Zamknuté téma

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod matho83 26. 11. 2005 01:03

podla mna operatori su cisto lokalna zalezitost, cize moderator z CR urcite nema taky prehlad o nasich opoch ako slovensky, alebo sa mylim :hm
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 26. 11. 2005 08:27

Ceski moderatori vsetko vedia a vsetko mozu a vsetko mazu.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod YAMATO 26. 11. 2005 08:40

Myslím, že to poněkud hrotíte, ne? Co český moderátor, to diktátor, Anonyme? S takovými žvásty jdi někam. K některým mám sám výhrady, ale nikdy by mě nenapadlo je takhle hodit do jednoho pytle!

Ale osobně bych byl pro moderátora Slováka na věci týkající se slovenských operátorů a pod....
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod najnaj 26. 11. 2005 09:38

Presne pisete to co som napisal. Som za spolocnu diskusiu ceskych a slovenskych mobilmanii. Vela problemov je spolocnych a je vyhoda ich spolocne riesit. Ale bohuzial ceski moderator nepochopi (a ako sa ukazalo ani nepochopil) vyznam niektorych slovenskych tem. Ta ktoru zamkol (ake operatora pouzivate) neexistuje. To nie je moj nazor to je fakt. Mrzi ma len, ze ten co to zamkol si chybui neprizna a ostatni sa mu nechcu do toho hrabat. Preto chcem vediet aspon jedno a to kto je slovensky moderator. Dufam,ze aspon on pochopi, ze tema, ktora bola zamknuta neexistuje v SK diskusii
Pomozte pri tvorbe databazy slovenskych BTS
najnaj
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 26. 11. 2005 09:47

Prosím vás co to tady plácáte... jestli tu někdo nemá čechy anebo naopak tak at sem nechodí.. Panebože, tady se vůbec nerozlišuje mezi tím jestli je někdo z Čech nebo ze Slovače!

Neberu vám váš názor, ale jestli si opravdu toto myslíte, tak mi je vás líto a být vámi přejdu raději na jiný server - nejlépe asi na nějaký slovenský, tam vám určitě budou tolerovat vaše nesmyslné a neoprávněné výplody :D

Nerozlišuje se tu mezi Čechy a Slováky... NE !
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod najnaj 26. 11. 2005 11:33

:) vsak som jasne napisal,ze som rad,ze mame spolocnu cesko-slovensku diskusiu. Pri niektorych temach je to super. Ale tema o slovenskych operatoroch ci chcete alebo nie je cisto slovenska. Cesky moderatori svoju pracu nezvladaju a zamkli temu, ktora NEMOZE byt zamknuta a nemaju sa k tomu, aby ju odomkli.
Pomozte pri tvorbe databazy slovenskych BTS
najnaj
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod YAMATO 26. 11. 2005 11:37

Vratu, najnaj má pravdu v tom, že prostě některé věci jdou mimo českého moderátora, ať je jinak jakkoli dobrý. Určitě věci okolo slovenských operátorů...protože pochybuji, že by se o toto nějak zajímali, určitě ne nijak do hloubky. Zde by to skutečně chtělo člověka znalého věci a tedy Slováka.
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 26. 11. 2005 11:49

JJ dejte svou nespokojenost najevo ;)

Mě se jen zdálo že tu oddělujete Slováky od Čechů a děláte jedni z druhých horší...

Jinak jak tak koukám, tak sekci Orange, T-Mobile SK a ďalší na Slovensku má mimo jiné nastarost i moderátor Roman_Z a co jsem ještě více koukal, tak je to Slovák :)
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod najnaj 26. 11. 2005 11:53

No na toho som sa pozrel aj ja, ale ma jednu chybu. Zatial ma na mobilmanii 9 prispevkov, pricom posledny ma zo dna 2.11.2005, cize sa tu velmi casto neukazuje. Vsak prave to mi vadi, ze moderator, ktory by mi urcite pomohol sa tu vobec neukazuje
Pomozte pri tvorbe databazy slovenskych BTS
najnaj
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod YAMATO 26. 11. 2005 11:55

Takový moderátor snad ani není moderátor...
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 26. 11. 2005 11:58

jj taky jsem si toho všimnul ;)

Chápu, že ne každý moderátor má vždy čas a být on-line (může mít nějaké problémy apod), ale lidé hlídající toto forum by měli býti lépe vybíraní :) je sice hezké že do moderátorské funkce si zvolili někoho známého, kdo již v minulosti s cpress spolupracoval a má zkušenosti... no ale víte jek ne :)

Co si tedy myslíte že by problém, který se tu řeší, vyřešilo? Výměna moderátora? Dávejte návrhy ať se tu už někam dostanem ;)
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod YAMATO 26. 11. 2005 12:01

Moderátor by podle mě měl mít čas na práci zde...a pokud jej nemá, podat demisi. A pokud ji nedá sám, tak padáka. Moderátor, který nemoderuje, je na houby.
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod najnaj 26. 11. 2005 12:02

Ja som to tu snad uz milionkrat napisal (ak nie tak asi budem musiet, nech si to niekto vsimne), ze ta tema je nepravom zamknuta. To, ze si to ziadny moderator nevsimol (nechcel vsimnut). Doteraz mi ziadny slovensky moderator nechybal, pretoze ceski nerobili problemy. Teraz vsak zastavam nazor, ze slovenska diskusiu potrebuje slovenskych moderatorov a priam by som povedal,ze ceski by do nej nemali mat ani pravo zasahovat,aby znova nieco nedokafrali.
Pomozte pri tvorbe databazy slovenskych BTS
najnaj
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 26. 11. 2005 12:05

2YAMATO & vratu: No nevím kam se ta diskuse dostala, od zamknutého threadu přes Slovák vs Čech až k výměně moderátora. O tom kdo je moderátor rozhoduje administrátor fóra, to znamená Marek. To jak se stát moderátorem je popsáno na fóru a kdokoliv se může přihlásit.
To jak často moderátor zasahuje do chodu fóra neurčuje počet příspěvků, které dosud napsal.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod najnaj 26. 11. 2005 12:08

Fiha tak aj hlavny vinik sem zabludil. Mozes tu otvorene napisat,preco tak tvrdohlavo blokujes temu, ktoru si omylom zamkol?
Pomozte pri tvorbe databazy slovenskych BTS
najnaj
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků