LG G8s nebo Xperia 5 - kdo ma lepší foto a video

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Slaisik 24. 5. 2020 22:08

ve výběru mám xperii 5 a G8s.
Ktery je lepsi na fotky a video. Výkonen jsou podobné.
Diky za info
Slaisik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Katikakus 25. 5. 2020 06:25

Po bohatých zkušenostech s oběma značkami bych jednoznačně zvolil Sony. LG už mi nesmí do baráku.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazz1 25. 5. 2020 07:39

Co jsem mohl osobně posoudit, tak jednoznačné LG. Sony sice dělá čipy, ale paradoxně jejich mobily moc dobře nefotí. LG fotí velmi dobře a ve spojení s GCam skvěle.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod radim 25. 5. 2020 08:42

Přesně tak, známá věc, že hardware Sony v jiných telefonech fotí dobře, ale v telefonech Sony je to nic moc.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mas0n 25. 5. 2020 08:48

Ja bych radeji ten vyber jeste rozsiril, pokud to jde. Sony je uz davno mrtvola, fotky na urovni pet let starych modelu ostatnich znacek. Vsak taky rocne prodaji asi dve ste kusu smartphonu, nikdo to nechce. LG je na tom o malinko lepe, ale brzo Sony dozene. Pokud bych si ale musel vybrat jen z techto dvou, a nebyla zadna jina moznost, vzal bych asi LG.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 5. 2020 10:01

Xperia 5 - v diskuzi je hodnocení fotoaparátu od uživatele kepajko
https://www.mobilmania.cz/clanky/sony-x ... comments=1
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 25. 5. 2020 17:36

Ano je to tak, jak pise kepajko. Kdo hleda verne fotografie co nejbliz realite, tak u Sony je na nejlepsi adrese. Xperia 5 i 1 foti vyborne, na tom se shoduji vsichni testeri. Kdo chce nerealisticke omalovanky u konkurence poridi lepe.

Co se tyce videa, tam je Sony o mile pred veskerou konkurenci.

Mimochodem, hnuj na Sony nejcasteji kydaji pubescenti, kteri zadny telefon Sony v ruce nkdy nemeli ;-)
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slaisik 25. 5. 2020 19:12

Diky za reakce - a vlastně mě nenapadlo srovnat i natáčení videa, což občas natáčím.Takže v tomto myslíš Sony?
Aktualně mám LG G7, vyhovuje ale chtěl bych hezčí fotky a video. Logicky krok je nastupce G8s ale tady jsem na vážkách s rozměrem/ šířkou a váhou. Telefon využívám k práci, porad tam něco čtu ( email, web) nebo mam zapnutou navigaci v autě. Vetsinu casu drzim v jedne ruce a už takto si rikam, že váha je jen tak. Proto mě zaujalo Sony - pro ten dlouhy displej ale lehkost a uzky design. Na druhou stranu zas stoji o 4tis více..
Slaisik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 5. 2020 19:39

jedna z velkých výhod poměru stran 21:9 je ergonomie, takže pokud ti na ní záleží, tak s Xperií 5 jsi na správné cestě
jestli na smartphone nespěcháš, tak počkej na testy nové Xperie 10 ll
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků