Výběr virtuálního operátora

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radim 8. 1. 2020 20:12

Bonus je při dobití v aplikaci v mobilu a asi i v samošce na netu, pak i ve značkové prodejně, tam taky. Pořádně bych to zjistil, ale aplikace a prodejna jsou 100 %. Bonus asi nebude při dobití třeba přes Sazku apod.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 8. 1. 2020 20:14

Moopp: napiš do Google "twist 25% kreditu". To ti najde.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peliculiar 8. 4. 2020 13:09

Ahoj, volám i píšu málo. Postačuje mi i méně než 0,5 GB dat (nevím kolik přesně). Momentálně mám Kaktus se samoobnovovacími balíčky 22 minut, 40 SMS a 0,5 GB dat za 200 Kč měsíčně. Se striktním používáním Happy Days, je to vlastně za 100 Kč. I tak se mi kumulují jednotky, které dost možná nikdy nevyužiju. Na druhou stranu je výhodou, když se jednotky převádí v případě, že bude třeba čerpat víc než obvykle.
Existuje nějaká alternativa, která mi nabídne něco podobného, tedy s nižším úhrnem minut, SMS a dat za méně než stovku? Vím ještě o Vodafone InKartě, ale ti mají strašně drahá data. Kombinovat to se mi moc nechce.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 8. 4. 2020 16:37

Vodafone inkarta tarify již pro nové nenabízí spolupráce s ČD byla v březnu ukončena stávající smlouvy běží viz příslušné vlákno na ČD tarif. Při této spotřebě těžko najdeš neco vhodnějšího. Můžeš si na data vzít Twist momentálně za 260 Kč na celý rok 1GB měsíčně. A na volání/SMS Kaktus.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peliculiar 8. 4. 2020 23:29

hauzz píše:Vodafone inkarta tarify již pro nové nenabízí spolupráce s ČD byla v březnu ukončena stávající smlouvy běží viz příslušné vlákno na ČD tarif.
O ukončení Vodafone InKarty jsem nevěděl. Před lety jsem to doporučil mojí mámě, používá to bez dat (houpý telefon).
hauzz píše:Při této spotřebě těžko najdeš neco vhodnějšího. Můžeš si na data vzít Twist momentálně za 260 Kč na celý rok 1GB měsíčně. A na volání/SMS Kaktus.
Toho jsem se obával. :-)

Kdybych ty služby dělil, tak nedává smysl, protože u Kaktusích Happy Hours je minimální částka dobití 200 Kč, ale volání + SMS je za stovku a tím pádem bych bonus ani nemohl vyčerpat.

Twist je jen jeden, nebo mají víc variant? Pamatuju si, že to byla jedna z prvních předplacenek, když ještě nebyl žádný výběr, takže od těchto starých značek produktů apriori nečekám zázraky. Nejspíš předsudky ... :-)
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 9. 4. 2020 07:42

U Kaktusu ty balíčky za stovku ale používat nemusíš.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 9. 4. 2020 10:29

U Kaktusu by šla udělat jedna věc - krok stranou - mezipřevodem na jinou SIM - pak vrátit na novou 100korunovku kde úvodní bonus platí rok a při prvním HD dobít dejme tomu 500. Všechen bonus bude tedy platit rok od aktivace a nemusíš řešit žádné balíčky a dobíjení v hh prostě vychytáš jen ten první. U Twistu přečti si příspěvky ve vláknu viewtopic.php?p=12540694#p12540694 těch 50% se tam řeší o něco dříve. Zatím je to do konce dubna.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peliculiar 9. 4. 2020 13:42

suram píše:U Kaktusu ty balíčky za stovku ale používat nemusíš.
To je pravda, ale pak je volání i psaní o něco nevýhodnější. Mě vyhovuje ten systém, že vím kolik mě ty služby stojí, v tomto směru je to jako paušál a zároveň vím, že pokud budu potřebovat někdy volat nebo psát víc, tak mám rezervu z minula. Kaktus mám někdy od jara 2017. Na začátku jsem využil toho (tehdy?) několikanásobného boostu kreditu. Ale nenapadlo mě to každý rok opakovat, vlastně mi to pomyšlení je i proti srsti, takhle to "zneužívat".
Od září minulého roku jim blbne připisování samoobnovovacích balíčků, téměř každý měsíc se tam něco pokazí, takže mám (vráceného) kreditu (za ztracené jednotky) habaděj a s voláním a SMS jsem na úrovni jednoho až dvou nejmenších balíčků.
Nabídka je hodně široká a není jednoduché se v tom zorientovat, tak mě zajímalo zda by někoho napadla alternativa, o které bych mohl do budoucna případně uvažovat. Zda lze mít nějaké volání, SMS a data i za méně než 100 Kč měsíčně. Vždy bývá problém v tom, že pokud se balíček nekupuje každý měsíc tak za měsíc jednotky vyprší. Trochu pochybuju, že by taková nabídka byla, je to proti konceptu točení peněz. :-)
Na Twist se zkusím podívat, ale z toho mála, co jsem četl je to příliš kostrbaté na vstřebání. Navíc předpokládám, že kredit 1300 Kč (u Kaktusu) by mi při přechodu jinam nevrátili, takže to asi musím "doklepat" až kredit dojde a rozhodnout se co potom dál.

Všem moc díky za postřehy. :love:
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 9. 4. 2020 13:50

Od 1.4.2020 se kredit vrací všem a u všech operátorů. Podrobnosti v novele ZoEK. To si dohledáš.... Nebo na webu Kaktusu ve VOP.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 9. 4. 2020 14:39

Určitě kredit vrací ale za nějaký poplatek. Vzhledem k tomu kolik má kreditu bych to nechal minimálně doběhnout.
A rozdíl ceny bez balíčku vs jednotky z nejnižších je minimální. Dostal jsem nabídku na šedivku s korunovým tarifem a sazbami 0,85 za minutu/SMS. Jinak několikanásobný boost jde jen u 10 korunovek kde úvodní bonus 10Kč platí jen 2 měsíce! Tam je 100% na první dobití a dá se sečíst s HD pak je 200% bonus z 200-500 dobité částky. To by se musely koupit největší balíčky jednorázové na min/SMS a pak to udržovat tím nejmenším, což při tvojí spotřebě nedává smysl. Jinak na tom Twistu co je složité? Objednám online sim zdarma (přijdou 2).Aktivuji a dobiji za 260 Kč online do konce dubna je 50% navíc. Koupím roční balíček netu SMS nebo v apce nebo online v můj T-debile.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 10. 4. 2020 13:25

Na kolik to vyjde ten rocni balicek, kdyz chci do tabletu pomala mobilni data?
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 10. 4. 2020 14:28

Max 600 Kc za pomala data (tedy kdyz po vycerpani jednorazoveho balicku u Kaktusu jedes dal). Da se snizit vyuzitim ruznych bonusu.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 10. 4. 2020 15:38

Novou 100 korunovku a v HD dobít 250. Kredit bude 600 (250 kredit + zbytek bonus ten bude platit rok od aktivace sim) a aktivovat každý měsíc za 50/mesíčně za nejlevnější jednorázový a po vyčerpání zapnout zpomalená data. Nebyl by jednodušší 1GB měsíčně roční balíček od T-mobile za 260 za celý rok?
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 10. 4. 2020 16:28

260 Kc na cely rok? Link?
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 10. 4. 2020 20:59

Twist karta.
suram
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků