Jaké fórum vyhraje: staré nebo nové?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Jaké fórum je lepší?
Toto nové fórum 98 %  78%  [ 98 ]
Staré fórum na MobilManii 27 %  21%  [ 27 ]
Celkem hlasů : 125

Odeslat příspěvekod polda 29. 3. 2005 16:15

Asi nové - je hravější a jde o zvyk,snad ještě vzhled: černá je nejlepší, ale černá jak bota :twisted:
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AmPedro 29. 3. 2005 20:44

Jen proto ze velka cast diskuzi ve svete jede na stejnem typu enginu jako nove forum MM jeste neznamena ze takovy typ fora musi byt nejlepsi.
Obcas je dobry veci delat svou cestou a "nenormalizovat" se podle ostatnich. Jen aby nakonec tohle forum nebylo nudny, prece jen takovy flame je sice prudka hadka ale i tam nekdy zazni zajimavy nazor.
Osobne se mi proste trochu vic libilo starsi forum svou volnosti. Stacilo do nej pridat par kategorii navic a pri zakladani diskuze vyzadovat zarazeni do jedne z nich a bylo by i pro vyhledavani prehlednejsi.
Povinna registrace je otrava. :roll: navic stejne se k neregistrovanym pridavala cast ip adresy a cela ip adresa se urcite logovala a identifikace tedy byla mozna.
Naposledy upravil AmPedro dne 29. 3. 2005 23:06, celkově upraveno 1
AmPedro
Junior

Odeslat příspěvekod fales 29. 3. 2005 20:53

Me se teda o dost vice libi toto nove Forum. :D
fales
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquila 29. 3. 2005 21:25

mam taky dojem ze uz to vyhralo nove forum :) sudiac podla priamych liniek zo stranky ale aj zo sekcie "forum" :)

kazdopadne aj z pohladu redakcie je toto forum, daleko daleko lepsie manazovatelne ako stare forum. taktiez z pohladu pouzivatela je daleko privetivejsie a aj ked skin nie je zrovna typicky mobilmaniakovsky (predsa len ta oranzova chyba :), je to pekne forum
aquila
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarB 29. 3. 2005 21:32

Je to rozhodně dobrá volba, tohle nové forum.
Je to krok k lepším zítřkům :wink:
Soubojům se vyhýbej. Není-li vyhnutí, bij se jako lev.
MarB
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nortonek 29. 3. 2005 22:00

XXTeens píše:Fórum, kam mohou přispívat jen registrovaní uživatelé, je předem výrazně ochuzeno. Sice se odfiltruje ten nejhorší bordel, ale zase spousta lidí nebude odpovídat na něco, na co ví odpověď, neb je odradí registrace. V podstatě to tu bude za chvíli trpět ponorkovou nemocí..t/quote]

Proč by někoho měla odradit registrace,která zebere všeho všudy max 2min.?Aspoň mě to tak dlouho trvalo...
Siemens C35i -> MT50 -> CX65 -> SX1 -> Nokia N70
Nortonek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majk 30. 3. 2005 12:07

Na tomhle foru mi vadi, ze je vygenerovany softem, kterej pouziva spousta firem. Vysledkem tedy je, ze forum je temer na chlup stejne jako stovky az tisice dalsich for. Cekal sem nakou originalitu . . . Nechci nikoho precenovat nebo podcenovat, ale myslim, ze vygenerovat takovehle forum by zvladnul i lecktery zak zakladni skoly pres ten SW).
Krom toho kdyz sem se podival na zdrojak, kterej ten SW programuje, je mi vcelku spatne. Tabulkovej layout a jeste nevalidni dle W3C.
Tot muj nazor.
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Šumící tráva 30. 3. 2005 12:24

***** je *****, a s tím se nedá nic dělat.. lepší je samozřejmě staré fórum
Šumící tráva
Junior

Odeslat příspěvekod Daft 30. 3. 2005 13:24

az ted jsem si vsiml, ze z mm se clovek dostava primo sem na forum a stare forum je schovano, ale vre to v nem porad vic nez tady.....
Daft
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 30. 3. 2005 14:27

jak tak pouzivam phpbb forum, tak zjistuji dalsi a dalsi nedostatky.... proc volit globalni moderatory, proc si kazdy nemoderuje svuj thread sam, urcite by se o nej postaral lepe, nez moderator, chybi mi moznost linkovat na prispevky jinych, likovat primo na konkretni fora, moznost rychlejsiho odepisovani a reakci, ne az na dalsi strance a pak jeste cekat na potvrzovaci page, proc to nezahrnou do jednoho... tim se ale jen utvrzuji v tom, co jsem psal uz drive - bezte se podivat na hofyland nebo cyberspace a pochopite, jak opravdove diskuze vypadaji.......
Daft
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 30. 3. 2005 15:26

Daft píše:jak tak pouzivam phpbb forum, tak zjistuji dalsi a dalsi nedostatky....

Moderátoři: Pokud by sis přečetl úvodní téma, tak zjistíš, že Marek tam píše o tom, že kdo chce být moderátorem, má možnost. Současný stav vidím jako nutnöst s ohledem na rozjíždějící se fórum.
Místo linkování je tu citace, alespoň tak to vidím v porovnání s např. Hofylandem.
Nevím co je pomalého na možnosti "Zaslat odpověď" či "Citace" přijde mi to v pohodě. To že na hofylandu musíš kliknout na Reply a Odeslat a tady na Citace a Odeslat mi přijde dost podobné. Že to je na jedné stránce a tohle ne? To mi nevadí.
Ano na Hofyland chodím, zároveň administruji fórum phpbb, phpbb má větší možnosti rozšíření a přízpůsobení. Smiř se s tím, že tady bude phpbb a ať si Hofyland žije svym životem.
Myslím že pro podbné servery je vhodnější phpbb, to že to někomu nevyhovuje je v pořádku, nikdy se nezavděčíš všem.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod miho 30. 3. 2005 15:28

Daft píše:az ted jsem si vsiml, ze z mm se clovek dostava primo sem na forum a stare forum je schovano, ale vre to v nem porad vic nez tady.....


Na starem foru je dnes 26 novych prispevku a na novem pres 250...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 30. 3. 2005 17:20

dejvidek píše:
Daft píše:jak tak pouzivam phpbb forum, tak zjistuji dalsi a dalsi nedostatky....

Moderátoři: Pokud by sis přečetl úvodní téma, tak zjistíš, že Marek tam píše o tom, že kdo chce být moderátorem, má možnost...,/quote]

jenze moderator ma moznost spravovat teoreticky vsechno, ja bych chtel ale spravovat to, co si zalozim, o to tady jde - takze nepochopeni c. 1
citace? fajn, hezka vec, ale co, kdyz chci odkazat na prispevek, ktery je uplne jinde, ne kousek nademnou (kdyz uz jsme u hl - goto, gotopr) - nepochopeni c. 2
tobe treba nevadi, ze je to na vice strankach, ale tem, co sem chodi napr. pres gprs by to vadit mohlo - proc se ma nacitat zbytecne jednou tolik veci, kdyz vlastne ani nemusi?

a v neposledni rade - nelobbuju tady za hl, ale ani za pbpbb (narozdil od tebe, dejve :)), at si kazda technologie jede kde chce, ja jen vyjadruju svuj subejktivni nazor - a od toho diskuze prece jsou.
Daft
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ATTOG 30. 3. 2005 19:04

AmPedro píše:Jen proto ze velka cast diskuzi ve svete jede na stejnem typu enginu jako nove forum MM jeste neznamena ze takovy typ fora musi byt nejlepsi.
Obcas je dobry veci delat svou cestou a "nenormalizovat" se podle ostatnich. Jen aby nakonec tohle forum nebylo nudny, prece jen takovy flame je sice prudka hadka ale i tam nekdy zazni zajimavy nazor.
Osobne se mi proste trochu vic libilo starsi forum svou volnosti. Stacilo do nej pridat par kategorii navic a pri zakladani diskuze vyzadovat zarazeni do jedne z nich a bylo by i pro vyhledavani prehlednejsi.
Povinna registrace je otrava. :roll: navic stejne se k neregistrovanym pridavala cast ip adresy a cela ip adresa se urcite logovala a identifikace tedy byla mozna.


A stejne si me nepresvedcil..proste tohle forum ma urcity kvality,ktery se uz na webu staly standardem,sem registrovanej i v jinejch podobnejch forech a je to pohoda,jde jen o zvyk,nic jinyho.... 8)
ATTOG
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Asspenn 30. 3. 2005 19:37

Majk píše:Na tomhle foru mi vadi, ze je vygenerovany softem, kterej pouziva spousta firem. Vysledkem tedy je, ze forum je temer na chlup stejne jako stovky az tisice dalsich for. Cekal sem nakou originalitu . . . Nechci nikoho precenovat nebo podcenovat, ale myslim, ze vygenerovat takovehle forum by zvladnul i lecktery zak zakladni skoly pres ten SW).
Krom toho kdyz sem se podival na zdrojak, kterej ten SW programuje, je mi vcelku spatne. Tabulkovej layout a jeste nevalidni dle W3C.
Tot muj nazor.


Fórum musí být originální tématy a obsahem příspěvků, ne grafikou. Zvykám si těžko, ale určitě bude lepší než staré.
Prý je chytré učit se z vlastních chyb. Přijde mi chytřejší učit se z chyb jiných, nejlíp pak z chyb těch chytrých, a vlastní radši nedělat.
Asspenn
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků