Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod študent 1. 9. 2020 13:05

Jirka-CZ píše:Dá se nějak nastavit aby telefon reagoval na OK Google? Jako kdysi. Mluvil na mě česky. Občas jsem posílal sms atp. Teď tam je ten debilní asistent co na mě žvatlá anglicky a čeština ještě není.

dobrý den - asi hloupý doltaz: jak se ukončuje hlasový anglický asistant. omylem jsem ho zapl a ted furt mluvi - vcetne hesla :-).
souvisí s tím to, že se nemohu dostat ke kontaktům, resp. k obrazovce s mnoha ikonkami?
diky za odpověd
študent
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod študent 2. 9. 2020 17:09

už se mi to podařilo zjistit - tak pro druhé: stačí restartovat přístroj - na pravé straně je tlačítko, to podržet a kliknout na switch-off. to je vše
študent
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hospipetr 14. 9. 2020 11:21

Po posledni aktualizaci se zaplatama 1.9. Se mi u neorigo nabijecky 65W +kabel 100w (oboje bauseus) začalo ukazovat superrychle nabijeni 2.0. Před aktualizaci to nedělalo. Nevšiml si ještě někdo?
Hospipetr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BaldaP 14. 9. 2020 15:17

Nepodporuje N10+ maximálně 45W? A s původní nabíječkou jen 25W?
Nevěřím tomu, že by se najednou sám naučil nabíjet rychleji.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod KeramB 15. 9. 2020 01:36

Ano potvrzuji. Taky mi to ukazuje.
KeramB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BaldaP 15. 9. 2020 09:58

A je nějaký rozdíl v době nabíjení? Měřili jste to?
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod Hospipetr 15. 9. 2020 16:41

BaldaP píše:Nepodporuje N10+ maximálně 45W? A s původní nabíječkou jen 25W?
Nevěřím tomu, že by se najednou sám naučil nabíjet rychleji.

Jde spis o to, ze s neoriginální nabíječkou superrychle(45W) nabijeni nejelo.
Hospipetr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KeramB 15. 9. 2020 16:53

Neměřil jsem to. Spíš pocitově mi přijde rychlejší. Mám originál 45W nabíječku.
KeramB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radek2929 19. 9. 2020 11:44

V testech není velký rozdíl 45 vs 25 Wattů, už těch 25 myslím stačí k rychlému dobití. Včera mi to při 15% napsalo cca 50 min čas dobití(10+).Jinak už jedu na UI 2.5 a nejvíc mě potěšil bezdrátový dex. Baví mě jednoduchost připojení + touchpad na mobilu. U přehrávání filmů přes mx player je vidět trochu horší kvalita (bylo to 7GB 720p) a rozdíl je znát proti pc, ale dá se. Jinak nemám výhrady.
radek2929
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pamela 21. 9. 2020 18:22

Chtěl bych se zeptat jak dostat další zvuky do NOTE 10+. Nemyslím zvonění, ale zvuky notifikací, různých oznámení... Na NOTE 9 jsem to nějak udělal, ale už nevím jak :roll:
Poradí mi někdo?
Pamela
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fajn.snek 21. 9. 2020 20:26

PAMELA

Požadované zvuky je potřeba nakopírovat do složky Notitications ve vestavěné paměti telefonu. Pak se tóny objeví ve výběru nastavení.
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod Pamela 21. 9. 2020 20:31

Dík. Tak nějak jsem to předpokládal, ale složku Notifications v paměti telefonu nemám. Dělám něco špatně???

Tak jsem vytvořil složku Notifications a vypadá to že to funguje.
Pamela
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BaldaP 28. 9. 2020 14:14

Dneska aktualizace 1,6 GB na N975U. Nevím, co přesně to udělalo, protože zabezpečení je pořád 1. září. Možná One UI 2.5, ale nejsem si jistý, jestli jsem ho už neměl předtím.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod BaldaP 5. 10. 2020 21:37

Říjnové zabezpečení je venku.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod vitolexa 19. 10. 2020 07:39

Ahoj, potřebuji pomoct, když mám otevřenou aplikaci a potřebuji otevřt druhou tak se mi otevře s tou první aplikací přes půl displaye, ale nevím jak to vypnout, chci aby se mi otevřela vždy přes celý display jak se otevírají 2 najednou vím, ale to využívám málo, nevíte kde to vypnout?
moc děkuji
vitolexa
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků