Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JardaL 30. 7. 2020 09:21

Jak koukám na ten nový ceník, rád bych abyste mi někdo potvrdil, že když teď změním dosavadní samoobnovující balíček 1500MB+750MB za 200 Kč na nový 2048MB+2048MB za stejných 200 Kč, tak nedělám blbost a nepřijdu o nasyslená data?
Dík.
JardaL
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OnderCZ 30. 7. 2020 09:45

Neměl bys, podle toho co píše Kaktus v ceníku a na facebooku. Ale víš jak, já bych radši počkal, až to zkusí někdo před tebou. U Kaktusu občas nikdy nikdo neví, když se u nich něco mění, často to provází "porodní bolesti".
OnderCZ
Junior

Odeslat příspěvekod har-per 30. 7. 2020 09:52

momentalne autonavigace - starsi mobil a waze, planoval jsem fotopast, kolega pres starsi mobil optickou kontrolu na chalupe, dalsi ovladani zavlazovani na zahradce a pod. chystal jsem se na GPS trackery pro deti - v podstate vsude kde je potreba nejaky maly datovy prenos a neni jine pripojeni je toto optimalni s tim,ze neplatim pausal,ale proste aktivuji balicek na mesic za 50
har-per
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 30. 7. 2020 09:52

Na FB píšou, že se data zachovají..teď nově koukám de balíček snížit i dolů, ale to nevím jestli data zůstanou, ale pokud to tak chápu, tak nová aktivace se provede okamžitě, takže se klidně vyplatí počkat až třeba před konec obnovy balíčku..pokud to není akutní..
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Izibia 30. 7. 2020 10:17

har-per píše:momentalne autonavigace - starsi mobil a waze, planoval jsem fotopast, kolega pres starsi mobil optickou kontrolu na chalupe, dalsi ovladani zavlazovani na zahradce a pod. chystal jsem se na GPS trackery pro deti - v podstate vsude kde je potreba nejaky maly datovy prenos a neni jine pripojeni je toto optimalni s tim,ze neplatim pausal,ale proste aktivuji balicek na mesic za 50

Pokud jde o malý objem dat, lze SIM pořídit za cca 30 Kč na rok:
viewtopic.php?f=17&t=1264218&p=12632132#p12632132
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod Mangalica 30. 7. 2020 11:11

har-per píše:momentalne autonavigace - starsi mobil a waze, planoval jsem fotopast, kolega pres starsi mobil optickou kontrolu na chalupe, dalsi ovladani zavlazovani na zahradce a pod. chystal jsem se na GPS trackery pro deti - v podstate vsude kde je potreba nejaky maly datovy prenos a neni jine pripojeni je toto optimalni s tim,ze neplatim pausal,ale proste aktivuji balicek na mesic za 50


Jak píše Iziba, kupte tohle (500MB platnost rok), používám do EET a platebních terminálů:

https://www.mobilprovas.cz/detail/88898 ... redit-200/
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod har-per 30. 7. 2020 11:17

dik,asi se to bude muset nakombinovat nejak takhle.

protoze,ted se na kaktusim FB objevilo, ze jednorazove baliky jsou vazane na SIM, ne na cislo !! nekdo vam slohne telefon/ztratite ho/simka umre, dostanete novou, predpokladam,ze vam na ni aktivuji stare cislo (to doufam jde, mam ho uz vic nez dvacet let), ale nepujdou ty jednorazovky, budou tam jen ty nove balicky !

jsem rozcarovany , jejich akce z poslednich par let stoji za starou belu, kdyz uz nekde "pridaji" jinde "SEBEROU" a navic aby se clovek modlil,at se drobne ladeni systemu povede - pamatuju tri tydny oprav par let zpatky
har-per
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JardaL 30. 7. 2020 11:32

JayDeeSq píše:Na FB píšou, že se data zachovají..teď nově koukám de balíček snížit i dolů, ale to nevím jestli data zůstanou, ale pokud to tak chápu, tak nová aktivace se provede okamžitě, takže se klidně vyplatí počkat až třeba před konec obnovy balíčku..pokud to není akutní..


Akutní to není, ale cca 25GB do čtrnácti dnů určitě nevyčerpám. ;-)
Nejsem na FB. Pokud by se jich na FB chtěl někdo na můj problém se zachováním dat zeptat, nebudu proti. :-)
JardaL
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lady (novy) 30. 7. 2020 14:16

O nasyslená data nepřijdeš, pokud si nastavíš balíček dat vyšší než máš. Před chvilkou jsem to nastavolavala.
Pokud by jsi šel na nižší, tak budou data v čudu.
lady (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod aje1 30. 7. 2020 15:51

Presne tak musis stejni nebo vetsi
aje1
Junior

Odeslat příspěvekod mj03tsa 6. 8. 2020 10:57

OT: Od kdy Kaktus hostuje své stránky na infrastruktuře slovenského Telecomu? Teď jsem se podíval na ten web se simkou za free a vyskočilo mi v prohlížeči https://iplookup.flagfox.net/?ip=195.91.35.61&host=www.mujkaktus.cz
mj03tsa
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 8. 2020 11:08

že by T-Mobile Kaktus prodal? :D
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 6. 8. 2020 12:36

Neprodal! Nedělejte humbuk. Pokud má u slovenského Telekomu výhodné hostování, tak proč by tam web nehostoval?
https://www.nic.cz/whois/domain/mujkaktus.cz/
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lomax 6. 8. 2020 21:53

https://iplookup.flagfox.net/?host=www.t-mobile.cz

Slovak Telekom je sestra českého T-Mobile.
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 7. 8. 2020 20:57

T-M pakety, data nyni tecou taky pres SK...
anonymius
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků