MPx200 a MP3

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Cogliostro(smazano) 29. 3. 2005 17:41

Chci se zeptat jde nastavit na tomto telefonu aby mi písnička v MP3 hrála jako normální vyzvánění???
Cogliostro(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tominek 29. 3. 2005 23:33

nelze
tominek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monduha 30. 3. 2005 08:21

Nejde, ale není problém mp3 překlopit do wavu, který mpx200 podporuje.
monduha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tominek 30. 3. 2005 10:10

osobne doporucuji wav na zvoneni udelat mono a v nejake nizsi kvalite. jelikoz pokud nechces pouzivat dalsi programy musi byt tenhle wav primo v telefonu (nenacte se z karty). a vtelefonu je kazdy kB navic dobry.
tominek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monduha 30. 3. 2005 10:41

tominek píše:osobne doporucuji wav na zvoneni udelat mono a v nejake nizsi kvalite. jelikoz pokud nechces pouzivat dalsi programy musi byt tenhle wav primo v telefonu (nenacte se z karty). a vtelefonu je kazdy kB navic dobry.


není třeba, hraje i z karty, viz http://mpx200.e-vision.cz/forum/viewtop ... von%ECn%ED
monduha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tominek 30. 3. 2005 12:15

OK. mas pravdu. tusim ale ze s prvnima verzema FW to neslo. zrovna zvuk zvoneni bych ale mozna nechal vtelefonu, stejne jako pluginy na HS a treba xbar. obcas je potreba vyndat kartu a je pak hloupe kdyz neni cim zvonit. pokud se karta nevyndava vubec (o cemz pochybuji vzhledem krychlosti kopirovani pres telefon) neni problem. kazdopadne je urcita hranice tusim 16bit 22KHz mono od ktere vys uz neni zadny slysitelny rozdil. takze se da setrit misto :wink:
tominek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monduha 1. 4. 2005 08:41

tominek píše: OK. mas pravdu. tusim ale ze s prvnima verzema FW to neslo. zrovna zvuk zvoneni bych ale mozna nechal vtelefonu, stejne jako pluginy na HS a treba xbar. obcas je potreba vyndat kartu a je pak hloupe kdyz neni cim zvonit. pokud se karta nevyndava vubec (o cemz pochybuji vzhledem krychlosti kopirovani pres telefon) neni problem. kazdopadne je urcita hranice tusim 16bit 22KHz mono od ktere vys uz neni zadny slysitelny rozdil. takze se da setrit misto :wink:


Souhlas :-).. ostatně, mně stejně na zvonění stačí midi :-)
monduha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 11. 4. 2005 06:47

Souhlas :-).. ostatně, mně stejně na zvonění stačí midi :-)[/quote]

No nevím jak vám ale mě na mé MPX funguje jenom tak 1 z 20midů.Nevíte jaký má pro tohle omezení?!
Naposledy upravil ..H.A.Z.I.. dne 12. 4. 2005 20:06, celkově upraveno 1
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monduha 11. 4. 2005 07:20

No mám dojem, že to dokáže přehrávat jen midi 0.
monduha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 11. 4. 2005 09:31

monduha píše:No mám dojem, že to dokáže přehrávat jen midi 0.i/quote]


Teď na mě mluvíš sprostě to nevím co je za třídu a jakej je mezi nima rozdíl!Ale skus to zapsat v podporovanejch hlasech jestli je to ono!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 11. 4. 2005 20:20

mne teda nesel spis jeden z 20ti MIDu...ale nektere jsou trochu zkreslene, nezvlada to moc slozite a hlavne velike...vim, ze kdyz byl objemny ten soubor, tak mi dokonce nekdy telefon zasekl a musel jsem na ferovku vytahnout baterku
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 11. 4. 2005 21:30

No a už vůbec mě nefungujou wma a kterejch někdo tvrdil že jdou používat v WM2003
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 12. 4. 2005 15:05

jo, to mne taky ne, neobjevi se vubec v seznamu zvuku....
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wexx 12. 4. 2005 15:43

WMA by mělo fungovat bez problémů, něco děláte špatně.
Máte je ve správných adresářích pánové?
Kterou máte verzi WM2003?

MIDI jdou všechny, ale chce to je přeuložit v PSM Playeru.
MPx200; Oskar - Odepiš; Widle 2oo3
Wexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 12. 4. 2005 20:09

Nechceš jen tak nenápadně přiložit přesnej link na stažení??, jinak nevím do kterého adresáře se ty WMA maj dát, ale používám JEYO personalizer a ten čte i z karty!!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků