Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lokomot1 24. 4. 2020 16:49

Zepředu telefonu mi to taky olezlo. Postupně se to odlepilo přes celý hořejšek až k displeji, ale tam už se to zastavilo.


"V servisu mi řekli že navíc je trošku do vrtule :D, a že když vymění záda jsou to vyhozené peníze, že stačí tu folii odstranit, záda budouu jako dřív, akorát budou průhledné :-)"

Nějak nechápu, co ti řekli v tom servisu. Že nebudou vyměňovat záda, ale jen je sundají, oskrabou z toho tu reflexní folii, dají novou těsnící pásku a vrátí zpět? A mobil bude mít průhledné záda? Nebo že si to máš nějak udělat na koleni a pokud ten zadní kryt nerozbijes, tak minimálně nebude tesnit a nebudeš mít novou pásku na vrácení zpět?
To byl originál Samsung servis? Kdo tohle proboha vymyslel.

Zadní kryty jinak prodávají Číňani neorigoš za pár korun i s těsnící páskou. Sám jsem měl 2. To jen tak mimochodem, jako levná alternativa k opravě.

A jinak ses ale rozhodl dobře, řekl bych. Když už vyměňovat záda, tak rovnou poresit baterii. Jen aby byla dobrá, určitě bych neměnil jinde než v origo servisu a i tak tu kapacitu pořádně ověřil (jinak reklamace).
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kelly01 24. 4. 2020 19:14

Ahoj,

chtěli mi ušetřit peníze u starého krámu, vypadám jak socka ;-)

Ale dávám vše origoš, účet platí zaměstnavatel - mám služební kartu :mrgreen:
Kelly01
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 16. 6. 2020 09:37

Stalo se vám někdy že vám trošku někdy napršelo na S7 Edge a telefon vám napsal byla zjištěna vlhkost? :D co s tím? :hm
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lokomot1 16. 6. 2020 09:47

Stalo. Předpokládám, že v konektoru. Takže nestrkat to do nabíječky pc atd a počkat v suchu až to vyschne? (mobil by stejně nabíjení nedovolil a zahlásil že je vlhkost)
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zumzumzum 16. 6. 2020 10:02

No kamarád expert to pak stčil do nabíječky :D :D :D ale telefon funguje ještě dneska.. Tak to měl asi z pr.ele kliku..
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EOS1300D 16. 6. 2020 10:45

Přišla vám už na S7ce ta poslední aktualizace? Po reklamaci mám v mobilu ROMku od T-Mobilu a stále mám "jen" aktualizaci, která vyšla k 1. lednu 2020. Mobil jinak píše, že je systém aktuální
EOS1300D
Junior

Odeslat příspěvekod BaldaP 16. 6. 2020 14:27

ETL má duben
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 17. 6. 2020 14:32

Ja mam jen brezen.
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod feanoor 17. 6. 2020 16:38

T-mobile - stále 1.leden 2020
feanoor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sodja 21. 6. 2020 18:59

Problém: Zhruba po počáteční půlminutě hovoru začnu slyšet protější stranu "plechově". Nezávisle na operátorovi protější strany a lokaci. Trvá to několik měsíců, nedokážu si vybavit žádnou přelomovou událost, která by to způsobila. Telefon jsem nikdy neutopil. Mám Galaxy S7 v záruce od Amazonu.de, ETL Anroid 8 Oreo, aktuální firmware, O2 Family. Ještě jsem nezkusil udělat tovární reset. Taky vyzkouším SIM jiného operátora. Napadá vás něco? Důvod, řešení? Jinak jsem s S7 spokojen, nemám důvod měnit, zlatý tlačítka nikoliv na displayi. Předem díky za rady!
Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy A53
sodja
Junior

Odeslat příspěvekod feanoor 21. 6. 2020 19:42

sodja
něco podobného mi dělalo volání WiFi/LTE, zkus to vypnout pokud to máš zapnuto.
Nastavení - připojení - mobilní sítě - hovory VoLTE, volání WI-FI
feanoor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 22. 6. 2020 05:40

Otec vlastníci S7 klasickou vše v pořádku nova sim, Volani VoLte vše v pořádku. T-mobile. Vyzkoušej vyměnit sim. Pak factory.
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymius 22. 6. 2020 07:22

sodja: dela to, kdyz ty ses na ruznych mistech ? Zkus prepnout jen 2G sit co to bude delat...
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod sodja 25. 6. 2020 14:05

Díky moc všem za rady! Nejspíše pomohlo banální vyndání a vložení stejné SIM. Úplně jsem zapomněl na základní pravidla řešení chyb - vypnout, zapnout, vyndat, zandat....

Ano, problém se předtím projevoval na různých místech, s dobrým i špatným signálem. Přepínání na 2G před každým hovorem by mě dost iritovalo, protože hodně používám i mobilní data.

VoLTE jsem v poslední době měl schválně vypnuto, protože mě kdysi zlobilo přepínání z VoLTE na 2G. Teď, po vyndání a vložení SIM, ho mám naopak na zkoušku zapnuto, zatím nevidím rozdíl - ale pohybuji se v lokalitě s dobrým signálem, v terénu to může být opět problém.

Zatím problém nepozoruji jeden den, budu zkoušet ještě různé lokality a nastavení, případně dám vědět.

P.S. mám Android 8 ETL, AP G930FXXS8ETC3, CP G930FO2C8ETC2, CSC G930FETL8ETC1
Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy A53
sodja
Junior

Odeslat příspěvekod Kitt2002 15. 7. 2020 11:34

Zdravím, nepozorujete výrazné zpomaléní zaškuby systemu po poslední aktualizací?Sekundovou prodlevu pří rozsvícení displaye(ale to bylo od začátku) Prípadnou menší vydrž baterie? Jen sonduju, zda udelat MR, zda to má cenu. Začínám přemýšlet nad custom ROM,ale případné problémy s funkčností mě trochu odrazují. Díky JK
S10 plus
Kitt2002
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků