Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 5. 2020 06:54

do samoobsluhy ve webovém prohlížeči se nedostaneš?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymius 19. 5. 2020 11:29

Dejte si pozor na uhrazeni posledni FA pokud jste od EMT odesli... mel sem po celou dobu nastavene inkaso, nyni SMS, ze vyuctovani neuhrazeno bla bla...
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod P3p3k 23. 5. 2020 14:23

Nějaké info o květnovém vypuštění aplikace?
P3p3k
Junior

Odeslat příspěvekod descent 24. 5. 2020 00:35

Slibují už roky. Už tady někdo psal, že to bude 05/2025.
descent
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 24. 5. 2020 06:59

Buďte rádi za levné služby bez appky. Každá sranda něco stojí a někdo to bude muset zaplatit.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod intago 25. 5. 2020 20:28

petyo píše:Funguje vám reset FUP přes samoobsluhu. Mně to hlásí nějakou chybu.

Nač samoobsluhu, smskou je to hned a bez komplikací. Já se do samoobsluhy snad ani jednou nekoukal... Vše řeším s operátorkou.
Jednou smska na restart FUP nefungovala, tak jsem ji brnknul a bylo to a zadara...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 3. 6. 2020 23:02

SMS to nejde, když nemám tu sim a ten telefon u sebe. Ale už vyřešeno přes email s operátorem.

-- 4. 6. 2020 00:04 --

Nevíte jestli jdou u Emtéčka omezit mezinárodní hovory podobně jako u O2?
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 6. 2020 19:03

Zdravím. Jsem sám, komu to čísla při nedostupnosti hlásí jako obsazená místo nedostupnosti? Máme 3 čísla (2x nové, 1x přenesené) a děje se to na všech. SMS o zmeškaném hovoru přijde, ale volaný slyší jen tůtání.

Děje se to ještě někomu?? Díky
anonymni

Odeslat příspěvekod tomus 5. 6. 2020 22:04

Dnes jsem zkoušel zavolat z T-mobile na Emtecko a byla tam normální hláška o nedostupnosti, takže u mě je to v pořádku.
tomus
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 6. 6. 2020 14:45

Také jsem zkoušel volat z T-Mobile i O2 na dvě Emtéčková čísla dočasně přepnutá do režimu "Letadlo" a normálně se obě hlásí jako nedostupná. Nemáš aktivované nějaké přesměrování?
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 6. 2020 09:51

Přesměrování jsem nijak nenastavoval, mám to takto https://ctrlv.cz/nSMP . Divné je ale, že se to děje na 3 číslech (všechny na 1 fakturu).
anonymni

Odeslat příspěvekod Milos 7. 6. 2020 12:33

Zkus použít následující kódy (odeslat je jako hovor):
##21# pro deaktivaci všech přesměrování
##002# pro deaktivaci hlasové schránky
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 9. 6. 2020 17:49

petyo píše:SMS to nejde, když nemám tu sim a ten telefon u sebe. Ale už vyřešeno přes email s operátorem.

-- 4. 6. 2020 00:04 --

Nevíte jestli jdou u Emtéčka omezit mezinárodní hovory podobně jako u O2?

Bylo to tu reseno, osobne jsem to resil jeste pak primo v emtecku a proste nic takoveho neni. Vsude mi opratori tvrdi, pokud ti nekdo ukradne v zahranici, zvlast mimo EU sim, dostane se tam, tak nez to zablokuji... zalezi kdy to nahlasis apod.
Proste kdyby ti to nekdo ukrad, muze z toho vesele volat, volat nez to ty nahlasis, nez se to blokne.
Klidne 10 000kc :) Je to duvod, ze to vyuctovani jim nejde nejak hned, to me rikali. Jedina sance je ze proste tam vypnes roaming. Jenze to musis mit po ruce jinej telefon nebo kamarada ci mit moznost se dostat hned aspon na net.
Jako reseni mi tu nekdo radil, proste to nebrat do zahranici, do zahranici mit jinou sim na kredit a cislo presmerovat.
Nejde to ani u O2, to mam firemni sim, kde jsem to aktivne resil a nazdar.
Nechapu proc v dnesni moderni dobe, nejde takova blbost a to treba mit volaci limit 1000kc a pak abyse vse bloknulo na sim :hm
ripper6
Junior

Odeslat příspěvekod P3p3k 9. 6. 2020 20:28

A neni to tim, ze chvili trva nez se zauctuje ten hovor?
To jde ten pin tak jednoduse prolomit?
Alcatel OT - Alcatel 301 - Samsung Monte + Xperia E15i - Lumia 620 - Lumia 820 - Lumia 1020 - Pixel 3a - Pixel 4a - Pixel 7a
P3p3k
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 11. 6. 2020 15:45

Roaming mi zablokovat jde. Volání v zahraničí se dá jednoduše zablokovat pomocí zámku telefonu a zapnutí PIN na SIM kartě. Pak si z tvého čísla nikdo kdo ti ukradne mobil nezavolá. Jde mi pouze o to jestli jde zablokovat volání do zahraničí. Aby třeba dítě nevytočilo zahraniční číslo - což se mi teď stalo a 20s hovor stál 25,-Kč.
petyo
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků