Oskar Vodafone. Jak rychle se spojit s operatorem!

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tweak 22. 1. 2006 19:09

Mozna nekteri z Vas maji probllem jake cislo maji vytocit a jak se vlaste spojit s operatorem Oskar Vodafone. Tady mate ode me jeden maly darecek.

Vytocit se ma: *077p21p(vase_osobni_heslo)#p01. Tedy pokud mate osobni heslo 1234:
*077p21p1234#p01 :mrgreen:

Muzete si to ulozit do telefonniho seznamu a priste zadny problem! :-)
In Trance We Trust
Nokia 6700 Classic Black / T-Mobile CZ
Tweak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 22. 1. 2006 19:59

Možná by bylo dobré poznamenat, že 90% dotazů (můj hrubý odhad) lze vyřešit bez asistence operátora.
Zdeněk L.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zwick 22. 1. 2006 20:06

To jo no, co si pamatuju, tak na operátora to šlo volat *077p5510

Dneska už to ale nefunguje, stejně na operátorovi nic nepotřebuju, vše dělám přes samoobsluhu... :-)
Na to si zvykej.... :D
Zwick
Junior

Odeslat příspěvekod iwigirl 22. 1. 2006 20:07

u me funguje po vytoceni *077 postupne vymackani 5 2 1 0 :)
iwigirl
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tweak 22. 1. 2006 21:13

iwigirl
da se to zapsat i tak: *077p5210

jenom ten muj zpusob je dobry tim, ze po zadani hesla operator se uz na to nepta :D
In Trance We Trust
Nokia 6700 Classic Black / T-Mobile CZ
Tweak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eksen 24. 1. 2006 18:15

ja se spojuju takto, vytocim cislo oskarlinky, zmacknu nulu, jednicku a mluvim :)
Jenze zapominate na neco.
Zalezi jaky mate tarif.
Autorevue: Almera 1.6, Fabia HTP, E36 325i
Mobilmania: 6310i ----> HTC Touch ----> 6310i ----> 6610 ----> 6310i ----> E52
Eksen
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p!mp 24. 1. 2006 20:26

:tleskani na co operátora? Že si pokecáš s nějakou fajn slečnou nebo paní? No tááák.
Pimp jako pasák :) né jako xzibit.
p!mp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tweak 25. 1. 2006 08:14

p!mp píše::tleskani na co operátora? Že si pokecáš s nějakou fajn slečnou nebo paní? No tááák. /quote]


Proc ne, kdyz je to zadarmo? (pokud nemate po svem) :lol:
In Trance We Trust
Nokia 6700 Classic Black / T-Mobile CZ
Tweak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 25. 1. 2006 08:18

U mého hlavního tarifu (Dohoda) funguje jinak. Když mi plechová huba odkecává menu stisknu 0 a následně potvrdím jedničkou. U Oskarty ani u Odepiš mi tento postup nefunguje - plechová huba řekne něco ve smyslu, že jsem ještě neprošel samoobsluhu a tím pádem že je přepojení na operátora předčasné.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p!mp 25. 1. 2006 12:22

Tweak píše:Proc ne, kdyz je to zadarmo? (pokud nemate po svem) :lol:

tak se na me nezlob,ale podle me ty je tak kolem 20ti let a myslim,ze kapesni samoobsluhu zvladne kazdej normální člověk a vymlouvat se na to,že to je zadarmo :roll: ach jo
Šel bych smíchy na zem,kdyby to zpoplatnili :mrgreen: jako u Po svém - to by pak měli chudáci na call centrech klídek a né každýmu řikat jak na MMS a za kolik je tenhle a támhleten telefon.
Pimp jako pasák :) né jako xzibit.
p!mp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod YAMATO 25. 1. 2006 12:43

Počkej počkej, jakýpak chudáci? Je to jejich práce, za to jsou placení, aby vysvětlovali!
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p!mp 25. 1. 2006 14:34

YAMATO píše:Počkej počkej, jakýpak chudáci? Je to jejich práce, za to jsou placení, aby vysvětlovali!l/quote]

Já myslel,že to je zák.centrum a né aktivační linka pro takový jako jsi ty - to se na mě nezlob.
Pimp jako pasák :) né jako xzibit.
p!mp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Švejk (novy) 25. 1. 2006 15:05

Já už vím, že se na operátora dostanu od druhé řady nabídek, tam už spojení funguje bez hlášky, že je na opíka brzy a že se musím snažit :) Ale souhlasím s moderátorem Zdeňkem L., že 90% dotazů (jeho hrubý odhad) lze vyřešit bez asistence operátora. Používám hlavu a samoobsluhu.
Švejk (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honzapm 25. 1. 2006 16:26

je teda pravda, že systém, že se s operátorem můžete spojit pouze přes položku "problémy se sítí" je poměrně nevyhovující... doufám, že Vodafone tento nedostatek odstraní a do menu infolinky zařadí možnost přímého přepojení na operátora... zároveň doufám, že nám Vodafone ponechá službu Po svém... 8)
Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to. (Albert Einstein)
honzapm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod YAMATO 25. 1. 2006 19:09

p!mp píše:
YAMATO píše:Počkej počkej, jakýpak chudáci? Je to jejich práce, za to jsou placení, aby vysvětlovali!l/quote]
Já myslel,že to je zák.centrum a né aktivační linka pro takový jako jsi ty - to se na mě nezlob. /quote]


Jak jako já? Kamaráde, nauč se laskavě číst, na co reaguješ, pak nebudeš dělat hloupé narážky.

A že to není aktivační linka? A proč ne? Ne každý to zvládne v samoobsluze, mnozí ani neví, co si vlastně mají aktivovat atp...a od toho tam jsou, aby pomohli zákazníkům, kteří je živí. A to živí bych zdůraznil!
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků