný, když podle vás má hned jít pro informaci ke "zdroji".
Hledám jakoukoliv práci přes internet.
domorodec
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 27. 1. 2006 11:46

domorodec: Proč sem chodím? Do toho ti nic není. Já nikoho zde neprovokuji. Jen jsem nastínil logický postup řešení takovéto situace. Ano, několikráte jsem volal na infolinku výrobce mého mobilu, ale bohužel nic nevěděli, tudíž jsem se otázal zde. Taktéž jsem zkoušel infolinku operátora. Ale před tebou se nepotřebuju nějak ospravedlňovat. Přestaň to brát jako osobní útoky a v klidu a soukromí si vyřeš problém s objednávkou tvého mobilu. Hodně štěstí.
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Policak 30. 1. 2006 20:11

Pro krtenka a Dejva. Fakt zeru takovy frajery jak vas dva. Ja jsem rad, ze tady ten dotaz padnul, protoze jsem mobil 2x objednaval pres infolinku a zadne problemy nebyly. Takze me nejdriv ten dotaz docela zarazil, ale kdyz jsem docet zbytek, neco mi to dalo. Kdyby se vama kazdej nechal servat, at tady neotravuje, k cemu by to forum bylo? :twisted:
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 31. 1. 2006 07:38

Policak: Děkuji za poklonu. :oops: Sice tu nikoho "nervu", ale to nevadí. :wink:
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků