Šedí operátoři - nabídka tarifů

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod antonsek 10. 6. 2020 11:13

Jsem zapomněl, součástí emailu s nabídkou byla příloha ZOTS.XLSX, v ní je asi na záložce zákazník formulář, který chtějí vyplnit. Já nemám v PC MS Office ani jiný program na otvírání .XLSX souborů, tak jsem to ani neotevřel. Kdo má zájem, zde jsem to uploadnul: https://uloz.to/file/ilxAnF35VZ2G/zots-xlsx.

pozn: Já sám to nenabízím, v minulosti jsem měl přes ecentre dodávku elektřiny, tak jsem od nich dostal mailem i tuto nabídku.
antonsek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peta809 10. 6. 2020 11:43

Ano, tento soubor mi byl zaslán po mém dotazu. Pán myslí na vše.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 0055 10. 6. 2020 13:47

Mne se stale nedari se jim dovolat. I kdyby nic, rozhodne to na mne nepusobi serioznim dojmem. Zkousim to uz druhy den...
0055
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 10. 6. 2020 13:58

To je pravda, tak si ještě počkám, jaký finální dojem na tebe udělají :D

Voláš na tohle číslo: +420730512272?
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ski1961 10. 6. 2020 14:02

@0055
pokud voláte na číslo této firmy : https://ecentre.cz/ tak je to zbytečné, já jsem tam sice nevolal, ale dostalo se mi odpovědi, že to není jejich nabídka a že s ní nemají nic společného. Jinak řečeno, údajně se jedná o neveřejnou nabídku, která nejde přes ecentre.

Mně na těhle nabídkách vadí jedno, že nejsem majitelem toho čísla, takže si ho nemohu sám administrovat, nemám nad ním kontrolu a převádět si na to třeba svoje hlavní číslo je pro mě moc velký risk..dneska ta firma je a zítra být nemusí a pokud z nich nedostane kod pro přenos čísla, tak jste o to číslo defintivně přišli a to by pro mě byla nedozírná katastrofa, když si uvědomím, kde všude a co všechno mám s tímto číslem propojené apod..
ski1961
Junior

Odeslat příspěvekod suram 10. 6. 2020 14:28

Ale tady je asi zájem lidí jen o datové služby, tam na čísle nezáleží.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod 0055 10. 6. 2020 18:26

Takze dnes navecer mne pan z ecentre zavolal, bohuzel byl vyjeveny z toho co ze ponem chci, ze delaji jen energie a o telekomunikacnich nebo datovych sluzbach nic nevedel, nevi...

Rad bych se na dotycneho zprostredkovatele nejak dostal, pokud nekdo ma kontakt, prosim sem s nim -)
0055
Junior

Odeslat příspěvekod suram 10. 6. 2020 18:30

Já tedy vidím emailový kontakt přímo v příspěvku. Jasně, musíš (z) zaměnit na @. Ale to je snad každému jasné?
suram
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 10. 6. 2020 18:41

0055 píše:Takze dnes navecer mne pan z ecentre zavolal, bohuzel byl vyjeveny z toho co ze ponem chci, ze delaji jen energie a o telekomunikacnich nebo datovych sluzbach nic nevedel, nevi...

Rad bych se na dotycneho zprostredkovatele nejak dostal, pokud nekdo ma kontakt, prosim sem s nim -)

Jak jsem psal výše, zkus tento telefon: +420730512272
Přílohy
Screenshot_20200610-194109_Email.jpg
E-mail
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 0055 10. 6. 2020 19:21

Dekuji, uplne jsem to prehledl...
0055
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 10. 6. 2020 20:05

Tak nezapomeň dát zítra vědět, jak jsi pochodil ;)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antonsek 10. 6. 2020 20:48

Jsi toho přehlédl víc.
antonsek píše:...
Za mě nic moc, ale pokud bude mít někdo zájem, tak: ladislav.zita(z)partnerecentre.cz
...
pozn: Já sám to nenabízím, v minulosti jsem měl přes ecentre dodávku elektřiny, tak jsem od nich dostal mailem i tuto nabídku.
antonsek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 0055 11. 6. 2020 09:38

Volal jsem na uvedene cislo, nemel by nastat zadny problem se zrizenim nove sluzby, dostupna v dane lokalite je a cena je dle meho super.
0055
Junior

Odeslat příspěvekod kydor 13. 6. 2020 14:52

0055 píše:Volal jsem na uvedene cislo, nemel by nastat zadny problem se zrizenim nove sluzby, dostupna v dane lokalite je a cena je dle meho super.


Zajímavá aktuální (neveřejná) nabídka od O2 do konce června - 50/5 HD stříbrný na prvních 6 měs. jen za 1 Kč/měs.!!
Podrobnosti v příslušném vláknu: Nejlevnější ADSL/VDSL (pevný internet)
kydor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zagy 23. 6. 2020 14:19

Budu mít pár datových karet ( 5-6 ) v síti O2 s neomezenými daty s neomezenou rychlostí bez možnosti volání za 600,- Kč měsíčně - pojedou cca 6-7 měsíců, pak se vypnou, poté možná domluva obnovy za jiné karty.

V roamingu EU 35 GB dat na měsíc.

Platba na účet na měsíc dopředu.
Při více kartách nebo platbě na více měsíců dopředu možná sleva.

Funguji zde již několik let, žádného podvodu se bát nemusíte, nestojím o to, abych si tu zkazil jméno.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte do SZ. Děkuji
Pro vypracování nabídky O2 pro Vaši firmu nebo pro Vás jako živnostníka mě neváhejte kontaktovat do soukromé zprávy.
zagy
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků