Nokia Lumia 1020 - lze ještě opravit a oživit?

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Hele Helca 12. 10. 2020 10:50

Telefon Nokia Lumia 1020 po zapnutí ukáže jen "smutného smajlíka". Tenhle model výborně fotí a přesto, že ho MS softwarově zabil, ještě bych ho ráda používala dokud to půjde. Mám dva kusy - jeden vypadá stoprocentně dobře, ale ukazuje jen toho smajlíka a není na něm žádná aplikace, druhý má trochu naprasklý displej a zlobí GPS (patrně anténa), ale aplikace které potřebuju na něm běží. Dal by se z nich udělat jeden funkční?

Jde vůbec cokoli opravovat, aniž by se smazaly aplikace, které už pravděpodobně nepůjdou nahrát? Nebo má Windows taky cosi jako .apk, které se dají instalovat? Nebo jde nějak udělat image telefonu?

Nenašel by se tu někdo, kdo poradí, na koho se obrátit? Jsem z Trutnova a bývám i v Praze. (V servisu jsem se neprobojovala k tomu, abych mohla tyhle tři dotazy položit technikovi, pořád mi jen tlumočil pán od pultu a nemělo to cenu).
Hele Helca
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jaohn87 12. 10. 2020 13:29

Zdravím Vás, u Lumie, která ukazuje "smutného smajlíka" bych nejdříve zkusil , pokud umíte rozebrat mobil je, že prostě odpojíte akumulátor a mobil necháte chvíli oddechnout. I toto často stačí ;-) .
jaohn87
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků