Nový tefelon za 6K

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xlenin 13. 11. 2020 14:44

Zdravím,
Sháním nový telefon jako náhradu za už dosluhující Honor 8. Rozpočet mám tak 6 tisíc, chtěl bych v rámci možností dobrej foťák, google služby a nfc. Mimo to standardní věci, slušnej výkon (v rámci třídy, nečekám zázraky), ne moc malou baterku, s tím že to asi bude pádlo jsem smířenej. Zahlídl jsem teď za 6k Realme 6 pro, myslíte že je to dobrá volba? Nebo je něco lepšího, případně má cenu čekat jestli se něco objeví v rámci černého pátku (předpokládám že většina slev budou jen kosmetické nebo jen pár stovek, ale možná se pletu)?
Děkuji za rady
xlenin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 11. 2020 15:00

přihoď litr na Xiaomi Poco X3 NFC
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrak123456789 13. 11. 2020 15:30

Souhlasím Poco je vynikající telefon ale je tam spoustu předinstalovaných aplikacích a reklamy v systému. Ani to realme 6 pro podle mě není také špatná volba ale také podle mě by nebyla špatná volba Motorola Moto G9 Plus
Na tvým místě bych vzal buď to Poco X3 nebo Relame 6 pro či tu Motorolu Moto G9 Plus tam záleží co jak preferuješ každý má nějaký výhody a nevýhody.
petrak123456789
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 13. 11. 2020 18:35

Já jsem z Honor 8 přešel na Honor 20 Pro, přítelkyni jsem teď k vánocům koupil za 6.990 Huawei Nova 5T.
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 11. 2020 21:33

ještě také Realme 7 za 5,5tis. stojí za úvahu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xlenin 28. 11. 2020 20:21

Díky všem za doporučení, zvažoval jsem dlouho co koupit. Poco jsem měl v merku od začátku, ale u cápků na miuios byly zkušenosti spíš rozporuplné. Motorola vypadala fajn, spousta dobrejch referencí, různý moto vychytávky a tak, ale ta g9+ už mi přišla moc velká. Ta nova 5t vypadala za ty prachy hodně dobře, byl by z H8 easy přechod, navíc má celkem nabitý SoC. Nakonec jsem ale vzal motorolu one zoom, líbí se mi amoled, telekamera a optická stabilizace, má teda trochu slabší střeva, ale snad mi výkonově postačí.
xlenin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 11. 2020 20:53

Poslední designově klasická Motorola, pomalu se doprodává...
Fungovat bude v pohodě, jen nemůžeš očekávat každý měsíc pravidelné aktualizace
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xlenin 30. 11. 2020 16:50

Jasně, to asi přežiju. Je nějaká šance že dostane android 11? Netuším kolik "major" aktualizací typicky motoroly dostávaj..
xlenin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JiříTechnik 30. 11. 2020 18:28

Měla by dostat a tím v podstatě konci, dle enterprise certifikace konci podpora v září 21
Přílohy
IMG_20201130_182701.jpg
JiříTechnik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xlenin 30. 11. 2020 18:59

Dík za info, super, od loňského modelu je to tak maximum co můžu čekat...
xlenin
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků