Samsung Galaxy A40 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod PD 27. 5. 2020 11:34

Sl232 píše:Dobrý den, mám nový S A40 pro manželku a asi jsem úplně mimo, ale nikde se mi nepodařilo nastavit hlasitost budíku. Pokud ztlumím na noc zvuky a zapnu vibraci, ztlumí se i budík. Dá se to obejít, nebo musí být přes noc zapnuté i zvonění, byť jen na minimum. Díky Sl.


To chce nehrát si s posuvníkama hlasitosti, ale použít třeba přepínač nerušit. Pak budík normálně funguje.

Jinak, přistála mi další aktualizace. Slibujou lepší stabilitu detekce SIM a lepší stabilitu aplikace Foťák.
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 10)
PD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bizzon83 28. 6. 2020 19:40

Zdravím.
Nestalo se někomu že telefon nelze nabít originál nabíječkou? Mám doma ještě nabíječku Motorola která podporuje rychle nabíjeni jak ta k A40 a ta taky nenabíji. Nabiju telefon nabíjeckou která nepodporuje rychle nabíjeni. je to nabíječka od tabletu Lenovo. Telefon nabiju jen pomalu. V nastavení man zapnute rychle nabíjeni. Nabíječka i kabel je v pořádku, motorolu nabíji rychle. Mohlo by to být nějakou aktualizaci?
Díky
bizzon83
Junior

Odeslat příspěvekod polda 28. 6. 2020 19:56

Nevím proč ale taky mi to už 2x blblo. Pak to samo zase zas zmizlo.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bizzon83 28. 6. 2020 21:37

Už jsem chtěl jít reklamovat. Snad to taky přestane blbnout. Počkám pár dní. Uvidíme.
bizzon83
Junior

Odeslat příspěvekod polda 29. 6. 2020 09:24

Mám podezření - vlhko nebo wifi/zahraniční
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bizzon83 29. 6. 2020 12:33

Vlhko snad ne. A wifi použivam jen doma a před týdnem jsem byl připojený na jiné wifi, ale na stejné wifi byla i manželka a ta žádný problém nemá, ale má právě výše zmíněnou Motorolu.
bizzon83
Junior

Odeslat příspěvekod polda 29. 6. 2020 13:24

Ten problém jsem v té době měl taky jako jedinej.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bizzon83 2. 7. 2020 12:10

Včera už se nabíjel telefon s original nabíječkou, ale párkrát jsem zaregistroval že se nabíjeni přerušilo a hned začlo znova. Nakonec jsem zjistil že za nabíječka Lenovo taky nabíjí rychle. A s tou je to v pořádku. Tak ještě počkám pár dní a pak uvidím jestli budu reklamovat.
bizzon83
Junior

Odeslat příspěvekod szantus 2. 7. 2020 12:58

To bizzon83: Ahoj - kdy jsi naposled mobil restartoval? U Samsungu je třeba alespoň 1x týdně. Jinak rychlonabíjení nefunguje při vysokých teplotách - nebyl mobil na sluníčku, či jinak zahřátý?
V mobilní branži od roku 1997 - můj první: Ericsson GA628, pak dlouhá řada...
Nyní Huawei Mate 10 a 20 Pro, iPhone 12 mini, Samsung S24 - 8/256GB, iPad Mini Cellular (2021), Win 10 PC/Win 11 NTB.
szantus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bizzon83 7. 7. 2020 20:19

Restarty jsem dělal těsně před nabíjeni. Momentálně nemám čas to řešit. Nabíjím neoriginalni nabíječkou od Lenova. Nabijí se rychle takže teď to nechám tak a budu zkoušet až bude čas. Ale díky
bizzon83
Junior

Odeslat příspěvekod bizzon83 9. 7. 2020 06:01

Takže teplo to nebylo. Dnes ráno jsem vyzkoušel dát telefon do nabíječky. Pro jistotu jsem před tím restartoval. jinak mám i nastavené restarty jednou týdně. Pár sekund (3s) se nabijí a konec.
Vlhko bych taky vyloučil. Nabíječku taky. Na jiným telefonu funguje bez problémů. telefonu. Je to ale Motorola. Nevím jestli probíhá i nějaká komunikace mezi tel. a nabíječkou. Kabely jsem taky prohazoval, tím to taky nebude (možná).
bizzon83
Junior

Odeslat příspěvekod Buchtič 9. 7. 2020 11:45

Sl232 píše:Jsou zde čtyři hlasitosti: zvonění, media, oznámení a systém.....


Přesně tak a dyš jebu z keroukoli hlasitostí, tak budík řve pořád jak ]:-< Zlatá 5110 ;-)
konečně zase NOKIAAA - pětka modroočko ;-)
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bizzon83 9. 7. 2020 11:55

Nechce se mi číst vše o té hlasitosti, ale teď jsem se díval av nastavení konkrétního budíku je i výběr melodie když kliknul na výběr melodie tak je tam taky posuvník hlasitosti. Vespod obrazovky. Možná si to už zkoušel.
bizzon83
Junior

Odeslat příspěvekod Buchtič 9. 7. 2020 12:03

aha aha, dobrej tip :tleskani vyzkouším. No právě tam žena má staženou melodii, tak třeba v tom je ten zakopanej haf ;-)
konečně zase NOKIAAA - pětka modroočko ;-)
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buchtič 10. 7. 2020 07:42

Tak super, už to maká, díky :tleskani Twl ale kdo to vymyslel...... :shock:
konečně zase NOKIAAA - pětka modroočko ;-)
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků