DATAMÁNIE aneb 100 GB a 1000GB dat od O2

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Renča_O2Guru 5. 8. 2020 14:12

markus-131 píše:dobry den.otazečka pro renču o2.když na kartě dojdou data a ja kartu nebudu použivat cca 3měsice.no a pak ji zase nabiju pude to.


Hezký den,
ano, balíček bude čekat na další dobití, pokud pak dobijete kredit ve výši 300 Kč a více, balíček se vám obnoví.
Renča_O2Guru
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petison 5. 8. 2020 14:13

sirThommas píše:Hmm objednáno 30.7 a furt nic...

Taky nic. Objednáno a potvrzeno 29.7. a stále nic.
petison
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krles1 5. 8. 2020 14:16

O2 Guru píše:
sirThommas píše:Hmm objednáno 30.7 a furt nic...

Hezký den,
SIM karty odesíláme postupně. Prosím o strpení. Věřím, že do konce týdne SIM karta dorazí.
Patrik, O2 Guru


Tim postupne si tedy nejsem jist, kdyz dle diskuse objednali pozdeji nez napr. ja 28.7. a uz maji doruceno, neprijde mi to moc korektni.
Krles1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radim 5. 8. 2020 14:24

markus-131 píše:asi tak trh se nasiti a konkurence se přida a da do placu dalši trhak a bude 100gb v zapoměni. a za rok par sim karet bude v košu.poredte jaky routr na tu kartu.dikec

-- 5. 8. 2020 10:35 --

nebo sim dat do stařšiho telefonu a hospot misto wifi routeru.


Možností je několik, otázka taky je, co chceš signálem pokrýt. Kapesní (bateriové) modemy mají zřejmě krátký dosah (má někdo praktické zkušenosti?), anténové do zásuvky jsou jako klasický wi-fi router s kabelovým internetem (nejdražší ale nejlepší řešení). Telefon je samozřejmě taky možný, ale otázka je opět dosah signálu a hlavně rychlost - pokud je to starší kousek bez LTE, tak bude rychlost omezená (20 Mb/s?). Případně USB modem s LTE do notebooku a opět udělat hotspot - nejlevnější řešení, z druhé ruky tak 300-400 Kč (ale zřejmě budou brzo fuč, jako na jaře tiskárny a webkamery).
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XLADI 5. 8. 2020 18:02

Mám oba modemy. Ten Huawei od Tmobile do zásuvky co je k internetu bez drátu a ten je hodně silný wifina dosáhne daleko a pak mám kapesní wifi modem a ten je taky v pohodě. V provozu vydrží celý den a dosah dostatečný. Obslouží až 15 zařízení
XLADI
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 5. 8. 2020 18:29

Mě by především zajímalo následující a omlouvám se, že se opakuji. Kdy se těch 15 Kč za den začne strhávat? Hned preventivně po vyčerpání 100 GB, nebo po více jak 24 hodinovém nereagování na SMS s dotazem na obnovení, nebo úplně jinak? Na tohle tady ještě nikdo neodpověděl. Až to někdo vyzkoušíte, dejte prosím vědět a nebo ať nám to O2 Guru prosím polopatě vysvětlí. Děkuji.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KrylP 5. 8. 2020 19:28

Mezi náma jsou dobří magoři...věřili by jste, že tu SIMku O2 někdo "dnes" prodává a kupuje za 600 Kč...?

https://aukro.cz/sim-o2-100-gb-predplac ... 6972063137
Přílohy
capture_08052020_203039.jpg
Naposledy upravil KrylP dne 5. 8. 2020 19:32, celkově upraveno 1
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod OnderCZ 5. 8. 2020 19:32

No jo no, spousta lidí v dnešní době vydělává na blbosti a lenosti jiných.
OnderCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek.P 5. 8. 2020 20:07

....a co se teprve bude dit, az budou vyprodany.....
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 5. 8. 2020 20:08

Kdy se těch 15 Kč za den začne strhávat? ... Až to někdo vyzkoušíte, dejte prosím vědět

To si pockas! Protocit 100GB na mobilnim netu chvili potrva...
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 5. 8. 2020 20:19

Stáhni si Fortnite a máš hned (=2-3 hoďky) 70 giga fuč. :-))

XLADI píše:mám kapesní wifi modem a ten je taky v pohodě. V provozu vydrží celý den a dosah dostatečný.


Dosah kde dostatečný - v bytě (jak velký), v domě?
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 5. 8. 2020 20:46

Jo, a pro jeho krasny oci si nekdo vyplaca internet zamysleny na mesic za par hodin...
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROMIKS 5. 8. 2020 20:48

Předevčírem jsem objednal a nepřišel potvrzovaci mail,včera jsem reklamoval a stále nic.
Tak nevím.
ROMIKS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 5. 8. 2020 20:54

Renča_O2Guru píše:
suram píše:Jo každý druhý to kupuje jako internet na chatu a už je vidím, jak pojedou dobíjet kredit z chaty domů na pevný internet, nebo budou někde na vesnici hledat terminal sazky a bankomat.
:D

Hezký den,
neviděla bych to takto komplikovaně, jelikož kredit je možné dobít také např. přes internet banking, všechny možnosti dobíjení lze najít zde: http://www.o2.cz/dobijeni.

Jeden o voze, druhý o koze. Diskuze byla o tom, že když se spotřebuje 100 GB, není jiné připojení k internetu, tak většina dobíjecích možností nefunguje. Logicky pak není ani možnost použít internet banking. Jedině mít v zásobě dobíjecí kupony.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod davsopl 5. 8. 2020 21:33

Ideální na tu chatu bude nakoupit do zásoby 300 Kč kupony a dobít SIM přes bezplatnou linku. Odpadá tak možnost vytahovat SIM z routeru apod.

https://www.o2.cz/osobni/kupon
davsopl
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků