Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod -tomtom- 17. 3. 2020 09:28

Dosud jsem problém s baterkou neměl ale právě po téhle poslední aktualizaci to začlo. Přes noc mi zmizí třetina baterky :-/
-tomtom-
Junior

Odeslat příspěvekod Louiss97 20. 3. 2020 02:37

Ahoj,
Chystám se pořídit si Samsung Galaxy S9 a koupit k němu rovnou i ochranné tvrzené sklo. A chtěl bych od vás poradit, které je asi nejlepší k sehnání. Zkoušel jsem to hledat na internetu ale moc se v tom nevyznám. Jde mi o to abych neztratil kvalitu obrazu a taky aby sklo nevadilo originálnímu silikonovému krytu od Samsungu. Děkuju moc za každou odpověď.
Louiss97
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Majklos88 27. 3. 2020 16:28

zdravím, poslední dva dny mi přistane ve stavovém řádku "Aktualizace aplikace Messenger" dál to píše "Z bezpečnostních důvodů do telefonu není dovoleno instalovat neznámé aplikace z tohoto zdroje" Můžu to povolit, ale je divné že se to nechce aktualizovat přes Play...Má to někdo ?? A10 UI2.0
Majklos88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 30. 3. 2020 14:32

Samsung Galaxy S9 už možná nedostane další aktualizaci

Vlajková řada Galaxy S9 a Note 9 jsou zřejmě jedny z těch nejstarších smartphonů značky Samsung, které obdržely Android 10 s nadstavbou One UI 2.0. Další update už ale zřejmě neobdrží.

A ještě jedná maličkost. Galaxy S9 a Note 9 podle SamMobile v nejbližších dnech obdrží klasickou bezpečnostní aktualizaci březnového data. Ta však není založena na One UI 2.1, jak se očekávalo, ale na starší verzi One UI 2.0. To samo odkazuje k tomu, že pro One UI 2.1 už Samsung s modely Galaxy S9, respektive Note 9, nepočítá.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 14. 4. 2020 09:05

Pánové vraťme se k mému dotazu viz zde :D

Obrázek

Kamarád aktualizoval telefon na nový android 10 a furt stejný :D furt mu natáčí telefon ve FULL HD při 60FPS jen 10min. :D to je divné... Co s tím? :potichu
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BaldaP 14. 4. 2020 13:20

Kdysi dávno na S5 mi to dělala karta. Kam to primárně ukládáš?
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 14. 4. 2020 13:48

BaldaP: do telefonu protože Samsung Galaxy S9+ 256Gb interní paměť a hard reset se mi fakt nechce...
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Terminator3 14. 4. 2020 15:11

Mám A10 a také max. 10 minut. Na kartu i do interní paměti.
Škoda Fabia II Combi 4x2 R3 12V
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 14. 4. 2020 15:17

Terminator3: Super :D no teda moc ne.. Je to divný... :/
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qulizode 22. 4. 2020 08:54

Zdravím,
pár dní zpátky jsem si pořídil Galaxy S9 G960F, aktualizoval Android na 9.0 Pie a nainstaloval několik základních aplikací.
Problém je v tom, že v nastavení velikosti videa ze zadní kamery nevidím polovinu nastavení.
Viz screenshot můj, a referenční z jiné S9, který jsem našel na internetu - jak by to mělo vypadat.
Předem díky za radu.
Přílohy
WKJBKWw.png
dMgiGCm.jpg
https://smutsigaliam.com/
qulizode
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod welby 22. 4. 2020 11:26

Klikni u těch 16:9 na to rozlišení FHD a zobrazí se ti více možností rozlišení v tomto formátu.

Alespoň na Androidu 10 to mám seskupené pod jednou nabídkou... I když u tebe tam nevidím tu "rozbalovací šipečku", která indikuje, že je tam více možností...
welby
Junior

Odeslat příspěvekod p.lehky 22. 4. 2020 12:09

dnes TMZ aktualizace.... DTC5
p.lehky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tade2 25. 4. 2020 10:30

Lumia 820 => Lumia 950 => Galaxy S9 => Galaxy S23 8/256
ROG Zephyrus G14 (2020), Ryzen 7 4800HS, GTX 1660 Ti Max-Q 6GB, 16/1024 GB
Tade2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomrichter421 3. 5. 2020 15:39

Nevím od kdy to tam je ale dnes jsem po delší době připojil k notebooku mobil přes kabel a nabídlo mi to že můžu používat prostředí DEX. Jen ať si nainstaluju aplikaci do notebooku a spáruju s tím mobil. To docela potěšilo že se nemusí už kvůli DEX kupovat speciální kabely nebo nějaké krabičky. :)
tomrichter421
Junior

Odeslat příspěvekod Lukas29 15. 5. 2020 10:51

Zdravím, potřeboval bych poradit nějakou adekvátní náhradu za Samsung Galaxy s9? :hm
Lukas29
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků