DATAMÁNIE aneb 100 GB a 1000GB dat od O2

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mj03tsa 28. 7. 2020 12:30

Já objednal dopoledne a stále nic, ale na chatu s o2 mě ujišťují, že je to v pořádku a že to prý dojde později, tak netuším.
mj03tsa
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 7. 2020 12:35

mají moc objednávek, jsou hodně vytíženi bych řekl...
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czmisak 28. 7. 2020 13:25

Aby to nebyla akce jen do konce prázdnin těch 100 GB za 300 Kč

...... nový e-shop, na kterém se postupně budou objevovat lákavé nabídky pro předplacenkáře. Aktuální akce končí 31. srpna, nová se objeví 1. září.
czmisak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 28. 7. 2020 13:42

Dotekománie.cz: O2 nám poskytlo informaci, že nabídka platí do 31. 8. 2020, nebo do vyčerpání zásob. Předplacenka normálně funguje na LTE síti.

MobilMania.cz: A teď dob­ré zprá­vy: Jde o stá­lou na­bíd­ku, te­dy ne­ní sta­no­ve­no, že by ba­lí­ček šlo ak­ti­vo­vat pou­ze po ně­ko­lik mě­sí­ců. Da­ta fun­gu­jí v LTE sí­ti a nejsou ome­ze­ná rych­los­tí pře­no­su. O2 sli­bu­je, že se zde bu­dou po­stup­ně ob­je­vo­vat vý­hod­né na­bíd­ky pro zá­kaz­ní­ky před­pla­ce­ných ka­ret (dal­ší při­jde 1. zá­ří).

A nezapomínejte!!! Data nefungují v EU ani mimo EU, jsou tedy určena pouze pro spotřebování v rámci České republiky!!!
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 28. 7. 2020 14:20

Lze prenest cislo k O2 a nechat si to na nem aktivovat ?
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 7. 2020 14:24

myslím že ne, jedná se o speciální limitovanou edici
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mj03tsa 28. 7. 2020 14:28

Já jí dnes objednal a číslo zkusím přenést, pak dám vědět. Nevidím důvod, proč by to nemělo fungovat.
mj03tsa
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 28. 7. 2020 14:37

Možná v kombinaci s tímhle: viewtopic.php?p=12639513#p12639513
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 7. 2020 14:41

Pokud tomu dobře rozumím, tak ta možnost přenést číslo není uvedena
1. Vložte SIM kartu do mobilu a zapněte telefon
2. Automaticky se zapne balíček 100GB dat platný 30 dnů od aktivace
https://www.datamanie.cz/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 28. 7. 2020 15:06

suram píše:Také jedna SIM objednana a pak zruším u T-M tarif Neomezená data SD za 340 Kč, je to moc drahé.

Vymenit petiletou jistotu ceny kvuli dvema pivum (nebo osmi cigaretam) za mesic?! No nevim...
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ziki 28. 7. 2020 15:10

Tak jsem neodolal a jednu SIMku ze zvědavosti taky objednal. Mám volnou jednu pozici v dualsimové Nokii 8110 4G, takže mobilní hotspot se přímo nabízí. Říkal jsem si, jestli ještě nepočkat s čím přijde konkurence, ale jelikož od Vodafonu mám služební neomezenku i s porcí dat, tak dobré by bylo mít datovou SIMku i v jiné síti. A jelikož mě T-Mobile docela naštval tím svým výpadkem a nemožností dodatečně aktivovat roční datový balíček na Twistu, tak O2 se mi jeví jako optimální volba i když "konkurence" pravděpodobně přijde s něčím podobným.
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 7. 2020 15:16

ziki píše:O2 se mi jeví jako optimální volba i když "konkurence" pravděpodobně přijde s něčím podobným.

Pokud konkurence přijde s něčím podobným, ale výhodnějším, tak nemám problém přejít :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 28. 7. 2020 15:20

Bodla by třeba poloviční porce dat za půlku. Nebo i klidně desetina za stovku. Mé zbožné přání.
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 7. 2020 15:26

peta809 píše:Bodla by třeba poloviční porce dat za půlku.

50 mega za 150kč pro mne ideální... takto jim tam víc než polovinu nechám

-- 28. 7. 2020 16:32 --

Tady píšou, že od září O2 představí další atraktivní předplacené tarify s daty
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/spec ... kc-mesicne
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bozanov 28. 7. 2020 15:47

Víme jaká bude rychlost zda plná, nebo nějak omezená ? :)
bozanov
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků