SX1-System Error apod..

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Hostmir 1. 12. 2005 15:29

Tak ted sem z toho uplnej jelen.. vzal sem te za slovo s tim studenakem a tak sem to zkusi po mym... vzal sem si kousek hlinikovyho chladice a dal sem ho do klesti a nahral ho nad sporakem a postupne sem s nim pekne prohral vsechna vetsi integrovane obvody.... a co se nestalo.. mobil mi pekne nabehl ale v menu treba kdyz zvolim fotak tak se mi obevi hlaska system error.. a tak ji odkliknu a jedu dal.. ale pak se to kouslo pri tom fotaku a tak sem to vypl a zapl a nekdy to nabehne tak ze mi to zase ohlasi syslem error a nekdy se to zase kousne... ze by spatnej FW?? je to mozny..?? je mozny ze ten kokot co to mel prede mnou s tim systemem neco udelal protoze kamos mi rikal ze "tam neni system" a to si asi jenom tak nevymyslel... ale jeste porad mi to pri startu mobilu zvoni jako pri vybite baterce a tak to nechavam nabyt ale myslim si ze se to nenabyji kdyz se to sekne protoze kdyz zapnu nabijecku k mobilu tak se automaticky zapne a sekne s hlaskou system error a ja to musim vypnout a tak si myslim ze se to neni schopne nabit.. co si o tom myslis ty?? je to cely nejaka velka zahada.. ale uz sem pokrocil aspon o kousem dal ...!
Hostmir
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nortonek 1. 12. 2005 16:45

Otázka sice nebyla přímo na mě ale...system error je klasická hláška Symbianu...stačí nějaká aplikace se kterou se systém nepohodne a háže takovýhle hlášky.Potom to chce buď formát nebo přehrát FW.Kdyby tam nebyl systém,tak ti to vůbec nenajede (nemluvě o tom,že by ses nedostal ani do menu).Takže moje rada je přehrá FW.Popřípadě použij tenhle postup (podle mě ho ale nebudeš potřebovat,protože tam se jedná opravdu o mrtvé SXko a tady jde pouze o problém s FW).
Siemens C35i -> MT50 -> CX65 -> SX1 -> Nokia N70
Nortonek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 1. 12. 2005 16:58

Divim se že tě ještě nenapadlo nahrát tam ten novej fw.
oneill_sx1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hostmir 1. 12. 2005 19:46

Dekuji o vsechny rady jak ten mobil opravit.. ale uz mu to nepomuze ---odesel do vecnych lovist....(nevadi stejne nebyl muj, ja sem ho jenom chtel)
ale zalibil se mi takze nasetrim nejaky penize a koupim si ho nebo neco jemu podobnyho
Hostmir
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nortonek 1. 12. 2005 20:21

Chudak malej...No SXko už nový nekoupíš,leda z bazaru.
Siemens C35i -> MT50 -> CX65 -> SX1 -> Nokia N70
Nortonek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hostmir 1. 12. 2005 20:26

vsak jo z bazaru by to bylo idealni... protoze to vyjde mnohem levneji.. dival sem se tady na mobilmanii a nekteri tady taky SX1 prodavali a aji za dobrou cenu.. takze to by nebyl problem .. preblem bude si nasetrit.. :D
Hostmir
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirek6600 1. 12. 2005 20:54

chudak sx1 ja jsem myslel prohrat horkovzdusnou pajkou,to je neco jako pajka a jde z toho horky vzduch.No to si tomu dal to se divim ze se to zaplo :eh :eh :shock: :shock: :roll:
mirek6600
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hostmir 2. 12. 2005 08:11

ale on fungoval tak sem si rikal ze to haze jeste porad nejaky chyby tak ze to trochu jeste pripajim a ze se to mozna jeste zpravi... ale co se nestalo... KŘUP..!!!!!!!!!
Hostmir
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nortonek 2. 12. 2005 09:17

Jééé...ale ty chyby už nebyly způsobený HW závadou. Obrázek
Siemens C35i -> MT50 -> CX65 -> SX1 -> Nokia N70
Nortonek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hostmir 2. 12. 2005 14:20

ale mozna jo.. protoze se to chvalo pokazde jinak.. jednou system error jednou primo sek nekdy zase jinej sek.. tak mam smulu
Hostmir
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nortonek 2. 12. 2005 18:03

Njn...co už teď...Ale telefon je to skvělej. :wink:
Siemens C35i -> MT50 -> CX65 -> SX1 -> Nokia N70
Nortonek
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků