Vodafone - datová SIM s FUP 150 MB zdarma

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Persbrandt 23. 9. 2020 17:54

ale stale nechapu, jestli teda jde tim sloucenim zachranit kredit z jiz neaktivovatelne Tesco karty (kdyz mam k dispozici taky aktivni kartu)?

-- 23. 9. 2020 19:03 --

hauzz píše:Interní info nemám ale vloni o vánocích jsem aktivoval Tesco s platností do konce roku 2018 (opraveno) . Letos v červnu už se mi další se shodnou expirací nepřihlásila do sítě.


Takjsem se ptaal na chatu na konkretni dve neaktivovane Tesco simky, obe s platnosti na obale do 31.12.2018 (a podle mne i ze stejne objednavky), zda jeste pujdou aktivovat, a pry jedna aktivovat pujde, zatimco druhe cislo bylo zruseno. To mi prijde jako nesmysl. No uvidim.
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 24. 9. 2020 06:22

Samozřejmě musí jít aktivovat tzn. nesmí být číslo zrušeno.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Persbrandt 3. 10. 2020 09:09

Vrátím to zpátky k tématu vlákna. Chci se zeptat jak strkate tyto datové Vodafone simky do smartphonu vyžadujícího nano SIM karty?
Zaskočilo mne, že se z nich nedá vyloupnout dnes obvyklý formát nano. Asi si je sami neorezavate, ze jo? Kdybych to amatérsky zkoušel, tak to asi pokazim, že jo?

Ve VF prodejně mi to zadarmo oříznou? V nejhorším případě bych tam zašel, ale mám asi 5 těchto karet a dokážu si představit, jak se budou tvářit, když tam přijdu s takovouto hromadnou "zakázkou". To by ale ještě prekousli.
Jednotlivě s každou kartou by se mi tam nechtělo, zase na druhou stranu rozbalovat naráz všechna balení SIM karet je nepraktické a ztratím tak přehled. Tak nevím jak to udělat...

Jednou mi v podobné situaci ve VF prodejně dali zdarma prázdnou simku, na kterou jsem si mohl převést číslo a tarif jiné karty, která taky nebyla ve vhodném formátu pro smartphone. Myslíte že mi dají třeba 5 takových prázdných SIM karet?
Nebo ještě lépe nepůjde použít ta stará původně prázdná karta, když to číslo na ní už nepotřebuju (taky to byla nějaká jednorázová nabídka, nedobijel jsem ji), že bych na ni převedl číslo této datové karty a pak po vyčerpání datového bonusu této karty (resp. po uplynutí měsíce) zase číslo další datové karty a tak dále? Myslíte že se dají na tu "prázdnou" kartu takto opakovaně přenášet čísla a výhody z jiných SIM karet?
Díky za rady.

-- 3. 10. 2020 10:16 --

Ta "prázdná" SIM karta bude ještě platná, nebude propadlá.
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod janekjankovatej 3. 10. 2020 13:19

Máš 3 možnosti pořídit si křišťálovou kouli na všechny otázky, stavit se do prodejny (doporučuji) koupit si kleště na sim
janekjankovatej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod riki 3. 10. 2020 14:44

Na netu je spoustu nákresů,jak to ostříhnout a naměřit...já to kamarádovi jen přiložil a nůžkama od oka sříhal a normálně to fungovalo...ničeho se neboj...
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 3. 10. 2020 22:00

Ja to taky normalne striham nuzkama :) Poradne si to rozmer a pak smik smik a je to.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 4. 10. 2020 03:43

Ředitel ČTÚ píše:FUP zdarma je v roce 2020 - 500 MB a zřejmě zítra půjde v appce Můj Vodafone navýšit o další nějakou tu stovku MB.


A tu stovku nebo kolik MB navíc z appky si lze vyzvednout alternativně i v některém dalším měsíci platnosti karty nebo to lze používat pouze v prvním měsíci společně s těmi 500 MB? A už někdo zjistil, kolik MB přesně ten bonus z appky je?
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 4. 10. 2020 05:50

Edit: Tak jsem tuto kartu aktivoval (je tam 500 mb), stáhnul appku, prihlasil se, ale žádná další data tam nevidím. Kde to v té appce máte, vy kdo to tam máte? Díky
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 5. 10. 2020 12:43

Extra data v appce nebyly vidět hned, ale až asi za dva dny ( myslím, že to u 500 MB balíčku bylo 100 MN nebo 200 MB ). Nicméně se mi neukázaly ani po týdnu. Takže možná u těchto 500 MB free sim to nějak blokli. :hm
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 30. 6. 2021 12:18

Vodafone navýší základní datový balíček na 1 GB. Aktivuje se při zapnutí prohlížeče :D

Bude se to týkat i této sim karty ? Má je ještě někdo ? Jdou aktivovat ? :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xondrax 30. 6. 2021 13:00

vyzkousim,jednu z tech sim jsem uspesne nahodil nekdy minuly tyden-chtel jsem na ni migrovat z T-M /ale neslo to provest,skrz nejake technicke zalezitosti/jeste asi 5 jich neaktivovanych mam :)
xondrax
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 30. 6. 2021 20:05

Já jsem chtěl přenést na tuto SIM číslo od jinud a bylo mi řečeno, že to nejde, že si musím koupit novou SIM od Vodafone za 200 Kč. Je to tak půl roku zpět.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 4. 9. 2021 08:49

3.9.2021 jsem jednu sim rozbalil a vše proběhlo OK. Je tam balíček 500 MB + SMS do sítě neomezené. Všechno funguje, jen se nejde přihlásit do samoobsluhy. Takže to jdu nahlásit na operátora, ať na to mrknou.

**********

Stále není možné na simkartu nevybalenou co máte doma přenést číslo od jiného operátora, musí se koupit novou u Vodafonu.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 26. 10. 2021 09:04

Chtěl jsem teď převést sim kartu dobíjecí Vodafone jinam (nebyla nikdy dobíjená, je to ta sim co dávali kdysi dávno zdarma Vodafone s datovým balíčkem grátis (aktivovaná byla někdy v září 2021) - ale možná to bude fungovat s každou sim kartou) a když jsem řekl, že chci OKU, že chci ke Kaktusu že tam mají 6 GB za 200 Kč, tak borec řekl, že mi dá dárek a mám na 3 měsíce zdarma každý měsíc 60 minut volání kamkoliv. :D 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 26. 10. 2021 09:16

Bože, děti, vy fakt řešíte kraviny. Poproste rodiče o nějaký normální neomezený paušál, nebo alespoň o větší kapesné, ať máte na data a nemusíte řešit 100MB sem a 100MB tam :-D ... to je fakt zábava, tohle číst.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků