LG Velvet:

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zumzumzum 29. 6. 2020 16:50

Na Youtube na kanále: AlzaTech český unboxing a první dojmy z LG Vevet ^^
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 30. 6. 2020 05:54

No docela strohé ,nevím proč pořád berou jako vlajkovou lod vždyt je to za slušné peníze střední třída.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 1. 7. 2020 19:25

Tak už je za 15 490kc na czc a mall.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 1. 7. 2020 21:07

To sice je, ale už nedostaneš dual screen kryt. S tim ta cena byla ještě zajímavá.
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 2. 7. 2020 06:26

U alzy stále je s krytem. No bylo super ale já zas četl od lidí že o druhý displej nemají zájem, teď není součástí a jak vidím začíná jim to vadit, tím zrovna nemyslím tebe ale jiné kolegy :D
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod rajs 2. 7. 2020 06:28

no když sem viděl co dávají v balení v zahraničí,tak tady nás berou pěkně na hůl,prostě jednoduše řečeno nekupovat,dokud cena nebude adekvátní tomu co naši prodejci nabízí.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 3. 7. 2020 05:15

Nebo koupit v Německu/Polsku a nečekat. Jako mobil + gratis televize...kdo by nebral.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod orgasmic 3. 7. 2020 06:37

K čemu je ten dual screen dobrý? Přijde mi to jako zbytečnost a totální blbost :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 3. 7. 2020 08:39

Má to hodně využití, to že ty tomu nerozumíš není naše chyba.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod orgasmic 3. 7. 2020 09:46

No nevím, měl jsem Folda, tam to smysl mělo, ale u dvou rozdělených obrazovek :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 4. 7. 2020 03:48

Ale fold a dual screen nemá smysl porovnat, každý funguje jinak na jiný způsob, chceš gamepad máš ho mít, chceš se dívat na film a k tomu psát někomu jinému? Můžeš, je tam toho hodně, a každá recenze a hodnocení mluví jasně.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod jarešek 4. 7. 2020 12:34

No to je opravdu super věc dívat se na film a u toho smskovat, pak by to chtělo ještě třetí display , abych mohl u toho ještě věšet záclony. 8-D
jarešek
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 4. 7. 2020 13:07

:D
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 4. 7. 2020 13:20

Když je to zadax, neřeš a ber. Jo kdybych za to měl dát těch 5000 korun, se snad v LG pos**li!!! Tak to bych nebral.
Ale jak říkám, já to používám relativně často. Líbí se mi desktop mode (WIDE VIEW).
A když člověk nepotřebuje, cvak, sundá a má tenký telefon. To je takové omezení FOLDU, že musíš nosit 300g i když vlastěn teď se to zrovna nehodí.

Tohle je "optional". Kdo nechápe, nepochopí nikdy.

Vracíme se tedy zpět k začátku. Pokud je to for free, zajímavost, která se může hodit. Ale kupovat za své = nesmysl. :hm
KevinTenSpravnej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 4. 7. 2020 15:56

Pro mne naprostá blbost ale jak říkáš zdarma,bonus ale každý by raději bral jako bonus pouzdro,folie nadispleji či s pen to vše dávají jinde proto nemá cenu tohle řešit naše zastoupení Lg je směšné.
rajs
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků