Fw 15_cz- praktické zkušenosti

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 17. 5. 2005 19:12

tak jsem aplikoval winSwup 15_cz. Trvalo to asi půl hodiny. P skončení jsem zjistil, že se mi smazal celý disk C: a já blbec neudělal zálohu. Tak jsem ty čísla celý sháněl znova. Ale teď k tomu dobrému. výrazně se telefon zrychlil, neseká se, nepauzuje a hlavně reprák hraje více nahlas. Naopak bug Blue sky zůstal. Ale radím udělejte zálohu a jděte do toho.
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 17. 5. 2005 19:43

Kolik jsi mel v predchozim FW /nejspis FW14/ sms v archivu?
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomik 17. 5. 2005 19:44

Pises ze mas Eurotel, mas i SIM Smart kartu (nebo tak nejak by se to melo jmenovat, 64kB, ...), mam totiz FW12 a Oskarova SIM Plus mi nefaka (teda ty rozsirujici funkce, M-Banka, apod.), jednou sem mel i Go kartu a na te to taky nefungovalo. Stejny problem byl i na nekolika dalsich SX1&&FW12. Chci se proto zeptat jestli to FW15 uz resi? Popr. jestli je chyba nekde jinde.

P.S. FW15 uz mam stazenej, ale na pocitac, kde mam Siemens Data Suite, se dostanu az za par dni... :cry:
tomik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 17. 5. 2005 19:46

Me osobne Oskarova SIM+ ve FW14 fungovala. ČS a. s. banka...
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomik 17. 5. 2005 19:56

No tak ve FW14... ja mam momentalne 12 :shock: , takze to budu muset zkusit...

2BlueSky: Kdyz vam prijdou 2 SMS tak se zobrazi BlueSky, ale kdyz vam jeste negdo zavola (zmeskane volani), tak se zobrazi Beach, coz je dalsi barevne schema. Dalsi jsou jeste CITY a Magenta, ale kdy se zobrazi (esli vubec, to zatim nevim). :)
tomik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 17. 5. 2005 19:58

Mozna je to nachystane pro zpravu v hlasovce nebo MMS :D Chytraci :shock: :lol:
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Micro 17. 5. 2005 20:01

offtopic: Prosim Vás co je to chyba BlueSky??? díky za vysvětlení
Micro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomik 17. 5. 2005 20:10

Uz ti nekdy dosly 2 zpravy za sebou? Jestli ano tak by ses neptal, takze asi ne :x Takze: http://www.siemensmania.cz/content.php?id=386, az skoro uplne dole na strance (pred diskuzi) mas dva obrazky - najdes 10 rozdilu :?:
tomik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BillyBob 17. 5. 2005 20:22

Micro píše:offtopic: Prosim Vás co je to chyba BlueSky??? díky za vysvětleníe/quote]


koukni se sem http://www.siemensmania.cz/forum/viewto ... &start=285
BillyBob
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BillyBob 17. 5. 2005 20:26

fw15cz mam jeden den a jede dobre (fw15 pouzivam uz asi 5 mesicu tak jsem zadny rozdil nazaznamenal).... jinak udelat si zalohu je zakladni pravidlo pri prehravani fw (pro jistotu zalohuju tak 1x tydne), z tech bugu zustal jeste AoC (vse je detailne popsano uz na jinych forech... napr. na http://www.siemensmania.cz)
BillyBob
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 18. 5. 2005 06:00

Hm, já před aplikací zálohoval data na C:, jenže ty kontakty co jsem tam měl zálohovaný se nějak ztratily. :cry:
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AiR 18. 5. 2005 06:37

take by me zajimalo zda nekdo pouzivate Sim Toolkit s Oskarem a beha Vam to?
nejde mi jen o M-Banku a M-Platky, ale i o doplnkove SMS služby, jako SMS Email nebo SMS Info

diky :hm
AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kamol 18. 5. 2005 07:32

zdravím mohli byste mi poradit jak správně nahrát nový FW na sx1 sem to ještě nedělal ,chci aby se mi dobře natáhl symbian nevíte někdo o nějakém návodu? díky moc za pomoc 8)
kamol
Junior

Odeslat příspěvekod koppec 18. 5. 2005 07:53

Chtel jsem se zeptat, co vsechno se zalohuje a o co prijdu pri preinstalovani FW? Diky moc!
koppec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod J-o-U 18. 5. 2005 14:19

AiR píše:take by me zajimalo zda nekdo pouzivate Sim Toolkit s Oskarem a beha Vam to?
nejde mi jen o M-Banku a M-Platky, ale i o doplnkove SMS služby, jako SMS Email nebo SMS Info

diky :hm>/quote]
S FW14 jsem pouzival Sim+ od oskara bez problemu, jak banku ČS a.s. , tak toolkit.
J-o-U
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků