Oskar - to je omyl

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod petrB 6. 5. 2005 11:46

dnes už 2 hovory, které patřily někomu jinému
neharaší Oskarovi v ustředně?
přece každý vytáčí automaticky ze seznamu!
petrB
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lojza_ 7. 5. 2005 13:17

To není pravda. Znal jsem lidi, kterým při vytažení telefonu z pouzdra povypadávaly papírky s telefoníma číslama. Fakt!!! Ovšem to už je tak dva-tři roky. Teď už takový lidi doufám nejsou :) Ale i já sem měl několik mylných telefonátů. A proč by mělo harašit Oskarovi v ústředně? On přeci nemůže za to, že někdo vytočí špatné číslo na svém mobilu.
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 7. 5. 2005 16:52

Lidi vytaci dobre cislo, ale dovolaji se obcas nekam jinam. Setkal jsem se s tim zatim jen u Oskara.
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilem.mikeska 7. 5. 2005 17:03

co to je za blbost aby se nekdo dovolal jinam kdyz volá správné číslo ... omg paranoia ...
vilem.mikeska
Junior

Odeslat příspěvekod lojza_ 7. 5. 2005 18:36

M. píše:... Setkal jsem se s tim zatim jen u Oskara.


Jsem u Oskara už přes tři roky, ale tohle se mi nestalo ani jednou a ani neznám ve svém okolí nikoho, komu by se toto stalo :shock:
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Machi 7. 5. 2005 19:52

Já o tom také nic neslyšel :shock: tak to vysvětluje ty podivné okolnosti hovoru minulý týden :shock: tý jo jo
A tím končí tato epizoda.
Machi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Artemis 11. 5. 2005 09:28

A nebo je to ještě jinak? Mám také problém, jenomže to volání trvá už od začátku aktivace nového paušálu u Oskara. Číslo, které momentálně užívám měl totiž poměrně nedávno přede mnou majitel pizzerie, který má navíc ještě hodně kamarádů. Každou chvíli někdo volá a chce k telefonu onoho pána, Jožku S. Už mě to hodně otravovalo, a tak jsem se rozhodla zavolat operátorovi, mám ovšem aktivní službu Po svém (žádné výhody, neb můj paušál patří k těm, na které se výhody nevztahují, jen nechci dostávat faktury). Tam ale se mnou vymetli, že prý jsem si to číslo vybrala sama a že mi ho změní jen za 1000 Kč bez DPH, jinak nezájem a za tento zbytečný hovor mi navíc naúčtují 40 Kč. Tomu se říká služba zákazníkům. Oskara sleduji od jeho prvních krůčků, zažila jsem spoustu počátečních zmatků s fakturami, s nefunkčností atd., ale ty dřevní doby byly daleko příjemnější než dnešní arogance některých operátorů na infolajně. Volám tam tak jednou za rok, zanedlouho to bude podruhé, až budu zmíněný paušál rušit. Jak je možné, že Oskar nabízí telefonní čísla tak brzy po tom, co je předchozí uživatel zrušil? Volající mi tvrdili, že s ním mluvili před cca 3 měsíci. Prozatím jsem celou věc vyřešila tak, že jsem zablokovala všechny příchozí hovory a na příjmu jsem jinde. Tolik moje zkušenost.
Artemis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 11. 5. 2005 09:40

lojza píše:To není pravda. Znal jsem lidi, kterým při vytažení telefonu z pouzdra povypadávaly papírky s telefoníma číslama. Fakt!!! Ovšem to už je tak dva-tři roky. Teď už takový lidi doufám nejsou :) Ale i já sem měl několik mylných telefonátů. A proč by mělo harašit Oskarovi v ústředně? On přeci nemůže za to, že někdo vytočí špatné číslo na svém mobilu.y/quote]

to dela babicka s dedou do dnes :D
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 11. 5. 2005 10:46

Artemis píše:..........

Použítá čísla se dávají do oběhu zhruba po 9 měsících. 3 měsíce je nesmysl. Trochu mě překvapuje, že si ochotna si zvolit službu Po svém a to jen proto, aby nechodily faktury, to mi přijde jako docela zbytečné, ale vybrala si to a máš to mít a to i s tím, že každý hovor na infolinku bude stát x peněz. Asi zapomínáš, že to je součást služby Po Svém, tedy to, že hovor na infolinku není zdarma je tvoje volba, ne operátora.
Než prskat na operátora, tak bych zvolil písemnou formu na Oddělení péče o zákazníky, kde bych prostě problém popsal, mnohem větší šance na bezplatnou změnu čísla, než přes operátora - který tu změnu udělat nemůže.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vipburgr 11. 5. 2005 12:16

Ještě ža mám Eurotel, kde se mi, ani nikomu z rodiny zatím nic nestalo....
SE rulezzzzz SE S700i rulezzzzz
vipburgr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopsson 11. 5. 2005 12:26

Tentýž problém u eurotelu. Jako služební jsem vyfasoval číslo majitele hospody U Vejvodů pana Bruno K. a ještě po dvou letech tu a tam zavolá nějaká francouzská nebo německá cestovka a hrne se ke mě na oběd. :roll:
hopsson
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrB 11. 5. 2005 12:51

mě volali asi rok "staří" známí, než pochopili, že už číslo patří mě
měl jsem proto problém s přítelkyní, která si myslela, že mi volají baby
oskara jsem tehdy měl jako sekundár doma na skříni
petrB
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mario 23. 5. 2005 15:58

Teda tu přítelkyni Ti nezávidím :-)
Nedělám to ale znám to, možná bych to dokázal provést...
Mario
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 23. 5. 2005 19:07

ja s tim problem nemam ani jsem o tom nikdy neslysel a nesetkal :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MrazikCZ 18. 6. 2005 21:57

hopsson píše:Tentýž problém u eurotelu. Jako služební jsem vyfasoval číslo majitele hospody U Vejvodů pana Bruno K. a ještě po dvou letech tu a tam zavolá nějaká francouzská nebo německá cestovka a hrne se ke mě na oběd. :roll://quote]


Stačí se obrátit na značkovou prodejnu a zdarma ti při takových problémech vymění číslo. 8)
Naposledy upravil MrazikCZ dne 18. 6. 2005 22:02, celkově upraveno 1
... toto je můj osobní názor!
Pomozme týraným, zneužívaným, handicapovaným, opuštěným a ohroženým dětem částkou 27,- odesláním dárcovské SMS "DMS NASEDITE" na číslo "87777" !!!
MrazikCZ
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků