DATAMÁNIE aneb 100 GB a 1000GB dat od O2

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod petr311 12. 8. 2020 10:27

Jenže aby na tu jejich arogantní politiku nedojeli. O2 slibuje další akční nabídky, což v podstatě může znamenat takové menší nebo větší? vyhlášení obchodní války. No uvidíme, v každém případě tato veřejná nabídka od O2 zatím nemá konkurenci.
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod melo15 12. 8. 2020 10:34

radmik píše:No tak v tom pak mají chaos i tzv. O2Guru a každý tvrdí něco jiného :-)


Oficiálně to je do konce roku 2021, jak nám tady Miroslav Trčka potvrdil. Nicméně mám doma pár SIM karet, které jsem si objednal zdarma od O2 před 3-4 lety a některé z nich stále fungujou. Žádný kredit jsem nikdy nedobíjel a ani nečerpal žádnou službu. Některé z nich byly aktivované, některé ne. Takže si myslím, že by měly fungovat i po 2-3 letech, aniž by se dobil kredit.

Každopádně to je vtipný, jakým způsobem to distribuují. SIM karta hozená do přepravní obálky bez žádného obalu (i ty blbé SIM zdarma se posílají v obalu), měl jsem takový pocit, můj první pocit po otevření obálky byl ten, že je to hozené jak psovi. Faktura žádná, ani v mailu ani v obálce. To je od O2 pěkný amatérismus. :tleskani

lumík930 píše:A to je takový problém během 6ti měsíců aktivovat? Pak po necelých 6ti měsících dobít 300korun, atd.... Takže náklady 600 korun ročně (včetně 2x100GB za rok) a možnost kdykoli dále využívat.... Pro někoho to může být dost peněz, ale ta služba za to stojí.

Ano, pro někoho to je problém. Raději se starej sám o sebe ;-)

stylar píše:já objednával 31.7. a přišla dneska, jinak jsem neměl žádné info, ani SMS ani mail od PPL, že něco dojde, a dnes ráno mi ji doručil borec z PPL, ještě se ptal co to sakra je, že toho rozváží celý auto :-D

Do toho mu nic není. Má pracovat a držet hubu. Nebo je podle tebe v pořádku, že k tobě v restauraci přijde nějakej týpek a bude se ptát, co že si to dáváš za jídlo?

-- 12. 8. 2020 11:41 --

tomd píše:Máte tip na nějakou rozumnou SIM pro data v Evropě? Tak 1-2GB.
Když vyjedu za hranice vyměním v telefonu za tuto. Bohužel Emtéčko zdražilo nejlevnější paušál ze 3 Kč na 25. Tak asi nějakou předplacenku, ale ta zase po roce nepoužívání umře.

Už několik let používám rakouskou Drei. Za 15 EUR měsíčně (400 Kč) mám 8 GB, 2000 SMS a 2000 minut. Funguje to jako předplacenka. Když nechceš čerpat služby, prostě nedobiješ kredit. Služby fungují samozřejmě napříč EU.
https://www.drei.at/de/shop/tarife/wert ... rife/eu-b/
Komu by to bylo málo, tak za 30 EUR si lze pořídit dvojnásobek:
https://www.drei.at/de/shop/tarife/wert ... rife/eu-c/

-- 12. 8. 2020 12:12 --

Korzaik píše:Tak mi karta dorazila na PPL point, ještě uvidím, jestli to budu vyzvedávat. Mezitím zveřejnil Kaktus nové tarify a 6 + 6 GB za dvě stovky by mi po většinu roku vyhovovalo.

Kde to vidíš? Na webu mají 6 + 6 GB za 400 Kč.
>>> Vzali podprůměrný komunikátor,
>> vše užitečné vykuchali a ostatní funkce zmršili,
> udělali monstrózní kampaň a výsledkem je ..... Apple iPhone. :tleskani
melo15
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 12. 8. 2020 11:26

melo15: Už několik let používám rakouskou Drei. Za 15 EUR měsíčně (400 Kč) mám 8 GB...
Tak to je fakt super nabídka :-)
Kolem.jdouci
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod melo15 12. 8. 2020 11:29

Tak nestěžuju si. Nejsem tak bohatej, abych využíval služby nejdražších operátorů v Evropě ;-)

Obrázek

Btw kdyby někdo marně hledal ČR. Tak ji najdete na 137. příčce ;-)
>>> Vzali podprůměrný komunikátor,
>> vše užitečné vykuchali a ostatní funkce zmršili,
> udělali monstrózní kampaň a výsledkem je ..... Apple iPhone. :tleskani
melo15
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 12. 8. 2020 11:32

Chtěl 1-2GB/měsíc, to jej vyjde levněji i "služba nejdražšího operátora v Evropě", třeba Oskarta (1GB za 77 Kč).
Kolem.jdouci
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod czmisak 12. 8. 2020 12:37

Zrovna teď jsem psal na O2 proč nepřišla faktura nebo doklad o nákupu. Pěkný oj.b státu na daních.
czmisak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 8. 2020 12:38

Tobě to může být jedno, když budeš sosat data za skvělou cenu ne? :-D
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czmisak 12. 8. 2020 12:44

Tak jasný ;-) Ale byl to jen poznatek, že nic jako doklad o nákupu v balíčku nebyl.
czmisak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skytecone 12. 8. 2020 13:03

Ať to přiveze třeba rikša v kelímku od pomazánky.
Hlavně, že to existuje v téhle vyhnědané situaci na mobilním trhu.
Za mě 100% spokojenost.
Skytecone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 8. 2020 17:10

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lumík930 12. 8. 2020 17:15

Předpokládám, že v nejbližší době lepší nabídka nebude, spíš horší.
Jinam 5GB za cca 100 korun není problém na předplacenkách jednorázově a pak vyhodit již delší dobu...
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod snoop69 12. 8. 2020 17:26

melo15 píše:
Korzaik píše:Tak mi karta dorazila na PPL point, ještě uvidím, jestli to budu vyzvedávat. Mezitím zveřejnil Kaktus nové tarify a 6 + 6 GB za dvě stovky by mi po většinu roku vyhovovalo.

Kde to vidíš? Na webu mají 6 + 6 GB za 400 Kč.


Cena 200Kč je myšlena při dobití v HD, kdy dostane bonus a ceny tak vychází na půlku.
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melo15 12. 8. 2020 17:38

Nick Cave píše:https://www.dotekomanie.cz/2020/08/o2-nabizi-predplacenku-se-100-gb-za-300-kc-mesicne/

objednávejte, brzy nebudou... ;-)

Objednávejte, brzy nebudou. Za měsíc přijde konkurence s ještě výhodnějším tarifem :D
>>> Vzali podprůměrný komunikátor,
>> vše užitečné vykuchali a ostatní funkce zmršili,
> udělali monstrózní kampaň a výsledkem je ..... Apple iPhone. :tleskani
melo15
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lumík930 12. 8. 2020 17:43

Zatím to bylo vždy obráceně, začalo se nějakou výhodou, ostatní maximálně dorovnali, a pak se zhoršovalo. Navíc toto je speciální akce (je to jen na těch předplacenkách) a nejde to aktivovat na jiné kartě. A je před aukcí kmitočtů, tak se možná snaží ukázat, třeba aby si mohli došlápnout na podmínky nebo co kdo ví. Zajímavé načasování.
POKUD TO VŠAK JE JEN PRVNÍ VLAŠTOVKA a vše další bude jen lepší, budu jako většina dalších jen rád.
Naposledy upravil lumík930 dne 12. 8. 2020 17:47, celkově upraveno 1
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek.P 12. 8. 2020 17:44

-- 12. 8. 2020 18:44 --

melo15 píše:Objednávejte, brzy nebudou. Za měsíc přijde konkurence s ještě výhodnějším tarifem :D



Takovym optimismem bych chtel disponovat :-D
Mirek.P
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků