Co řeknete když se špatně dovoláte?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Gerard 10. 5. 2005 17:27

No jo číslo v seznamu samozřejmě chápu, ale vemte si že se vám tam opravdu dovolá tá paní třeba z moravy (nevím proč mne napadla Morava, asi kvůli tomu, že je vzdálená od Prahy) a dožadují se toho jejich Milánka a Pepánka a bůh ví koho. Myslím, že s tím DOST souvisí otázka, když si vezmete v zápalu od slečny telefon, nebo ho naopak dáte, jak se budete chovat, kdy vám dotyčná nebere telefony, nebo naopak VY děláte mrtvéého brouka...... :lol: škoda že do diskusí nechodí moc žen.........
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Odeslat příspěvekod Dr. Goblin 10. 5. 2005 17:45

Ha, Morava... to mám taky jednu historku. Asi tak před měsícem mi volal nějaký kluk - asi tak 17 podle hlasu a měl takové typické hanácké nářečí. Když se mi dovolal, začal mluvit něco o tom, ať mu dám Marii k telefonu, že s ní potřebuje nutně mluvit. Slušně jsem mu odpověděl, že tady žádná Marie není a že ani žádnou neznám. On ale pořád trval na svém a pořád zvyšoval hlas a říkal, ať mu jí prostě dám, ať už se neschovává a podobně, že jí tu nevěru promíjí. Znovu jsem mu opakoval, že tady zádná Maruš není, ale to už začal být trochu hrubej až si nakonec začal hrát na nějakýho "mafiána" a začal mi vyhrožovat, že jestli mu ji hned nedám, tak že si za mnou dojede a rozbije mi hubu. To už se mi teda vůbec nelíbilo, takže jsem tak moc slušnej nebyl, ale on byl pořád neodbytnej a nakonec se mě pořád ptal, odkud jsem, že si pro mě zajede a že mi ukáže. Naposledy jsem mu řekl, že prostě žádnou Máňu neznám, tak ať mi dá pokoj a nakonec jsem zavěsil.

Mno, ale asi za 2 min. volal znova - to už jsem ho poslal do pr*ele a zavěsil.

Pak volal znovu a to už jsem mu odmítal - asi 5x.

Pak jsem mu to zase zvedl a řekl mu, že jestli ještě jednou zavolá, tak si u operátora zjistím jeho adresu a půjdu mu já rozmlátit hubu. Plácnul jsem prostě jenom takovou blbost, ale on se lekl a už dal pokoj.
Dr. Goblin
Junior

Odeslat příspěvekod us-tim 10. 5. 2005 17:52

co reknu: "kua drat... sedm padesat v p*deli" .

hihi ta historka je dobra, ale ja bych ho poslal do pr...asi driv
God Bless Ameica
us-tim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cyborg 11. 5. 2005 20:00

Prostě se omluvím a položím to...

Jednou mi ale nějaký týpek volal asi třikrát za sebou a já mu marně vysvětloval, že si plete číslo.

Taky se mi stalo, že se chlápek rozcházel s nějakou slečnou a všechny ty sms posílal omylem mě, celkem jsem se bavil... Ale to sem nepatří.
Hasta la Vista, Baby...
Cyborg
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iva 12. 5. 2005 02:19

Gerard píše:..... škoda že do diskusí nechodí moc žen........../quote]


....chodime sem taky..... :wink: :lol:
Kdyz vim, ze me bude otravovat nekdo, komu nebudu zvedat telefon, tak mu proste svoje cislo nedam.... Myslim tim, kdyz ho po me loudi cizi kluk,ktery se mi nelibi, v tramavaji, v hospode, atd.... Naposledy jsem mu dala cislo jedne zname, ktera uz spada do kategorie "stara panna" , ale uz nemam informace, jestli se spolu na necem domluvili... Kdyz me omylem nekdo cizi zavola, tak mu slusne odpovim, ze je to omyl a pri jeho dalsich pokusech uz mu to nezvedam. Na omylem zaslane sms nereaguju vubec....
iva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gerard 12. 5. 2005 09:19

Tak to se omlouvám....... :roll: moc žen totiž do diskusí nepřispívá, ale podle mého názoru je tento fakt u vás žen dost rozšířený, chlapi to podle mne nedělají, že by někomu nezvedali telefon. Spíše mi připadá, že je to doména žen, které si teprve až ráno uvědomí, komu číslo dali a komu ne nebo se pletu?.... :wink:
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Odeslat příspěvekod vipburgr 12. 5. 2005 12:07

Snad ještě nikdy jsem se nedovolal z mobilu na špatné číslo. Volám výhradně z telefonního seznamu a kontroluju komu...
SE rulezzzzz SE S700i rulezzzzz
vipburgr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iva 12. 5. 2005 20:56

Gerard píše:Spíše mi připadá, že je to doména žen, které si teprve až ráno uvědomí, komu číslo dali a komu ne nebo se pletu?.... :wink:-/quote]


Nevim, jestli je to domena zen nezvedani telefonu, nemuzu mluvit za vsechny zeny. Ale ja to ve zvyku nemam, i svym byvalym zvedam mobil. Pouze jednou se mi stalo, ze jsem kvuli jednomu, ja zavislak na mobilu, ho na tri dny vypnula!?!?!? :roll: Moji znami si o mne mysleli, ze uz nejsem mezi zivymi, protoze jsem jinak furt na prijmu. Ale fakt se mi nestava, ze bych rozdavala na potkani svoje cislo mobilu a rano toho litovala. Ani nevim o tom, ze by tohle enormne provadely moje kamaradky. Tobe se hodne stava, ze ti vecer holka da cislo a rano ti uz nezveda mobil, anebo ti smskou pise neco ve stylu "... sorry..."?
iva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gerard 12. 5. 2005 22:01

No já se hlavně snažím, aby ženy chtely číslo ode me... :) ne, zdá se mi že chlapovi to nedělá problémy zvednout nějaké slečně, které v opilosti (nebo jinak) dal číslo, ale ženy prostě raději nereagují a nezvedají telefon. Ale kdyby se mi to nestalo samozřejmě bych to nepsal. Je mi 22 takže to asi kvuli věku nebude... :shock:
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Odeslat příspěvekod iwigirl 12. 5. 2005 22:39

Mě se to teda ještě nestalo,naopak v poslední době mi přijde,že si ze mě někdo dělá legraci.Už asi 3x se mi dovolal nějakej chlápek, co sháněl Fera(?).A pokaždý,když mu řeknu,že má blbý číslo,zachrochtá:do p**i -a zavěsí.....Tak si řikám,že některejm lidem by měli mobil úředně zakázat..
a co se týče rozdavani tel.cisla,tak to uz nedelam-pred rokem jsem menila cislo,protoze ho mel kazdej druhej uchyl-zrejme si je mezi sebou menili v hospode:-/takze od ty doby,co ho mam zmeneny,si fakt davam pozor,komu ho dam..
iwigirl
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gerard 13. 5. 2005 13:40

To takhle dáváš číslo jako jen tak jo? :D Nebo jsi nějaká celebrita, že chce každý mít tvoje číslo (nebo ho měl abych byl přesný)? :roll:
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Odeslat příspěvekod iwigirl 13. 5. 2005 15:01

Gerard píše:To takhle dáváš číslo jako jen tak jo? :D Nebo jsi nějaká celebrita, že chce každý mít tvoje číslo (nebo ho měl abych byl přesný)? :roll:


ale néé.to nejsem..jen ne všichni lidi,s kterýma přicházím do kontaktu,jsou úplně seriózní...těm pak dávám číslo,který mám služební,na tom ať si otravujou do alelúja:-)moje privátní číslo má fakt jen pár lidí,žadný vopruzové.
iwigirl
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 13. 5. 2005 16:35

No tak samozřejmě že se omluvím, ale když už to podle hlasu zvedne nějaká hratelná koc, tak jí pár slov věnuji.
zamis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gerard 13. 5. 2005 19:13

No jestli mas takovehle telefony firemni tak ti docela MOC ZAVIDIM.....:_)))

iwigirl píše:
Gerard píše:To takhle dáváš číslo jako jen tak jo? :D Nebo jsi nějaká celebrita, že chce každý mít tvoje číslo (nebo ho měl abych byl přesný)? :roll:
ale néé.to nejsem..jen ne všichni lidi,s kterýma přicházím do kontaktu,jsou úplně seriózní...těm pak dávám číslo,který mám služební,na tom ať si otravujou do alelúja:-)moje privátní číslo má fakt jen pár lidí,žadný vopruzové.n/quote]
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Odeslat příspěvekod Gerard 13. 5. 2005 19:14

No jestli mas takovehle telefony firemni tak ti docela MOC ZAVIDIM.....:_)))

iwigirl píše:
Gerard píše:To takhle dáváš číslo jako jen tak jo? :D Nebo jsi nějaká celebrita, že chce každý mít tvoje číslo (nebo ho měl abych byl přesný)? :roll:
ale néé.to nejsem..jen ne všichni lidi,s kterýma přicházím do kontaktu,jsou úplně seriózní...těm pak dávám číslo,který mám služební,na tom ať si otravujou do alelúja:-)moje privátní číslo má fakt jen pár lidí,žadný vopruzové.n/quote]
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků