Šedí operátoři - nabídka tarifů

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod karol josef 3. 3. 2020 13:28

Nabízím tarify (T-Mobile)
20 minut, 20 sms za 108,-Kč možno přikoupit za 33,-kč 500MB dat
30 minut, 30 sms za 118,-Kč možno přikoupit za 33,-Kč 500MB dat
100 minut, 100 sms, 1 GB dat za 208,-Kč
Neomezené volání, neomezené sms, 2GB dat za 408,-kč
Neomezené volání, neomezené sms, 5GB dat za 508,-Kč
Neomezené volání, neomezené sms, 20 GB dat za 758,-Kč
Neomezené volání, neomezené sms, 50 GB dat za 858,-Kč

Volání ve VPN zdarma.

Kompletní ceník zašlu e-mailem. Pište na bubel(zavináč)seznam.cz
karol josef
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka Benes 22. 3. 2020 10:59

Rozšiřujeme nabídku tarifů. Aktuálně máme k dispozici tarif opravdu pro každého.

- neomezený tarif bez dat
- neomezený tarif + 1,5 GB
- neomezený tarif + 2 GB
- neomezený tarif + 3 GB
- neomezený tarif + 4 GB
- neomezený tarif + 5 GB
- neomezený tarif + 10 GB
- neomezený tarif + 20 GB
- neomezený tarif + 30 GB
- Korunový paušál se sazbou 0,6 Kč za min. hovoru a SMS

Nabízíme všechny operátory, tarify bez smlouvy, fungování jako přímo pod operátorem (fakturace, servis).
Jirka Benes
Junior

Odeslat příspěvekod zagy 22. 3. 2020 17:28

!!AKCE - za doporučení firmy, která přejde k O2 nově 1 její měsíční útrata zpět jako bonus po podpisu smlouvy. DOPORUČIT MŮŽETE I SVOU FIRMU NEBO SEBE JAKO OSVČ!!

Neomezený tarif se 14 GB dat za 601,- Kč s DPH již od 1 čísla.
Neomezený tarif se 60 GB dat neomezenou rychlostí a 300 minutami na volání do zahraničí do celého světa za 888,- Kč s DPH již od 1 čísla.
Neomezený tarif s neomezenými daty s rychlostí až 20 Mbps za 927,- vč. DPH již od 1 čísla.

Smlouva přímo s O2, POUZE na IČ, pouze pro nová čísla nebo přenosy od konkurence.
Možnost sbalíčkování se službami, které už u O2 máte ( i na rodné číslo ) - tím sleva i na tyto služby.
Více služeb = lepší ceny než výše uvedené.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte do SZ a napište mi Vaše IČ a kontakt.

Děkuji
Pro vypracování nabídky O2 pro Vaši firmu nebo pro Vás jako živnostníka mě neváhejte kontaktovat do soukromé zprávy.
zagy
Junior

Odeslat příspěvekod Georgino6886 7. 4. 2020 22:46

Zdar pánové (a případné dámy).
Mohu nabídnout např. Neomezenko +2 Gb za 365 Kč , nebo +10 Gb za 503 Kč.
Více čísel = další sleva.
George - call.free@email.cz
Georgino6886
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PetrMikes_ 11. 4. 2020 19:54

Akční nabídka: neomezené volání, SMS + 30 GB dat = 690 Kč včetně DPH
Tarif bez omezení rychlosti stahování dat (jako např. u neomezených dat).
Samozřejmě bez smlouvy, možnost kdykoliv změnit, převod čísla zdarma samozřejmostí, přístup do OneNet Samoobsluhy taktéž.
PetrMikes_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jirka Benes 21. 4. 2020 21:26

Volná místa pro níže uvedené tarify prodávané za nejnižší možnou cenu.

Neomezený volání, SMS + 10 GB
Neomezené volání, SMS + 20 GB
Jirka Benes
Junior

Odeslat příspěvekod Klokan11 6. 5. 2020 17:48

Jirka Benes píše:Rozšiřujeme nabídku tarifů. Aktuálně máme k dispozici tarif opravdu pro každého.

- neomezený tarif bez dat
Prosím vice info
- neomezený tarif + 1,5 GB
- neomezený tarif + 2 GB
- neomezený tarif + 3 GB
- neomezený tarif + 4 GB
- neomezený tarif + 5 GB
- neomezený tarif + 10 GB
- neomezený tarif + 20 GB
- neomezený tarif + 30 GB
- Korunový paušál se sazbou 0,6 Kč za min. hovoru a SMS

Nabízíme všechny operátory, tarify bez smlouvy, fungování jako přímo pod operátorem (fakturace, servis).


-- 6. 5. 2020 18:48 --

Jirka Benes píše:Rozšiřujeme nabídku tarifů. Aktuálně máme k dispozici tarif opravdu pro každého.

- neomezený tarif bez dat
Prosím vice info
- neomezený tarif + 1,5 GB
- neomezený tarif + 2 GB
- neomezený tarif + 3 GB
- neomezený tarif + 4 GB
- neomezený tarif + 5 GB
- neomezený tarif + 10 GB
- neomezený tarif + 20 GB
- neomezený tarif + 30 GB
- Korunový paušál se sazbou 0,6 Kč za min. hovoru a SMS

Nabízíme všechny operátory, tarify bez smlouvy, fungování jako přímo pod operátorem (fakturace, servis).
Klokan11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zagy 26. 5. 2020 20:56

!!AKCE pro aktivace a přenosy čísel do 30.6.2020!!!

Za doporučení firmy, která přejde k O2 2x MĚSÍČNÍ ÚTRATA za nově zřízené služby zpět jako BONUS na Váš účet hned po aktivaci služeb provedených do 30.6.2020.

DOPORUČIT MŮŽETE I SVOU FIRMU NEBO SEBE JAKO OSVČ!!

- Neomezený tarif se 14 GB dat od 585,- Kč s DPH ( nutná další služba za min. 361,- Kč s DPH před slevou )
- Neomezený tarif se 60 GB dat neomezenou rychlostí a 300 minutami na volání do zahraničí do celého světa od 888,- Kč s DPH již od 1 čísla.
- Neomezený tarif s neomezenými daty s rychlostí až 5 Mbps od 775,- vč. DPH nutná další služba za min. 113,- Kč s DPH před slevou )
- Neomezený tarif s neomezenými daty s rychlostí až 20 Mbps za 927,- vč. DPH již od 1 čísla.
- Neomezený tarif s neomezenými daty s neomezenou rychlostí za 1154,- vč. DPH již od 1 čísla.

PODMÍNKOU JE MINIMÁLNÍ ÚTRATA ZA SLUŽBY PŘED SLEVOU 1000,- Kč bez DPH - u menších tarifů je tedy potřeba dohodit ještě nějakou službu - klidně i převáděnou z rodného čísla.

Možnost sbalíčkování se službami, které už u O2 máte vy nebo někdo z Vaší rodiny ( i na rodné číslo ) - tím sleva i na tyto služby.

Smlouva přímo s O2, POUZE na IČ, pouze pro nová čísla nebo přenosy od konkurence. Pokud je již číslo u O2, napište mi také a třeba něco vymyslíme.

Více služeb = lepší ceny než výše uvedené. U vyšších útrat možnost bonusů na nákup telefonů.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte do SZ a napište mi Vaše IČ a tel. kontakt, ozvu se co nejdříve.

Děkuji
Pro vypracování nabídky O2 pro Vaši firmu nebo pro Vás jako živnostníka mě neváhejte kontaktovat do soukromé zprávy.
zagy
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka Benes 30. 5. 2020 16:44

Dobrý den,

níže přikládám aktualizovanou nabídku našich tarifů:

Neomezený tarif + 10 GB
Neomezený tarif + 30 GB
Korunový tarif pro studenty/důchodce a toho, kdo nepotřebuje neomezený tarif

Vše nově za akční ceny bez jakýchkoliv dodatečných podmínek. Více do SZ.
Jirka Benes
Junior

Odeslat příspěvekod PetrMikes_ 7. 6. 2020 13:06

Hledáte levnější tarif? Nepotřebujete neomezené volání a SMS? Řešením může být Korunový tarif.

60 volných minut
0,6 Kč za min. hovoru
0,6 Kč za SMS
Data:
1,5 GB za 109 Kč
3 GB za 180 Kč
10 GB za 303 Kč

Ideální pro studenty, mladé či důchodce, kteří neprovolají hodiny a nechtějí platit 300 Kč za tarif.

Více do sz.
PetrMikes_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod antonsek 9. 6. 2020 06:04

Dostal jsem od eCentre mailem tuto nabídku, ceny jsou s DPH, bez závazků:

Vodafone
VF Neomezené volání a SMS + data 500 MB 258 Kč
VF Neomezené volání a SMS + data 1,5 GB 307 Kč
VF Neomezené volání a SMS + data 5 GB 350 Kč
VF Neomezené volání a SMS + data 10 GB 422 Kč
VF Neomezené volání a SMS + data 30 GB 576 Kč
VF Neomezené volání a SMS + data neomezeně (rychlost 10/10 Mbps) 659 Kč
VF Pevný internet 50/5 Mbps 399 Kč
VF Pevný internet 100/10 Mbps 479 Kč
VF Přenosný internet 8/4 Mbps (limit stažení dat 60 GB) 449 Kč

T-mobile
Tm Tarif s min. sazbou 50 min + 50 SMS + data 150 MB (po vyčerpání 1,- Kč za min a SMS) 97 Kč
Tm Tarif s min. sazbou 50 min + 50 SMS + data 500 MB (po vyčerpání 1,- Kč za min a SMS) 135 Kč
Tm Tarif s min. sazbou 50 min + 50 SMS + data 10 GB (po vyčerpání 1,- Kč za min a SMS) 350 Kč
Tm Tarif s min. sazbou 50 min + 50 SMS + data 30 GB (po vyčerpání 1,- Kč za min a SMS) 460 Kč
Tm Neomezené volání a SMS + data 1,5 GB 387 Kč
Tm Neomezené volání a SMS + data 3 GB 436 Kč
Tm Neomezené volání a SMS + data 5 GB 496 Kč
Tm Neomezené volání a SMS + data 10 GB 593 Kč
Tm Neomezené volání a SMS + data neomezeně (30 GB plnou rychlostí, poté rychlost 5/5 Mbps) 787 Kč
Tm Datová karta s neomezeným stahováním a maximální rychlostí 835 Kč
Tm Pevný internet 20/5 Mbps 399 Kč
Tm Pevný internet 50/5 Mbps 483 Kč
Tm Pevná linka 156 Kč
Tm TV L - 141 programů; licence = 2 televize + 3 mobilní zařízení 480 Kč

O2
O2 Neomezeně do O2 + 60 min do ostatních sítí + data 50 MB 209 Kč
O2 Neomezené volání a SMS + data 1 GB 299 Kč
O2 Neomezené volání a SMS + data 4 GB 389 Kč
O2 Neomezené volání a SMS + data 14 GB 509 Kč
O2 Neomezené volání a SMS + data 60 GB 619 Kč
O2 Neomezené volání a SMS + data neomezeně (rychlost 5/5 Mbps) 749 Kč
O2 Neomezené volání a SMS + data neomezeně (rychlost 20/20 Mbps) 779 Kč
O2 Neomezené volání a SMS + data neomezeně (rychlost po celou dobu maximální dle lokality) 959 Kč
O2 Datová karta 4 GB 209 Kč
O2 Datová karta 10 GB 299 Kč
O2 Datová karta 20 GB 479 Kč
O2 Pevný internet 20/2 Mbps + O2 TV (30 programů) 239 Kč
O2 Pevný internet 50/5 Mbps + O2 TV (30 programů) 299 Kč
O2 Pevný internet 100/10 Mbps + O2 TV (30 programů) 359 Kč
O2 Pevný internet 250/25 Mbps + O2 TV (30 programů) 419 Kč
O2 Pevný internet 1 000 (1GB)/100 Mbps + O2 TV (30 programů) 479 Kč
O2 Pevná linka 179 Kč
O2 TV Bronzová - 62 programů; licence = 1 televize + 2 další zařízení 179 Kč
O2 TV Stříbrná - 101 programů; licence = 1 televize + 2 další zařízení 269 Kč
O2 TV Zlatá - 134 programů; licence = 1 televize + 2 další zařízení 449 Kč

Za mě nic moc, ale pokud bude mít někdo zájem, tak: ladislav.zita(z)partnerecentre.cz

Časté dotazy ohledně vysoutěžených cen na telekomunikační služby:
1. Jak ukončit smlouvu na dobu určitou? Od 1. 4. 2020 se ruší pokuty za předčasné ukončení smlouvy. (týká se i živnostníků a malých podnikatelů, smluv nových i uzavřených před 1.4.2020 a pevných linek, internetu a TV služeb)
2. Jak dlouho změna trvá? Vše proběhne a zařídíme za Vás do 14 dnů od sdělení vašich údajů a ověřovacího kódu účastníka (OKU) .Najdete v tabulce jak a kde najít v jednotlivých záložkách.
3. Je potřeba OKU kód i když je vybraný tarif od stejného operátora ? ANO, vždy potřebujeme OKU kód a je 14místný kód.
4. Kde OKU najdu? OKU naleznete ve fakturách, v aplikacích operátorů, v zákaznických účtech na webových stránkách, v přílohách smluv nebo vám ho operátor již zaslal mailem a SMS - jinak nelze zaručit přenesení čísla.
5. Zůstává stávající telefonní číslo? ANO.
6. Jak bude převod probíhat? Následně dostanete potvrzující mail a také dostanete SMS, kdy bude nová sim karta aktivní a pak už hradíte jen faktury vybranému dodavateli. Nemáte žádný závazek. Kdykoliv můžete odejít.
7. Co musíte udělat, pokud chcete změnu ceny? Poslat vyplněné údaje v první záložce tabulky (žádost), kde napíšete stávající stav a do pravé části nový stav, který jste si podle vašeho přání vybrali a doplňující údaje dopíšete do mailu.
8. Jsou ceny s DPH ? Všechny tarify jsou bez smlouvy a závazků a všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.
9. Jak často můžu měnit operátora?: 1x měsíčně lze změnit tarif na jakýkoli nabízený a 1x čtvrtletně lze změnit operátora. Stačí nám poslat mail nebo zavolat.
10. Který tarif doporučíte? Je na každém jaký tarif si nastaví a jaký potřebuje. Osobně třeba Vodafone : Neomezené volání a SMS + data 5 GB za 350,- Kč s DPH a pevný internet od O2 50/5 Mbps + O2 TV (30 programů) za 299,-Kč s DPH
11. Co je potřeba k přenesení internetu? K přenosu mobilního či pevného čísla (pouze hlasového, nikoliv internetu - u něj se používá kód pro ukončení služby KPU)
12. Platí to jen pro účastníky eAukce na energie? Ne, platí to pro všechny kdo mají o tyto tarify zájem a pokud budou mít zájem o energie , tak budeme rádi, ale není to žádnou podmínkou.
13. Pokud mám více čísel? Jestli je fakturace více jak 3000,- bez DPH, tak stačí zaslat fakturu, abychom udělali návrh řešení.
14. Co je potřeba ke změně pevného internetu? – pokud je internet veden u O2, tak nejednoduší je poslat Vaše přístupy do Moje O2. Pokud je u jiného operátor, tak zřídíme internet jako novou službu a vypovíme stávající službu.
15. Funguje stávající telefon a internet do doby změny? Ano bez problémů a až změnou dojde k aktivaci
16. Je možné zůstat u stejného operátora a budu mít přístup přes portál k nastavení účtu a sledování např. spotřeby dat? ANO
17. U pevného internetu je v ceně nějaký router? ANO v ceně.

pozn: Já sám to nenabízím, v minulosti jsem měl přes ecentre dodávku elektřiny, tak jsem od nich dostal mailem i tuto nabídku.
antonsek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 6. 2020 08:01

O2 Pevný internet a O2 TV jsou za dobrou cenu.
anonymni

Odeslat příspěvekod 0055 9. 6. 2020 12:24

Ten internet bych bral, skoda ze tam nikdo nezvedne telefon a linka mne vyfuckuje ze mam zavolat pozdeji...
0055
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 9. 6. 2020 13:24

Taky mě ten O2 VDSL internet za 299Kč zaujal. Zkusil jsem napsat na uvedený e-mail, tak uvidím.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peta809 10. 6. 2020 10:12

Odpověď pana Zíty na otázku, zda je možné se k jejich nabídce dostat i jako jejich ne-zákazník.

Dobrý den,

·         Ano můžete a také můžete využít cenové porovnání na energie

·         Cena s DPH

·         bez závazků

·         není smlouva, ale dodáváte normálně fakturu na vaše jméno

·         pokud nemáte dotovaný telefon, tak je možné odejít Ihned. Pokud máte zájem, tak stačí vyplnit tabulku v záložce zákazník. Kde získáte pak OKU kod je v dalších záložkách.

 

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Ladislav Zíta

Obchodní manažer
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků