Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 18. 6. 2020 12:42

info z apky Kaktus dobíječka dnes 17-19 dobíječka
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod qwerta 20. 6. 2020 08:41

Zdravím, chci se zeptat, jde si nechat poslat informaci o tom, kdy bude HD, na e-mail?
Děkuji.
qwerta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ipanema 20. 6. 2020 08:48

Ano jde a dvěma způsoby. Žádné není oficiální od T-Mobilu ale....

O prvním je info na 1. straně.
Bohužel jsme to tady všichni používali a není to spolehlivé. Resp. je, ale maily chodí stále i když dobíječka není. Takže to spíš otravuje.

Druhý způsob je lepší a stačí si dát zde na fóru sledování tohoto tématu. viewtopic.php?f=1939&t=1298622
To je jistota na upozornění. Jen je potřeba mít mail v mobilu a po každém příchozím e-mailu (2x měsíčně) se přihlásit jménem/heslem na fórum.

Info pro ostatní:
Na FB psala nějaká holka z podpory, že na prázdniny budou nové internetové balíčky. Resp. napsala, že "od července bude jejich obměna a máme se na co těšit". Pokud někdo chce víc dat, tak raději vydržte. Šance je sice malá, ale třeba to bude lepší než nyní.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 6. 2020 20:22

Lepší je telegram na notifikaci nebo přímo appka dobíječka ze storu.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 20. 6. 2020 21:36

Předpokládám, že uživatelé iOS nebudou moc tu appku chtít. Právě ti se budou shánět po upozornění e-mailem.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod scotch11 20. 6. 2020 22:27

Pro iOS žádná appka "Dobíječka" není, takže lze použít pouze mail.
scotch11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 20. 6. 2020 23:15

Nebo ten Telegram.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwerta 21. 6. 2020 07:11

Zdravím zdejší uživatele tohoto fóra a děkuji za odpovědi.
Mohl by někdo ještě zhruba osvětlit, co je to ten telegram?
Předem děkuji.
qwerta
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod Ipanema 21. 6. 2020 07:51

To jsou rady k tomu Telegramu.... To by se člověk p*srAl. On chce radu "jak" a vy mu napíšete "čím". By mě zajímalo jestli vy byste z toho byli chytří... Někdy je k A dobrý napsat i B.

Já to teď googlil a nenašel jsem žádnou spojitost k upozorněním na dobíječku přes Telegram. Půl hodina času života v knedli a nenašel jsem zhola nic. Našel jsem upozornění mailem na úplně jiné webové adrese (nějaká novinka asi) a upozornění přímo na Messenger (to už je ale starý).
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peta809 21. 6. 2020 12:04

Stáhnout appku Telegram, vyhledat Kaktus dobíječku a přihlásit se k odběru. Ovšem ne všechny fungujou. Je potřeba to vyzkoušet. Sám používám appku Dobíječka na Androidu.
Přílohy
Screenshot_20200621-130136_Telegram_copy_810x1665.jpg
Dobíječka v Telegramu
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 21. 6. 2020 18:49

OK. Já jen, že info jsem o tom neměl a na netu to taky nenašel. Pokud to je další způsob a někomu to bude vyhovovat, tak to může zkusit.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod OnderCZ 30. 6. 2020 09:21

Kaktus má dneska zase nějaké problémy. Momentálně nefungují ani příchozí SMS, takže např. pokud platíte kartou a spoléháte na ověřovací SMS, tak vám nic nepřijde.
OnderCZ
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 30. 6. 2020 10:33

Třeba to souvisí s výpadkem T-mobile nefunguje samoobsluha infolinka ani prodejny prostě komplet výpadek zákaznických systémů. Mělo by být do odpoledne v cajku.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod OnderCZ 30. 6. 2020 11:25

Vypadá to tak, že to bude mít souvislost. Kaktus jsem nyní obvinil neprávem :)
OnderCZ
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků