Máš 6230i ???

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Máte rádi svou Nokii 6230i?
Miluji ji 70 %  44%  [ 70 ]
Ujde 55 %  34%  [ 55 ]
Nikdy více 33 %  20%  [ 33 ]
Celkem hlasů : 158

Odeslat příspěvekod vratu 19. 12. 2005 12:22

stačí zadat *#0000# a je to :)
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubi 19. 12. 2005 14:15

Ahoj,

už mám také N6230i a supr, přesně jak jsi psal minule výdrž telefonu mám po třetím nabití (naformátování) kolem tří dnů (třeba bude i více - až si přestanu hrát s foťákem a přehrávačem :D ). Jinak děkuji za rady ohledně fotek a mám ještě jednu prosbu a to ohledně skupin - chtěl bych aby čísla mimo skupinu Rodina, kterou chci přijímat vždy, měla při volání mi obsazovací tón. Tedy jestli je to vůbec možné, nebo jestli jde jen tyto přesměrovat do schránky.
Děkuju za radu.

Luboš
Lubi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lubi 19. 12. 2005 14:26

To bylo pro Funese.

Luboš
Lubi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod špion 19. 12. 2005 16:02

chtěl bych se zeptat čím upravit mp3 (mp4) na vyzvánění (zkrátit) a sháním hru worms pro n6230i. Bylo to tady někde řešeno, zapsal jsem si to a než jsem koupil telefon tak jsem to ztratil a znovu nenašel (nemám sílu to znovu pročítat) Díky
špion
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michel_svk 19. 12. 2005 18:36

urcite sa to niekde uz pisalo ale proste nenasiel som to ... kde by som nasiel kvalitne java hry pre nokiu .... ale fakt kvalitne nie take co mi budu tam zaberat fleka ;-) dik za odpoved
michel_svk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 19. 12. 2005 19:33

Mám otázečku pojede mi na 6230i karta MMC+ 1GB KINGSTON?Protže já ji dostanu na vánoce a chcu vědět jestli mi vůbec pojede, háček je v tom že taťka to kupuje od Ed Systému a to není obchod jako takový takže jim nemůžu říct potřeboval bych si to vyskoušet jestli mi to pojede oni tam maj všechno přes sklad a všechno v originalu zabalený tak co mám to risknout nebo víte jistě že mi to pojede/nepojede dík
Jack O´Neill
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 19. 12. 2005 20:06

Ja mam Kingston 1GB MMC+ a jde v pohode..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cliff 20. 12. 2005 10:32

kolik SMS vam vejde do pameti ? mne to pri cca 100 kusech hlasi plnou pamet. to je docela malo... a da se to presunout treba na pametovou kartu ? nebo je pamet na SMS pevne nastavena a neda se zvetsit ?
Cliff
Junior

Odeslat příspěvekod mickaelb 20. 12. 2005 12:26

To je nejake divne, smsek se mi vejde tak 170 (150 v telefone, 20 na SIMce), na pametovku to nejde, leda si to muzes pretahnout do pc...u 6230i je pamet pevne nastavena na 150sms.
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Cliff 20. 12. 2005 12:32

mozna je to tim ze vetsinou jsou dost dlouhe, jedna tak na 4 sms.
dobry napad, pretahnout to do PC. tu slozku s SMS normalne uvidim, predpokladam. dik.
Cliff
Junior

Odeslat příspěvekod Radek E. 20. 12. 2005 13:00

Lubi píše:...a to ohledně skupin - chtěl bych aby čísla mimo skupinu Rodina, kterou chci přijímat vždy, měla při volání mi obsazovací tón. Tedy jestli je to vůbec možné...
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek E. 20. 12. 2005 13:02

Cliff píše:mozna je to tim ze vetsinou jsou dost dlouhe, jedna tak na 4 sms.
dobry napad, pretahnout to do PC. tu slozku s SMS normalne uvidim, predpokladam. dik.


Určitě je to tím. Těch 150 zpráv do mobilu je realita, pakliže máš v mobilu třeba 20 třídílných esemes, zabírají ti v telefonu právě 60 míst.
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LopR 20. 12. 2005 14:35

Nevite nekdo kde sehnat provodnik videi do 3gp...nehce se mi kvuli tomu zakladat nove tema,tak doufam ze mi tu nekdo poradi...


Moc diky
LopR
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 20. 12. 2005 15:19

LopR píše:Nevite nekdo kde sehnat provodnik videi do 3gp...nehce se mi kvuli tomu zakladat nove tema,tak doufam ze mi tu nekdo poradi...


Moc diky
http://www.seznam.cz nebo http://www.stahuj.czStačí hledat
Jack O´Neill
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michel_svk 20. 12. 2005 17:20

jak uz napisal jack tak seznam alebo si to vygoogluj :twisted: co tak si dat 3gp converter +download a ides je ich tam dost 8)
michel_svk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků