Nokia 6230i: ptejte se, co vás k ní zajímá.

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MMartinek 4. 4. 2005 19:55

Dobrý den, chtěl bych se zeptat ohledně paměťové karty, opravdu telefon nevezme MMc kartu o kapacitě 1 GB? Je to pro mě při koupi rozhodující.. Nyní totiž vlastním Siemens SX1, který s touto velikostí nemá žádné problémy.. Mohla by v budoucnu pomoci případná aktualizace ffirmwaru? Děkuji za odpověď...
MMartinek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquila 4. 4. 2005 20:11

s velkostou karty urcite nebudu problemy, tych 512 je skor chapanych ako garantovanych. do 6230 uz isla 1gb MMC, a som presvedceny ze u 6230i to bude tak isto
aquila
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MMartinek 4. 4. 2005 20:15

Tak to sem rád...Ale kdybyste měli náhodou praktické zkušenosti, tak PLS. napište.
MMartinek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter34 5. 4. 2005 19:29

Chcel by som sa opytat, ci sa do tohoto telefonu da pouzit
kvoli hrubke aj SD karta.
Samsung Galaxy S23 256GB
peter34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nokia-Maniak 6. 4. 2005 23:17

Dpbrý den pane Lutonský...máte úplnou pravdu...souhlasím s Vámi..to co jste uvedl....to jsou telefony s velkým T.Přeji hezký den.Nokia-Maniak
Nokia-Maniak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DANOPE 9. 4. 2005 14:07

Mohli by ste mi poradit ako zistit alebo odblokovat kod klavesnice na 6230? :hm
DANOPE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod [CZ]Stanley 3. 5. 2005 18:29

Zravim vespolek, mam takovej problem. Kdyz si nainstaluju nejakou JAVA hru a nasledne ji spustim, tak mi bezi v malem okne(jsou to hry z 6230, takze by na "íčku" měly fungovat taky) Je to problem v nastavení tel. nebo to jo hrou? Je fakt, že některý šlapou bez problému. díky za radu
N85 Copper FW 10.045
[CZ]Stanley
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vratu 3. 5. 2005 18:46

Je to tím, že íčko má vyšší rozlišení displeje ;) tohle bude docela blbnout, musíme počkat na hry pro 6230i
vratu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tucnak 3. 5. 2005 19:56

Mam dotaz na 6230i:
Je lepší ted koupit Nokii 6230i nebo Samsung D500
Očekávám že budou z nokie lepší fotky ne ??
Ale koukal sem se, tak ne tak ted nevim jestli nemam radši koupit Samsung D500.
Prosím poradte mi sem v KONCÍCH už nevím jestli Nokiu nebo Samsunga
Dík za odpověď
Prožívejte, každý den tak, jako by byl poslední a neoddávejte se naději, že zítra bude všechno lepší.
Mail neexistuje
tucnak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 3. 5. 2005 20:01

nokča má navíc paměťovky to jest největší výhoda oproti D500. Jestli paměť potřebuješ tak radši nokii... D500 má velkou paměť, ale pevnou. No nevím, musíš sám vědět co tě víc láká. Já se rozhodoval stejně a jdu si v pátek koupit 6230i ale nenech se nějak zvyklat!
Čau
vratu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luke288 3. 5. 2005 20:47

gigovku by si vzit mela, mozna i dvougigovku
Luke288
Luke288
Junior

Odeslat příspěvekod mmoobbyy 13. 5. 2005 11:41

1/ Neumim a nenasel jsem to :( - da se nekde nastavit, aby se SMS ukladali do telefonu a ne na SIM?

2/ uz jsem se ptal, ale presto - nejaky odkaz nebo typ na freeware webovy prohlizec v JAVE :?:
mmoobbyy
Junior

Odeslat příspěvekod dlouhy_yak 13. 5. 2005 14:07

Měl bych základní dotaz

Jak je to s instalací programů? Předpokládám, že když zde není operační systém, můžu si nainstalovat javovské aplikace a tím končím. Doufám ale, že to tak není. Docela by se mi líbilo něco na způsob Supermemo/Language teacher na slovíčka + iSilo na e-bookz. Je něco takového v 6230i možné? Děkuji
dlouhy_yak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Luke288 13. 5. 2005 20:00

me by spis zajimalo, jestli jde nejakym zpusobem odstranit zvoneni, ktere ma telefon uz z vyroby. nevim proc, ale mam udelany skupiny, ke kazdy skupine jiny vyzvaneni ktere mam na karte a na lidi mimo skupinu mam taky solo vyzvaneni na karte, ale obcas se stane, ze se to nejak posere a hodi se mi tam zvoneni od Nokie. normalne smazat to nejde, ze prej je to chraneny...
Luke288
Luke288
Junior

Odeslat příspěvekod Moby 13. 5. 2005 20:55

Na stránkách T-Mobilu je NOKIA 6230i v šedé variantě existuje vůbec tato barva nebo je to nějaká chyba. Nevíte ve které ji bude nabízet?
Užívejte života *3*
Moby
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků