Přenositelnost mobilních čísel [faq+diskuze]

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Vlk 5. 1. 2006 16:26

To je možný. A nebo naopak se budou operátoři snažit, aby zákazníci nemigrovali a nabízet jim super služby za super ceny :wink:
Vlk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mario 5. 1. 2006 18:39

No ať to bude jakkoli, je celkem jisté, že si teprvé teď začnou operátoři (hlavně Oskar) vážit stálých zákazníků...
Nedělám to ale znám to, možná bych to dokázal provést...
Mario
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod a123b 7. 1. 2006 16:54

Mario: Neřekl bych.
a123b
Junior

Odeslat příspěvekod M@tezz 8. 1. 2006 18:44

dejvidek píše:
F430 Spider F1 píše:Dotaz: Je možné požádat o přenositelnost dříve a fyzicky to proběhne nejdříve 15. 1., nebo je možné požádat až 15. 1., tudíž fyzická změna nastane nejdříve tak 22. 1.

Ano, tohle je možné u Eurotelu, který to na svém webu píše. Ovšem informace jsou nadále částečné, protože Eurotel tam mluví o tom, že žádost je možné podat do 31.12.2005, co se stane, přidu-li tam dneska se už nedozvím.

2Mario: Ano to jsem napsal opačně, opravil sem to.
dejv
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minolta1 10. 1. 2006 09:33

Jak je to presne s prenosem cisla nmt do GSM? Nikde se o tom nepise.-.
minolta1
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Vlk 10. 1. 2006 09:37

Pokud vím, tak NMT -> GSM nelze.
Vlk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 10. 1. 2006 10:14

Je to tak, přenositelnost je možná jen mezi sítěmi GSM a ne mezi NMT a GSM, doplnil sem to do otázek a odpovědí.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod minolta1 10. 1. 2006 11:11

Jak nelze? Neni to trochu hloupy? Z 601 by byla potreba prenositelnost rozhodne vic nez mezi GSM navzajem. Nezapomente, ze pokud padne nmt sit, padne i cislo a prenositelnost byla jedinou moznosti, jak o nej neprijit..
minolta1
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Gerard 10. 1. 2006 19:24

Takže se zeptám jak DEBIl..Když ted mám 50 naplno a budu chtít jít k Eurotelu na tarif Pohoda udělám co? Reknu oskarovi že chci jít k Eurotelu a ten mi jako vystaví papír jaký jsem zákazník (nebo two shopping funguje jinak?)
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Odeslat příspěvekod M@tezz 10. 1. 2006 20:36

Gerard píše:Takže se zeptám jak DEBIl..Když ted mám 50 naplno a budu chtít jít k Eurotelu na tarif Pohoda udělám co? Reknu oskarovi že chci jít k Eurotelu a ten mi jako vystaví papír jaký jsem zákazník (nebo two shopping funguje jinak?)f/quote]


Nejdřív zajdeš do Eurotelu s přáním přenést číslo, tvé žádosti bude přiřazeno identifikační číslo, pod kterým si to najde Oskar (ET mu předá info), ty pak zajdeš do Oskara potvrdit výpověď a akce kulový blesk začne :)
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minolta1 11. 1. 2006 08:12

Resite tady kraviny, za normalnich okolnosti muze bejt kazdymu jedno, jestli ma ten ci onen tarif, stejne to vychazi +-stejne. Horsi situace je v pripade zamezeni prenosu nmt cisla, nenapada nekoho, jak to zmenit?
minolta1
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Vlk 11. 1. 2006 08:24

Operátor ti řekne, že to technicky nejde, ale pravda je ta, že chtějí nmt zrušit a všechny dostat na gsm.
Vlk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kaytee 11. 1. 2006 08:32

minolta1 píše:Resite tady kraviny, za normalnich okolnosti muze bejt kazdymu jedno, jestli ma ten ci onen tarif, stejne to vychazi +-stejne...


Neprijde Ti, ze kecas kraviny? Jen si zkus zadat to co provolas do programu Tarify. Kdyz jsem si to poctive vyplnil, tak mi vysly rozdily hodne velky.. S tarifem ktery pouzivam (ET Pohoda) platim kolem 600 a to je nejnizsi cena. U pedplacenky bych byl zhruba na dvojnasobku, u jineho tarifu zhruba od 800 az po 4500.. Porad si myslis, ze je jedno jaky mam tarif?
kaytee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petriso 11. 1. 2006 09:53

Přenositelnost je špičková věc. Teď budete moci i v rámci operátora přecházet tarif-předplacenka, což dříve šlo jen obráceně předplacenka-tarif(jen Oskar to umožňoval v obouch směrech).
petriso
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 11. 1. 2006 09:57

2petriso: Přechody dosud mohli jít takto
Oskar - Oskarta :arrow: paušál :arrow: Oskarta
T-Mobile - Twist :arrow: paušál :arrow: Twist
Eurotel - Go :arrow: paušál :!: Go (nejde)
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků