A máme to tu... Agile messenger za penize

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jannnn 8. 1. 2006 12:48

nechci vam do toho kecat, ale jsme v sekci symbian a mel by se tu resit agile messenger a ne vyhody WM5 x Palm OS
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 8. 1. 2006 13:21

Vsak Agile Messenger je i pro PPC a PalmOS ; )
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod BillyBob 8. 1. 2006 14:02

me porad ten agile jede.... kdyz se pripojuju na icq tak mi to vyhodi hlasku at si stahnu aktualizaci a kdyz dam OK tak mi napise ze stahovani se nezdarilo.... kliknu zase na OK a najede mi icq.....
BillyBob
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sandokan 8. 1. 2006 15:29

Já měl agile od začátku,ale tohle mě fakt dostalo.Ted používám skvělý IM+.Je trochu odlišný v ovládání,ale podle mě má lepší nastavení.VychytávkyIM+:umí ohlašovat zvukově online připojující se kontakty,umí nastavit časově módy away a N/A,odesílat obrázky a soubory,nastavit velikost písma jak u kontaktů tak u okna s rozepsanou zprávou.Akorát nevýhoda že pokud máte app na pozadí,tak umí na nově příchozí zprávu zareagovat jen zvukově a nikoli opticky rolováním jako uměl agile.Nikdy není nic optimální :lol:
sandokan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MAN737 8. 1. 2006 16:01

Možná to víte,já ale z Nokie9300 používám ICQ přes ImagePlus (IM+) NEBO JAK SE TO PŘESNĚ JMENUJE,a mimo výhody připojení na jiné protokoly (yahoo,MSN,jabber,atp) je výhoda bezplatného připojení na ICQ,tedy zatím=8.1.2006

Podpora copy,paste atd,včetně diakritiky v češtině a jmajlíků,doporučuji,určitě jsou i jiné verze než jen pro S80..
MAN737
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 8. 1. 2006 16:07

jak se v im+ posilaj soubory? Nejak sem na to neprisel...
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 8. 1. 2006 16:41

uz vim! Sem lama ze sem si toho nevsim... Sry ze needituju ten svuj predchozi prispevek, ale sem z wapu a jaksi to nejde....
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *ROCK* 8. 1. 2006 19:06

nemate nekdo zkusenost s NICQ? pise se o nem na MM v prehledu icq klientu...
siemens m35 -> nokia 5210 -> nokia 5100 -> nokia 6230 -> nokia n70
*ROCK*
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Johny-vk 10. 1. 2006 07:49

Ted uz mozna aktualizace AgileMessengeru se da obejit a porad pouzivat stary typ bez placeni. U hlavni nabidky nesmi byt nic oznaceno a musi se dat connect. Pote co se nam otevre obraz prazdneho kontakt listu dame online status -> icq -> a pak vybereme vsechny statusy krome offline a normalne se pripojime. Program timto zpusobem nechce nutnou aktualizaci. BTW.. odzkouseno na verzi 3.13. a na Nokii a Siemensu.
Johny-vk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Swehola 10. 1. 2006 08:32

Tak neviem,ale ja mam 6600 a aktualizaciu mi nepytalo,takze ani spoplatnenie.Mam sice stiahnutu new verziu v cestine ale ju asi koli tomuto nepouzijem
Swehola
Junior

Odeslat příspěvekod Crozz 10. 1. 2006 22:45

*ROCK* píše:nemate nekdo zkusenost s NICQ? pise se o nem na MM v prehledu icq klientu...
Ano zkusil sem tento klient a nevim kde bere autor tu rzost chtit za to ty penize,je to nejhorsi klient pro ICQ,jen si zkus trialku a uvidis sam,hnusna grafika,hnusne ovladani,neumi nic jen kecat po ICQ,diakritiku zovna nevim ale proste k nicemu a onicem :?
Crozz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 12. 1. 2006 17:08

Johny-vk píše:... aktualizace AgileMessengeru se da obejit ... nesmi byt nic oznaceno a musi se dat connect....

Tak tohle u me nefunguje.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fido_cz 12. 1. 2006 19:37

Fido+ píše:
Johny-vk píše:... aktualizace AgileMessengeru se da obejit ... nesmi byt nic oznaceno a musi se dat connect....

Tak tohle u me nefunguje.


Presne tak, kdyz nemam nic oznaceno tak to nezacne nic delat.
fido_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nrrr 13. 1. 2006 07:24

Zpolplatnění mě dost vyvedlo z míry, našel jsem nejtarší verzi kterou jsem měl, jmenuje se AgileMessengerN6600, teď používám 6630 a v tomto telefonu taky funguje. při najetí do základního menu nezaškrtávat typ připojeni (ICQ,AOL,MASN...)zmáčknete připojení a dostanete se do programu Offline. V programu se připojíte Optionst/Online status/ICQ/Available ždné poplatky to nechce,,,unovějších verzí to nejde," "spoň stará verze/než žádná"
Nrrr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mos 13. 1. 2006 07:28

Mne Agile stale ide. A bez problemov. Aspon zatial. :)
Mos
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků