Samsung Galaxy A50 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Franta_Sala 23. 4. 2020 08:24

Ahoj Romi. Děkuji za rady, ale bohužel nic nepomohlo.
Naposledy upravil Franta_Sala dne 23. 4. 2020 08:57, celkově upraveno 1
Franta_Sala
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Romi97 23. 4. 2020 08:45

Ahoj. Tak jedině počkat na další update whatsappu nebo systému. Ještě mě napadá: Nastavení - Aplikace - WhatsApp - Oznámení a zaškrtnout, co je potřeba. A to samý ještě v aplikaci v "Oznámení"
Romi97
Junior

Odeslat příspěvekod pablomino 24. 4. 2020 11:24

Jelikoz bezne pouzivam 2 SIM karty, mam i WhatsApp se dvema ucty, a zatim jsem zadny problem, po prechodu na Android 10, nezaznamenal. Uvidime co bude dal.
pablomino
Junior

Odeslat příspěvekod Sc0rpio 5. 5. 2020 09:40

Dnes se mi objevila první aktualizace na Android 10, snad zase vylepší čtečku, s novým sklem mám zase problémy :-D
Sc0rpio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pablomino 5. 5. 2020 15:49

Dnes aktualizovano s datem opravy zabezpeceni 1.5.2020.
A505FNXXS4BTCA
-Zlepseni stability zabezpeceni
-Nove zdokonalene funkce
-Dalsi zlepseni vykonnosti
Tedy nic zasadniho...
pablomino
Junior

Odeslat příspěvekod Romi97 5. 5. 2020 16:13

A jaká je velikost balíčku?
Romi97
Junior

Odeslat příspěvekod UtroN 5. 5. 2020 17:26

Velikost 127,59 MB
Vydáno 3. 5.
Seznam oprav ani ještě není na webu Samsungu.

Jinak teda po aktualizaci na A10 mi čtečka připadá spolehlivější a po vypnutí optimalizace u služby biometrie i rychlejší. Se sklem nebo fólií mi ale pořád nefunguje vůbec.
✂-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
zde odstřihnout
UtroN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sc0rpio 5. 5. 2020 20:16

Mi fungovala i se sklem dobře, po aktualizaci na Android 10 pořád dobré, jenže jsme musel sklo vyměnit a teď je problém přidat otisk - to už tu bylo tuším v prosinci :-(
Sc0rpio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Romi97 6. 5. 2020 15:23

Díky za info.
Jinak čtečka za mě super na ty poměry, zlepšila se. K tomu všemu ještě doporučuju (pokud jste již tak neudělali :D) Nastavení - Biometrika a zabezpečení - Předvolby biometriky a vypnout přechodovej efekt. Minimálně pocitově rychlejší.
Romi97
Junior

Odeslat příspěvekod gifter 2. 6. 2020 16:12

Červnová aktualizace je venku.
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: ASUS | CPU: AMD | RAM: Kingston | VGA: Sapphire | HDD: Seagate | SSD: Kingston | Fan: Arctic + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 3. 6. 2020 04:03

Romi97: nic nepoznáš když to vypneš. Vyzkoušeno na X modelech Samsungu. Žádná změna.
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Romi97 3. 6. 2020 06:04

Cardi: Asi jo no, bylo to spíš chvilkový "placebo".
Romi97
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 3. 6. 2020 07:01

Jo taky jsem to zkoušel :) ale nechapu na co to tam je. Když nejde nic poznat :D
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stormy69 19. 6. 2020 20:34

Sc0rpio píše:Mi fungovala i se sklem dobře, po aktualizaci na Android 10 pořád dobré, jenže jsme musel sklo vyměnit a teď je problém přidat otisk - to už tu bylo tuším v prosinci :-(
. Mi čtečka fungovala celou dobu, co telefon mám (cca půl roku) hodně blbě. Vyměnil jsem sklo za hydrogel folii a pořád stejně blbě. Nešel přidat otisk, pořád to psalo abych zakryl celou plochu a podobné kraviny (rozhodně nemám tenké prstíky :-). Odemykání na několikrát... Nakonec jsem zjistil, že jsem na to moc tlačil. Jakmile jsem přikládal prst na čtečku lehce bez nějakého tlačení, tak to začalo docela dobře fungovat, jak přidání otisků, tak odemykání pomocí otisků. Zvláštní je, že třeba aplikace internetových bankovnictví spolupracují se čtečkou mnohem lépe, než když se tím telefon odemyká. Jinak v porovnání s Xiaomi Mi9 lite, který má syn je u A50 čtečka otisků dost horší.
Stormy69
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pablomino 3. 7. 2020 20:49

Dnes nova aktualizace, okolo 200MB, oprava stability fotoaparatu jinak nic prevratneho. Uroven opravy zabezpeceni 1. cervence 2020.
pablomino
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků