budik v sx1

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod yosei42 20. 10. 2005 02:33

nazdar mam siemens sx1. v soucasne dobe sem v americe. uz parkrat se mi stalo ze sem si nastavil budik aby me rano vzbudil, a mobil dal nabijet. rano me mobil nevzbudil, protoze cas se posunul o pet hodin zpet. doma se mi to nestavalo, tak jedine me mozne vysvetleni je ze to nejak souvisi s americkym napetim v zasuvce. mohl by mi to nekdo potvrdit/vyvratil a rici jine vysvetleni?
yosei42
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slonik 20. 10. 2005 04:35

Spíš bych to tipoval, že máš zapnutou "automatickou úpravu času" (nevím jak se to přesně jmenuje a nemůžu se podívat, protože mi SX1 o prázdninách neznámý "dobrák" ukradnul). Když jsem to měl zapnuté, dělaly si hodiny co zrovna chtěly - hodinka sem, hodinka tam ... moc jsem to nechápal, ale když jsem to vypnul, bylo vše OK.
Slonik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 20. 10. 2005 17:30

Nevím, jestli jsem dobře pochpoil otázku, ale nepomohlo by změnit čas v telefonu nebo popř. změnit časové pásmo (tedy pokud to SX1 umí)?
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hary.jh 21. 10. 2005 17:32

nejspíš to bude tou automatickou úpravou času, díky tejhle funkci by si měl telefon "brát" aktualní čas od operátora, v čechách to asi nefunguje, ale v americe je to možný
hary.jh
Junior

Odeslat příspěvekod Dark_Healt 21. 10. 2005 17:35

Jsi si jisty ze od operatora a ne pres centralu vyrobce pri zapnuti GPRS?
Dark_Healt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yosei42 22. 10. 2005 03:26

automatickou upravu casu mam vyplou.
yosei42
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků