Problem s 3230

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod T 25. 4. 2005 19:50

Koupil jsem N3230 u Oskara 13.4. neblokovanou za necelých 10. Šlape jak hodiny, jenom musím větší kartu.
T
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod webman 25. 4. 2005 19:53

T píše:Koupil jsem N3230 u Oskara 13.4. neblokovanou za necelých 10. Šlape jak hodiny, jenom musím větší kartu.k/quote]


jasne ta karta je tam skorej na vyskusanie :-) trochu vacsia kapacita ako z historie taka vec ze disketa :-)
webman
Junior

Odeslat příspěvekod SaintCieplak 26. 4. 2005 11:48

Milí přátelé, včera se mi 3230 poprvé sekla a to takovým způsobem, že jsem volal do servisu.
Každopádně se objevuje ten samý problém, co popisoval kolega výše, ale intenzivněji. Obrazovka je buď bílá a není na ní nic jiného, nebo je na ní naplácané všechno možné. Případně telefon jede v režimu 8 barev a podobně. Někdy se vzpamatuje při odsunutí zadního krytu.
Do servisu budu ještě volat, ale vypadá to na reinstal.
SaintCieplak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petan 26. 4. 2005 15:39

Tak se mi zdá že má nokia 3230 nějaký špatný firmware :hm
Petan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k.a.e.l 26. 4. 2005 19:40

tak to se mi jeste nikdy nestalo, naopak se mi zda, ze se seka dost malo..a to ji moc nesetrim (softwarově:)
Ericsson GF768 -> Nokia 3310 -> Nokia 6230 -> Nokia 3230 -> Nokia N90 -> Nokia N70 -> HTC Magician -> Nokia N70 -> HTC Excalibur -> Nokia E61i -> E-Ten X500 -> Nokia 6120 Classic -> Apple iPhone -> Nokia E71
k.a.e.l
Junior

Odeslat příspěvekod CrazyDog 27. 4. 2005 14:42

k.a.e.l píše:tak to se mi jeste nikdy nestalo, naopak se mi zda, ze se seka dost malo..a to ji moc nesetrim (softwarově:))/quote]


To but rad :)
Život je pes a nebo je pes život? Kdo ví co je na tom pravdy.
CrazyDog
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CrazyDog 2. 5. 2005 18:04

Konecne ten tel, prisel z reklamacky, ale jako bych ho tam ani neposilal. Protoze sotva jsem ho vzal do ruky a znova zacala blikat obrazovka. No tak jsem ho samozdrejme poslal znova do servisu a ted mi reknete jestli je tohle normalni.
Kdybych si ho obednat treba z netu, tak mi aspon bude fungovat a mel bych ho dalo driv. A kdyby nahodou nefungoval, tak ho bez problemu vratim :eh
Život je pes a nebo je pes život? Kdo ví co je na tom pravdy.
CrazyDog
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petan 2. 5. 2005 18:27

Tak si vem zpátky prachy a kup si ho jinde :)
Petan
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků