Samsung D500 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Indy 4. 1. 2006 18:20

Ha......úspěch...podařilo se mi konečně udělat to, že se v síťových připojeních ukáže, že se mobil připojil.....dokonce se mi to hned nesekne, když dám stahovat, jak je tam ten kašpárek...nic méně se mi pořád nedaří něco do toho mobilu stáhnout...zůstane to u kašpárka a dole ta lišta, která má nabíhat jakože načítání, tak se ani nehne...po chvíli to skočí do menu Javy a nic novýho tam není :( nevíte co s tím? už sem fakt kousek od cíle...

Btw. toho propojení sem docílil tak, že sem v menu javy v nastavení dal u proxy deaktivovat a všechno vymazal (to sem se dočetl na nějakým fóru)
Indy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Valio 5. 1. 2006 20:11

tak ví někdo co s tim :cry:
Valio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eggman28 5. 1. 2006 20:33

Valio píše:Já mám problém všechno mi stim návodem šlo ale najednou to nechce posílat mám pocit že už jsem vyčerpal těch 5 mb a nevím co teď dál nemáte někdo plnou vezi programu BlueSoleil 1.6.1.4??e/quote]


já už ten soft používám strašně dlouho a nevšim jsem si,že by tam byl nějaký limit :shock:

for all: jsem rád,že někomu ten návod na JAVU pomohl :lol: a ostatním přeji mnoho zdaru do dalších pokusů :tleskani
eggman28
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Valio 5. 1. 2006 21:38

no mě právě tu hru to poslalo a pak jsem chtěl poslat ještě něco pak najel ten šašek a hned to zase vypadlo a ta hra se mi nenahrála
Valio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uursik 4. 2. 2006 20:03

:D tak hlásím úspěch, dostala jsem do telefonu Raymana a překladový slovník němčiny, super super super. Už budu mít klid od mojeho zlatíčka, teď ještě nějakou hru s těma slépečkama, jak se na ně střílí a bude spokojený jak želvička :D :D :D
uursik
Junior

Odeslat příspěvekod eggman28 5. 2. 2006 15:38

:tleskani :tleskani :tleskani
eggman28
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uursik 6. 2. 2006 22:27

Je to super, už jsem tam dostala další hru - nějaká ta rybička, jak žere druhé rybičky. Teď už mi to netrvá tak dlouho, už vím, co mám namačkat jako první, co druhé udělat, takže už mi to jde. Hurá. Přeji dalším, ať se to povede. Jo a s těmi vlastnostmi protokolu TCP/IP pro příchozí připojení. Jednou jsem dala přiřazovat adresy automaticky a povolit nastavit vlastní adresu IP. Podruhé jsem tam zadala různé adresy a šlo to nahrát při obou způsobech. Akorát jsem vždycky restartovala počítač, když mi to nějak nešlo. A dnes v pohodě ani jsem nerestartovala. :D :D :D
uursik
Junior

Odeslat příspěvekod U_R_B_I_ 5. 3. 2006 14:45

chtěl bych jenom vědět jestli do d500 stáhnout rádio.docela mě to štve že tam neni tak jestli bych ho nemohl mít jako aplikaci.předem díky
U_R_B_I_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hrdlička 23. 4. 2006 18:13

Taky mám samsung a mám jeden dotaz.Přetáhla jsem si do mobilu obrázky a 3 se mi smazali,ale zůstali mi tam po nich ikony a ty nejdou vymazat a vždy když se je pokusím otevřít tak se mi tel. restartuje.Nevite čím to může být?Nebo jak se toho zbavit?Prosím odpovězte :cry:
Hrdlička
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zip545 15. 10. 2008 13:58

Dobrý den mám problém,snažím se marně nainstalovat do samsungu d500 javu.Mám Bluetooth.Dělám vše podle návodu,všechno mi šlape jenže na konci když se má do telefonu nahrád java (to jak se ukáže obrázek šaška a mělo by se to nahrávat) mi to místo nahrávání napíše "žádná hra ke spuštění",pomůže mi někdo tento problém vyřešit???V siťovích připojeních je vše v pořádku.
zip545
Junior

Odeslat příspěvekod zip545 16. 10. 2008 15:11

Zdravím,měl bych další dotaz.Stahování her přes Bluetooth jsem vzdal a stáhl jsem si hry legální cestou (to jest objednal a pak stáhl),a trápí mě další problém.Nejede mě zvuk v java.Mám towsmen 4 kde by měla hrát hudba,ale nic nehraje.Pak mám Playmen summer games 3 kde mi taky nehraje žádná hudba či zvuk.Nevíte co stím???
zip545
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků