Jaky je vas nejvetsi trapas s mobilem?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Eva_M 27. 9. 2005 16:45

Následující trapas se nestal mně (naštěstí), ale slyšela jsem jej vyprávět. Kdesi v kanceláři pracovala nějaká vdaná paní a ženatý kolega ... a postupem doby se do sebe zakoukali. Když se občas octli v práci sami, tak toho patřičně využívali :oops: Jednou takhle zase dováděli kdesi na psacím stole a ona nějak zavadila o svůj mobil, jenže v zápalu "hry" si toho nevšimla. Naneštěstí se jí podařilo zmáčknout klávesu tzv. zrychlené volby, takže vytočila telefonní číslo... svého vlastního manžela. Manžel slyšel zvonit telefon, vzal jej... a nestačil se divit svým uším. Slyšel "přímý přenos" celého "přátelského utkání". Manželka o tom neměla ani tušení... až do doby, kdy s výrazem neviňátka přišla navečer domů :x ... a co bylo dál, to si asi dokážete představit :pozor2 :hm
Pravidlo č.1: Netrapte se kvůli maličkostem !
Pravidlo č.2: Všechno jsou maličkosti !
(R.Eliot, kardiolog)
Eva_M
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simp 26. 10. 2005 10:06

Následující trapas se nestal mně, ale jednomu kamarádovi. Nepřišel do školy a třídní učitelka mu něco potřebovala. Půjčila si mobil od jeho kamaráda a zavolala mu. On mu doma zazvonil mobil, vidí na něm jméno svého kamaráda a použil pozdrav: "Co chceš, debile! Já mám hroznou sračku!"

Jo a když jsem ve škole viděl, od koho si ten telefon půjčuje, dobře jsem ji sledoval, protože jsem něco podobného čekal. A stálo to za to, ale jinak to vzala úplně v pohodě :mrgreen:
simp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 26. 10. 2005 10:14

simp: LOL, tak ten je dost dobrej :)) No na Siemensu jsem měl jednou ze srandy jako zvuk upomínky Ruslanu, ale nevěděl jsem že při tichým režimu a následným vypnutím telefonu se zvuk upomínky neutlumí, tak mi to během hodiny hrálo na učitelově stole (zabavil mi ho) asi třikrát :D zrovna ta nejtrapnější melodie :)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simp 26. 10. 2005 10:26

To mě na starších Siemensech štvalo. Že při vypnutí celého telefonu se zvuk upomínek nikdy nevypnul. Musel se aktivovat profil "Letadlo" nebo mít telefon zapnutý s vyplými zvuky.
simp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod irca 26. 10. 2005 11:04

Tak také přispěji svým trapasem a kámošky :lol: Tak zhruba před pěti lety jsem měla jít na diskotéku na oslavu a byla jsem domluvená s kámoškou, že ani jedna nebude řídit a budem pěkně pařit. No a odpoledne mi můj přítel volal, že se tam nemá jak dostat a že pro něj musím přijet a pak ho odvézt. Samozřejmě se mě ptal jestli mi to nevadí a tak ...tak jsem říkala že ne, že v pohodě. No a vzápětí píšu sms kamarádce ... doslova ... že mě pěkně sere a že pro něj musím jet ... no a naprala jsem ji jemu. Ale vůbec jsem to nevěděla, načež mi volá ... a říká, tak Tebe to sere? ... a já ne proč .... a v tom se mi rozsvítilo ...tak to bylo dobrý ...ale vzal to v legraci :)
A kámoška zase byla na baru a byl tam bývalý a koketoval s nějakou holkou. Jí to tak rozzuřila, že přesně začala druhé kamarádce popisovat co tam dělá, a jak ta holka hrozně vypadá, jak on je trapný ...atd ... a až při sedmé sms ... si všimla že to posílá přímo jemu ... pak ta holčina odešla tak za ní přišel jestli by mu nemohla poslat další sms, že by si to rád dočetl do konce :lol: Bylo to jak když vás poleje horkou vodou ...chudák nevěděla jestli se smát nebo brečet, načež mi všichni jsme se váleli smíchy :wink: :wink:
Motorola d160, Nokia 3210,Nokia 5110,Siemens C35i,Nokia 6510,Nokia 3510, Motorola V300,Nokia 3100,Nokia 3220 a SE K700i ...a nyní SE W800i
irca
Junior

Odeslat příspěvekod lukas26 26. 10. 2005 11:27

mně se taky párkrát stalo, že jsem poslal sms někomu jinému... nejlepší to ale bylo, když jsem měl ještě svoj starou N3210...psal jsem kámošovi o jedné holce, že nechápu co si to o mě myslí atd. a nevešlo se to do jedné zprávy, takže jsem to rozdělil do dvou... měl jsem je pěkně uložené, ještě jsem si to přečetl a začal jsem posílat...otevřel jsem první zprávu, vybral jsem jméno té holky o které jsem psal a odeslal...počkal jsem až dojde výpis, smazal jsem ho a oevřel jsem druhou zprávu, vybral jsem její jméno a zase jsem to poslal...a v ten moment mi došlo, že to nemělo být pro ni, ale pro kámoše...jsem myslel, že se propadnu... ale vzala to v pohodě :D
Nokia 3210 -> Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia 6230i -> Nokia N72 -> Nokia N73 -> Nokia N82 + iPhone 8GB
lukas26
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standa_pochcalpadlo 26. 10. 2005 12:14

To já takhle sedim v klidu na veřejných záchodcích a nějak mi to zrovna nešlo nebo co.. A v tom je slyšet že se někdo s obrovskou vervou hrne do vedlejší kabinky. Klaply dveře a ozvalo se obrovský prdnutí a pak velký žbluňknutí. Tak povídam kolegovi vedle:"Docela vám to závidim, že vám to takhle vyšlo, mně to nějak nejde..." K mému překvapení se mi dostalo této odpovědi:"No nemáte co závidět, to prdnutí bylo do kalhot a žblunknutí byl mobil." :D
Motorola AMIO (bez fw zásahu) -> Siemens m35i (kompletně fw přizpůsobený) -> Siemens m55 (začátek patchování) -> Siemens m65 (patches rulezzz), Twist -> Slyším Vás -> Odepiš + Twist
standa_pochcalpadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas26 26. 10. 2005 12:18

standa_pochcalpadlo: jo, celkem starý vtip, takže nekecej, že se ti to stalo... ;)
Nokia 3210 -> Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia 6230i -> Nokia N72 -> Nokia N73 -> Nokia N82 + iPhone 8GB
lukas26
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 26. 10. 2005 12:21

Vtip je lepší tenhle: sedí chlap v kabince a z vedlejší kabinky se ozve: "Ahoj". Tak chlap rozpačitě odpoví taky "Ahoj". Potom slyší: "Jak se máš?" Tak odpoví: "Ale jo, je to slušný, ale mohlo bejt líp", a najednou z tý kabinky uslyší: "Hele já musím končit, nějakej idiot mi tu odpovídá :D"
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 26. 10. 2005 12:29

Kámoš mi vyprávěl, jak si vystřelili ze spolužáka. Nastavili mu jako vyzvánění orgasmus (mp3 rulez) a hlasitost naplno. No a o hodině ho pěkně prozvonili, takže docela sranda :lol:
A se SMSkama poslanýma omylem někomu jinému mám taky bohužel zkušenosti, je to obvykle docela blbý :roll:
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 26. 10. 2005 12:39

Lexx no me se to snad jeste nestalo me jen chodi smsky od jinych co me nepatri a nekdy to je opravdu hnus
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fany 26. 10. 2005 13:27

Když jsem se bavil se dvěma přítulkama najednou a poplet si čísla pro odeslání smlsky.
N720,N440,N540,N550,N640,N650,N2110,N2116,T10,N3310,T18,C25,N7650,P910i,
fany
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků