Na jakou androidí vlajkovou loď přišel čas?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ukululele 28. 10. 2020 18:20

Ahoj. Před třemi dny jsem si rozbil rok starý Samsung A70. Měl pro mě skvělou velikost displeje, nic moc fotky a otřesný senzor v displeji na odemykaní. A taky měl výbornou výdrž baterie. No a teď vybírám nový a jsem zmatený. Na mobilu hlavně poslouchám audioknihy, poslouchám hudbu a dělám práci (google cal, mail, ovládání backoffice našeho e-shopu) a čtu weby. Takže jsem nastavil na Heurece na android, minimálně 128GB a procházím. A zjistil jsem, ze nejprodávanější je Xiaomi (viděl jsem osobně v poslední době jen Redmi 9 a to byla nuda šeď); samsung už nechci, jejich nereseni známého problému se sensorem je hanba...

No a pak me napadlo, že LG G5, který dočasně používám místo rozbiteho Samsungu je kvalitativně lepší než zmíněny Xiaomi i Sam... Protože i přes staří má kovové tělo, více pixelu na palec, kvalitní čtečku, která je naprosto spolehlivá... A myslím, že je to tím, že je to bývalá vlajková loď. No a vlajkové lodě vyplouvají s velmi vysokou cenou a pak cena spadne...

Co je teď v říjnu 20 za dobrou cenu? Po které vlajkové lodi s velkým displejem se kouknout? Díky za tipy!

P. S. Ještě me napadlo, že by se hodila cena nějaká... tak nějak do 15000. Méně je samo lépe ☺️
Ukululele
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vladte 28. 10. 2020 19:51

Teda nastavené parametry jsou dost těžké...
předloňské vlajky už moc nejdou sehnat (beru nové, použité samozřejmě nejsou problém).
Po prohlídnutí cen asi z letošních bych se podíval na Poco F2 Pro... ten má odpovídající velikost displeje a výkon...
Případně (opět Samsung) teď je v akci posledních pár kusů Note9 na Okay za 15.350,- to máš vlajku a senzor v displeji by ti vadit nemusel protože tady je klasická čtečka otisků na zadní straně... a samozřejmě stylus... ;)
Vladte
Junior

Odeslat příspěvekod Ukululele 28. 10. 2020 20:28

Děkuji za tip na F2. Samsung vynecham.
Ukululele
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JiříTechnik 29. 10. 2020 02:13

Samsung S10lite
1+ 7T
1+ 8
Realme X2 Pro
Poco F2
Xiaomi Mi 10T
Výběr je dost velký...
JiříTechnik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarešek 29. 10. 2020 07:36

Já mám Poco F2Pro i Samsung S 10 Lite. Oba jsou dobré telefony za necelých 12 000Kč. Sama jsem pořídil paní. Samsung-Snapdragon 855 a 8 GB RAM u Sama super, fotky jsou celkem pěkné, je lehoučký a i přes 6,7 palců display se drží lépe jak Poco, paměťovka, podpora až do Android 12, Amoled display. Poco-865 Snapdragon, nádherný display, bílá je bílá, slušná baterie, 5G, podpora 11 Android, celkem dobré foto,zejména makro super.
jarešek
Junior

Odeslat příspěvekod BigT 29. 10. 2020 07:48

Google Pixel 5 5G
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarešek 29. 10. 2020 11:29

Píše, že chce tlf do 15000Kč, a to Pixel není, že?
jarešek
Junior

Odeslat příspěvekod Myčoken 29. 10. 2020 17:56

Na místo Galaxy A70 jsem pořídil Galaxy S10 Lite a jsem velmi spokojen. Čtečka otisku prstu v pohodě. Navíc S10 Lite v současné době za dobrou cenu.
Myčoken
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron