POUZIVATE WAP?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Razer 10. 1. 2006 15:58

wap nepoužívám
Siemens SX1
Razer
Junior

Odeslat příspěvekod to.tak 11. 1. 2006 13:17

dříve jsem používal wap na posílání sms přes bránu wapway.Měl jsem ji jako domovskou stránku takže se mi načítala of-line a připojoval jsem se až po vyplnění formuláře,kdy jsem posílal až 5x 300znaků na 5 různých čísel.Od nástupu týmodebila který přestal doručovat sms z internetu jsem už pak dlouho na wapu nebyl.Teď jsem se k wapu vrátil pro odesílání e-mailů z ET Live.kdy je načtení stránky live zdarma a platím jen cca 60hal za odeslání cca 700 znaků(5 sms).Funguje to i na mail xxx@mujoskar.cz dokonce i na vykopávce motorola 2288 která nemá gprs.
jinak je wap vzhledem k cenám brouzdání opravdu na nic.
to.tak
Junior

Odeslat příspěvekod Lovo 12. 1. 2006 01:29

Wapuju celkem dost - cirka 50 megabytu mesicne. Nejnavstevovanejsi stranky jsou Mobilmania, Jizdni rad, Sluzba.cz a mnoho dalsich. Cena je myslim primerena, 432 korun mesicne za neomezeny wap a internet mi nepripada vyrazne drahe. Na Slovensku (a nejen tam) bych dal myslim daleko vic. :-)
Lovo
Junior

Odeslat příspěvekod matho83 12. 1. 2006 08:42

No daleko vic to nebude, u jedneho by ta to vyslo o 118 viac ak ratas s dph, u druheho troska komplikovanejsie ale este menej . Limity su 2 a 1,5gb
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 12. 1. 2006 09:01

Taky nejčastěji kvůli on line informacím ze sportu na idnes.cz
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod traveller 12. 1. 2006 09:22

Ještě jsem nenašel důvod použít WAP a je mi fuk, kolik stojí. Řadím ho ke stejně "užitečným" službám jako MMS.
traveller
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 12. 1. 2006 09:31

Zkoušel jsem to kdysi když mi to Oskar nabídl zdarma ( 40 minut ) a po chvíli mě to přestalo bavit. Jinak jsem to nepotřeboval, když něco potřebuji zjistit v terénu tak zavolám do práce kolegům ( nonstop pracoviště ) a ty to najdou na netu.
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Yndor 12. 1. 2006 10:40

Loni jsem si u eurotelu poridil internetdatanonstop (nebo jak se to jmenuje) a nejak me nenapadlo, ze se to nevztahuje na wap. vedel jsem, ze u oskara je v datovym pausalu i wap, a v prodejne et mi to odkejvali... wap jinak skoro vubec nepouzivam, ale kdyz jsem mel to novy neomezeny datovy pripojeni, chtel jsem si vyzkouset i rychlost wapu - stahl jsem jednu mp3ku. a kolik myslite, ze me stala? 3500,-Kc. to jsem se nasmal. doufam, ze staci zmenit APN z "wap" na "internet" (nebo "internet.open") a da se wapovat za datovej tarif, ale od te doby se pro jistotu wapu vyhejbam. nevite nekdo, jestli se pri uctovani rozlisuje wap/internet jen podle nastaveneho accesspointu?
Yndor
Junior

Odeslat příspěvekod Lovo 12. 1. 2006 10:56

Tve vypocty jsou vcetne pripadneho povinneho hlasoveho pausalu, nebo hlasovy pausal byt nemusi? Ci to jde na predplacenkach? Aktivace je zdarma? Abych vedel skutecnou cenu, az tam pojedu. :-)
Lovo
Junior

Odeslat příspěvekod buban 13. 1. 2006 10:10

to lovo: clovece to mi prozrad u kteryho operatora mas neomezeny data za 432,-???
buban
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lovo 13. 1. 2006 10:25

Vanocni go karta vzor 2004. :-)
Lovo
Junior

Odeslat příspěvekod buban 13. 1. 2006 11:12

tak to jooo mel jsem taky par kousku ale uz jsou pryc... :-(
buban
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lovo 15. 1. 2006 02:17

Jo, je to jen podle nastaveneho Pristupoveho bodu. Staci mit nastaven internet a je to. U Nokii je to v prohlizecich bez problemu, u ostatnich to casto nejde.
Lovo
Junior

Odeslat příspěvekod Stephen-Eng 15. 1. 2006 07:04

3500 za MP3? Tak to se vyplati... jinak wap uz nee.. rozhodne ne ceskej, tady ten mistni neni spatnej, ale nevyuziju to..

Steve
Alcatel OT DB -> Sony CMD-J6 -> Motorola Accompli 008 -> Nokia 3410 -> Nokia 8310 -> Nokia 6230 -> SonyEricsson W800i -> SonyEricsson K750i
Stephen-Eng
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bungo 24. 1. 2006 01:56

traveller píše:Ještě jsem nenašel důvod použít WAP a je mi fuk, kolik stojí. Řadím ho ke stejně "užitečným" službám jako MMS.
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků