Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Milos 3. 9. 2020 15:44

Kvalita VPN je dobrá a faktury platím inkasem, takže problém s pozdě zaplacenou fakturou jsem nikdy řešit nemusel.

Zablokování všech hovorů i SMS (i těch příchozích) mi přijde hodně zvláštní :shock:
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hexacore 3. 9. 2020 18:28

vterra píše:Samoobsluhu mají, kvalitu VPN neumím posoudit, ale firmám rozhodně Emtéčko NEDOPORUČUJI z důvodů finančních služeb.


Tak ono staci mit dobrou platebni moralku a neprehlizet vyzvy o nezaplacene sluzbe. Ihned druhy den po splatnosti nikomu nic neblokuji. Byl jsem u nich temer 2 roky.
hexacore
Junior

Odeslat příspěvekod rmrf 3. 9. 2020 18:34

vterra píše:Samoobsluhu mají, kvalitu VPN neumím posoudit, ale firmám rozhodně Emtéčko NEDOPORUČUJI z důvodů finančních služeb. 1) Nelze hradit platební bránou. Prostě ji nemají. 2) Pokud nestihnete zaplatit včas, pokutují Vás 100 Kč, což je v pořádku, ale zároveň zablokují i příchozí hovory a SMS, takže nemůžete ke svému elektronickému bankovnictví a tím ani zaplatit !!!! 3) Pravděpodobně záměrně prodlužují opětovné zapojení s odůvodněním, že ani druhý den nemají platbu na účtě, což není možné. Taktéž vám uzavřou samoobsluhu s fakturou. 4) Telefon v takovém případě nelze ani přesměrovat. Tato situace téměř nemá řešení a jde zjevně o celkem nepochopitelnou strategii.


Ten kdo platí včas, žádné problémy patrně nepociťuje. Firma, která neplatí včas, je poněkud nedůvěryhodná.
rmrf
Junior

Odeslat příspěvekod Ludmila.Stanova 3. 9. 2020 21:20

Potom je nedůvěryhodných 80% firem. Placení po splatnosti je bohužel normální. Mnohdy jsou v tom firmy nechtěně, protože čekají na zaplacení svých faktur, aby mohly zaplatit zase svoje závazky... Pracuji celý život jako fakturantka nebo na obdobných pozicích a ještě jsem snad nepracovala ve firmě, která by aspoň někdy neplatila po splatnosti. :-/
A něco k tématu - jestli pár dní po splatnosti blokují příchozí hovory a SMS, tak to je trochu moc, a to nejen pro firmy.
Ludmila.Stanova
Junior

Odeslat příspěvekod suram 3. 9. 2020 23:33

No asi se nechtějí dostat do druhotné platební neschopnosti a platit pozdě svým dodavatelům a zaměstnancům?
suram
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 9. 2020 05:34

Ludmila.Stanova píše:Potom je nedůvěryhodných 80% firem. Placení po splatnosti je bohužel normální. Mnohdy jsou v tom firmy nechtěně, protože čekají na zaplacení svých faktur, aby mohly zaplatit zase svoje závazky... Pracuji celý život jako fakturantka nebo na obdobných pozicích a ještě jsem snad nepracovala ve firmě, která by aspoň někdy neplatila po splatnosti. :-/
A něco k tématu - jestli pár dní po splatnosti blokují příchozí hovory a SMS, tak to je trochu moc, a to nejen pro firmy.

Platit po splatnosti normální není!
Datum splatnosti je nejzazší termín, do kdy musí být peníze na účtu dodavatele. Takže zablokování služeb, pár dní po splatnosti, je naprosto v pořádku. Holt nesu zodpovědnost za to, že jsem buď nezodpovědnej idiot nebo vychcanej hajzlík...
anonymni

Odeslat příspěvekod zivan 4. 9. 2020 10:04

Souhlas, ze platit po splatnosti by nemelo byt normalni. Ale treba to blokovani prichozich hovoru a SMS hned po splatnosti bych nemel rad. Jednou mi na dovolenou Vodafone poslal upozorneni, ze jsem nezaplatil. A nakonec z toho byla chyba inkasa u Vodafonu, ktera se pry stane jednou za sto let :)
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ludmila.Stanova 4. 9. 2020 12:09

Místo normální jsem měla použít slovo běžné.
Ludmila.Stanova
Junior

Odeslat příspěvekod petr s 20. 9. 2020 19:58

Kód: Vybrat vše
Vážení zákazníci, máme pro Vás příjemnou zprávu �dnes byla na našem webu https://samoobsluha.emtecko.cz/Login spuštěna nová verze samoobsluhy a s tím je spojena i nová mobilní aplikace. �
Společnostem Obchod Play a AppStore jsme obratem zaslali požadavek na zveřejnění mobilní aplikace, jakmile bude vše ověřeno, můžete si aplikaci stáhnout přímo ve svém telefonu

A já si říkal proč přestala jít aplikace od dj.kure
petr s
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 9. 2020 20:04

docela pozdě, když poměrně dost lidí odešlo na Datamánii
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 20. 9. 2020 21:31

To ale není vina samošky, tam jsou důvody úplně jiné.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tubik 21. 9. 2020 10:04

Schvaleni appky na Play Store nejak trva... ale podle screenshotu na Apple Store to vypada jenom jako wrapper webove samoobsluhy, snad to bude umet i neco navic, kdyz jim to tak trvalo.
tubik
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 9. 2020 13:04

Na Google Play aplikace pořád není!
Nebo se špatně koukám?...
anonymni

Odeslat příspěvekod P3p3k 21. 9. 2020 22:03

To nove prihlaseni do samoobsluhy mi chvili trvalo. Porad jsem do radku pro tel. cislo psal telefonni cislo...
Meli by se rozhodnout, jestli chteji uzivatelske jmeno nebo tel. cislo..
Alcatel OT - Alcatel 301 - Samsung Monte + Xperia E15i - Lumia 620 - Lumia 820 - Lumia 1020 - Pixel 3a - Pixel 4a - Pixel 7a
P3p3k
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 22. 9. 2020 08:52

Emtéčko nic hned po splatnosti teda neblokuje, shodou okolností se mi podařilo zapomenout na fakturu 16.9. (platím pro rodinného příslušníka - nově změna op a jiný termín splatnosti než býval dříve) a platbu jsem odesílal až po sms upomínce 18.9. odpoledne..na účet u nich mělo být díky víkendu bylo připsáno až 21.9. a děkovná sms o zaplacení přišla 22.9. ráno. Za tuto dobu nebylo blokováno vůbec nic ani odchozí služby, takže jestli někdo nezaplatí bůhví jak dlouho, tak se pak asi nemá moc čemu divit, ale to blokoují pak postupně služby všichni..
JayDeeSq
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků