Samsung Galaxy S20,S20+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod deglaser 17. 4. 2020 14:14

Radek.Hulan - To dělá více lidem jediná rada je vložit 2 sim karty a pak to přestane dělat.

Libb - Dělá to pořád mam esim a po každým restartu mi to vyjede.
Naposledy upravil deglaser dne 17. 4. 2020 14:19, celkově upraveno 1
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 17. 4. 2020 14:19

Já to nevidím jako zásadní problém, jen se směju tomu, že podpora mi radí promazat si telefon, co jsem 10 hodin instaloval, s mraky klíčů, atd., pro které člověk (pro přegenerování) musí do banky, atd.

Dělá to jen minutu po zapnutí telefonu, jednou, pak se to neopakuje, žádné drama.
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Libb 17. 4. 2020 14:20

Jenže to měl řešit poslední update - a pro jednu nanoSIM + SD taky řeší. Mám možnost to reportovat přímo do Samsungu a trochu to protlačit, ale já mám teď eSIM ve Foldu a nechce se mi to prohazovat, navíc nemám Vodafone (kdyby to přece jenom nějak souviselo), tak by bylo fajn, kdyby to Radek vyzkoušel a já to když tak předám dál.

-- 17. 4. 2020 15:21 --

Radku, ano, dá se s tím žít, ale měli to opravit, tak když už, tak pořádně.
Libb
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 17. 4. 2020 14:28

Používám eSIM + microSDXC (512GB).
Ten samý problém ale nastává i eSIM (VF) + nanoSIM (O2) + microSDXC (právě vyzkoušeno).

Myslím, že to nebude problém je s Vodafone, ale obecný, někdo zde reportoval to samé chování s T-M.

@Libb - šlo by tedy reportovat?
Naposledy upravil Radek.Hulan dne 17. 4. 2020 14:29, celkově upraveno 1
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Libb 17. 4. 2020 14:29

Tak se mně to nakonec podařilo navodit, eSIM O2 + SIM T-MObile + SD karta. Reportuju to dál.
Libb
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jamreyese 18. 4. 2020 14:30

Jestli vám to pomůže mám esim T-Mobile a sdkartu a dělá mi to taky
jamreyese
Junior

Odeslat příspěvekod Anik 18. 4. 2020 15:02

Mě to dělá vždy, když jdu do správce SIM.

Používám Esim VF, sim T-M a 128GB sd kartu Samsung.
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janosik.kopac 18. 4. 2020 22:47

Priatelia, poradte, ci zobrat 20+ alebo 20 ultra.

Momentalne je akcia k mobilu 10" tablet + odkup starej s8+ za cca 200eur. Dolezite su pre mna fotky momentiek standardnym fotakom (chytim, zapnem, cvak - bez nastavovaciek) a samozrejme bateria.

Co teda vziat, ked bude cena o cca 250eur nizsia ako tabulkova?
janosik.kopac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drabek06 18. 4. 2020 23:02

Ber S20+
drabek06
Junior

Odeslat příspěvekod padytest 20. 4. 2020 22:00

Nevíte kde sehnat kryt pro S20, který je opravdu hodně tenký ideálně ČR, případně evropa, z číny bych se asi nedočkal, čekám na x balíčků přes 2 měsíce, potřeboval bych ho co nejdříve.
Klasické kryty mi dost vadí - přijdou mi dost tlusté, na S9 jsem viděl hrozně tenký černý a skoro to nebylo poznat, že na něm nějaký kryt je a hlavně seděl suprově. Mám pocit že to mělo pod 0,3 mm.

Bohužel jsem měl kryt jen na S9, pro s10+ jsem tak výborný nesehnal a dneska sháním pro S20 a asi mám opět smůlu. Nemá někdo nějaký tip?
padytest
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drabek06 20. 4. 2020 22:22

Používám origo Samsung a jsem spokojenej. Je tenkej a má výztuhu. Uvidím jak dlouho vydrží. U S10 dal tak 3-4 měsíce. U S20 zatím OK.
drabek06
Junior

Odeslat příspěvekod BaldaP 20. 4. 2020 22:32

Koukni na https://latercase.com/. Dělají vše z karbonu a tenčí stejně kvalitní jen těžko seženeš.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod padytest 20. 4. 2020 22:58

drabek06: já hledám v podstatě něco extra tenkého ohebného, čím slabší, tím lepší. Chci ho jen proti poškrábání, jasný můžu nalepit folii, ale ta neřeší hrany. U klasických krytů mi vadí hrany u displeje, když používám gesta "zpět" tak mi tam hrozně vadí ten přechod. U té S9 byl kryt tak suprovej, že to nebylo ani znát.

BaldaP: Na tom webu píšou 0,6mm to mi přijde už jako klasické kryty prodávané všude. Není ještě něco tenčího, nerad bych objednal něco za tisícovku, co nevím jestli bych pak používal :D
padytest
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod deglaser 21. 4. 2020 05:28

padytest - Podívej se na Nillkin Frosted ten je nejtenčí a laciný používám a ani o něm nevím že tam je.


https://www.alza.cz/nillkin-frosted-zad ... 758996.htm
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 21. 4. 2020 08:25

Ten Nilkin Frosted mám a má aspoň 1mm, ultra-tenký fakt není.

Gelové pouzdro 0.6mm za 249 kč:
https://www.f-mobil.cz/p/ultratenke-tpu ... -6-mm-cire


A další výběr:
https://www.f-mobil.cz/pouzdra-na-mobil ... 0-sm-g985f
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků