iPhone 12/mini/Pro/Max - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod orgasmic 1. 11. 2020 09:59

:D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yondan 2. 11. 2020 10:08

Mám ještě iPhone 8 a nad 12 uvažuji, ale zajímalo by mě jestli už je tam opravena ta chyba kdy odemykání telefonu znemožňovala rouška? Já využívám placení otiskem, ale heslo se mi zadávat pro odemčení nechce a vím, že na jaže s tím byl nějaký problém.
yondan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aje1 2. 11. 2020 11:25

Tak když mám něco přes obličej tak to stále neodemknu no ale beru to jako normální vec
aje1
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 2. 11. 2020 12:23

yondan píše:Mám ještě iPhone 8 a nad 12 uvažuji, ale zajímalo by mě jestli už je tam opravena ta chyba kdy odemykání telefonu znemožňovala rouška? Já využívám placení otiskem, ale heslo se mi zadávat pro odemčení nechce a vím, že na jaže s tím byl nějaký problém.


Problém s tím je pořád, protože, no.. je to.. bezpečnostní.. zámek. :?:

// Mě s některými typy roušky FaceID funguje.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod red98 3. 11. 2020 21:02

Argumentum ad hominem je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 3. 11. 2020 23:07

red98:
Tak ja jsem volil teda casteji 12Pro nebo Note20 ultra nebo iP 11 Pro. Tohle bylo hoooodne subjektivni video. Az jsem mel z toho frajera pocit, ze onbty vysledky zna, kdyz to fotil, tak co to ted zkousi.
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod orgasmic 4. 11. 2020 11:02

Na GSMarena je už test Pročka a ta výdrž je vážně hrozná oproti 11 Pro.

https://www.gsmarena.com/apple_iphone_1 ... 2189p3.php
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 5icz 6. 11. 2020 00:17

Nema nekdo tip na kryt na iphone 12, co ma presah silikonu nad okraj obrazovky a zaroven to neni nejake monstrum? Flip nechci. Uz mi doslo neco z Ali, ale nema to zadny presah a telefon je doma a bez poradneho krytu se necitim dobre.
5icz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex75 6. 11. 2020 06:06

Doporučuji mobilefun.co-uk
já tam koupil toto, ale nyní ho tam nevidím, tak příklad z českého eshopu.
Jinak pravidelně kupuji whitestone dome glass, to je bezkonkurenční, ikdyž pravda drahé.https://www.ipouzdro.cz/prislusenstvi-p ... ke+Ochranný+kryt+pro+iPhone+12+%2F+12+
Od Dancall 2411 po Note 9
Alex75
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 6. 11. 2020 08:20

Proč si nekoupíš originál silikonové? To má přesah.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xlendi 6. 11. 2020 10:58

Pro dokreslení, pokud si někdo chce koupit iPhone 12 a není nekritický obdivovatel Applu. Moje srovnávací "nerecenze":
http://coins4you.cz/ip12/
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod 5icz 6. 11. 2020 11:31

Libi se mi, jak i kdyz vidis, jak je iphone drahy, tak presto dokazes ocenit, ze je to spicka a za ty penize stoji. Apple nedela nic napul jako treba samsung (odemykani oblicejem treba) a kdyz clovek vyzkousi iPhona, tak az pak pochopi, jak je vse domyslene. I to, proc se obrazovka odemkne az po swipnuti ma smysl.
5icz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 6. 11. 2020 14:32

Další srovnání výdrže iPhone 12 pro a 11 pro.
Přílohy
IMG_20201106_143137.jpg
IMG_20201106_143157.jpg
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod xlendi 6. 11. 2020 22:55

5icz píše:Libi se mi, jak i kdyz vidis, jak je iphone drahy, tak presto dokazes ocenit, ze je to spicka a za ty penize stoji. Apple nedela nic napul jako treba samsung (odemykani oblicejem treba) a kdyz clovek vyzkousi iPhona, tak az pak pochopi, jak je vse domyslene. I to, proc se obrazovka odemkne az po swipnuti ma smysl.

Objektivně za ty peníze ale nestojí. A napůl Apple dělá hromadu věcí (třeba bezdrátové nabíjení - žádný spešl systém, po letech musel přiznat porážku a zavést stařičké QI). A to, že nedal Apple touch ID do zamykacího tlačítka, je pro mě nepochopitelné. A chybějící nabíječka JE nehoráznost. A taky jsme srovnával letošní vlajkovou loď Apple s loňským lowendem od Samsungu! Ovšem pravda je, že Apple lowendy nedělá (a samozřejmě ani SE (2020) není skutečný lowend). A máš pravdu, už jsem asi iOvečka a prostě jsem ho chtěl a chci ho i dál. Ale prostě nedá mi to, neříct o tom, co mi vadí, ostatním.
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod Alex75 7. 11. 2020 06:20

orgasmic píše:Proč si nekoupíš originál silikonové? To má přesah.

Osobně mám silikoná pouzdra rád, ale to od Applu mi nevyhovuje. Má totiž dole výřez a ta celá brada je nechráněná. Po dvou dnech v kapse byly na těle viditelné škrábance a to jsem byl k telefonu dost ohleduplný. Proto já hledám pouzdra s krytím po celém obvodu.
Od Dancall 2411 po Note 9
Alex75
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků