Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mirek.P 3. 4. 2020 12:33

Myslim, ze na ceske pomery je ta nabidka dobra. Ten rocni balicek na twistu mam v ipadu, v telefonu ale mam tarif Odepis, ktery mne opravdu vyhovuje, takze jakakoli zmena, ktera by zrusila Odepis je pro me se soucasnymi nabidkami nasich operatoru neakceptovatelna.
Snad jedine, co bych jeste uvital, tak mit neomezene SMS v siti. Za 200,-kc, co nabizi VF v samoobsluze ale ne.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod suram 3. 4. 2020 13:03

To nemáš dualSIM telefon? To je snad základ!
suram
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek.P 3. 4. 2020 13:13

Jeste ne..... Nicmene co by to v mem pripade zmenilo? Snad jen ty SMS. Kvuli nim ale mobil menit zatim nehodlam.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod suram 3. 4. 2020 13:19

Hlavně snad levná data ne?
suram
Junior

Odeslat příspěvekod Vodafone Retence 3. 4. 2020 15:15

Volalo retenční oddělení s nabídkou: Za 799 Kč: Neomezené volání + SMS + neomezená data s rychlostí 10 Mbit/s, nebo za 699 Kč: Neomezené volání + SMS + neomezená data s rychlostí 2 Mbit/s.

Výhoda je, že přes retenční oddělení není povinné mít pevný internet. Jde o nabídku bez povinnosti pevného připojení pro 1 telefonní číslo.
Vodafone Retence
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurec 3. 4. 2020 17:05

Kdo to vyuzije, tak bude urcite stastny. Protoze to je pekna nabidka.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mirek.P 3. 4. 2020 17:26

....pred chvili mne volali take..... neomezenka s 1,5G za 298. Nechal jsem si cas na rozmysleni do pondelka....
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod Izibia 3. 4. 2020 19:15

Vodafone Retence píše:Volalo retenční oddělení s nabídkou: Za 799 Kč: Neomezené volání + SMS + neomezená data s rychlostí 10 Mbit/s ...
Výhoda je, že přes retenční oddělení není povinné mít pevný internet. Jde o nabídku bez povinnosti pevného připojení pro 1 telefonní číslo.

A nabídli i variantu 10 Mbit/s za 599 Kč pro tři simky?

Protože mezi 600 Kč a 800 Kč je sakra rozdíl. Stojí za to sehnat dva další lidi.

Vodafone Retence píše:...nebo za 699 Kč: Neomezené volání + SMS + neomezená data s rychlostí 2 Mbit/s.

To je úžasná nabídka pro lidi, co si 18h denně 7 dní v týdnu prohlížejí weby v plaintextu.
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod mas0n 3. 4. 2020 21:04

600 a 800 je sakra rozdil. Ale jasne pise ze nemusis mit pevnou linku. A ta stoji k tem 599 jeste dalsich 399. A to uz po rozpocitani zas az tak sakra velkej rozdil neni, pokud nepotrebujes pevnou linku.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod Izibia 3. 4. 2020 23:18

Proto se ptám Vodafoneho Retenceho, jestli mu retenční nabídlo i variantu pro tři simky (bez pevné linky).
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod Vodafone Retence 4. 4. 2020 09:11

O více simkartách jsme se bohužel nebavili. To netuším, jaké mají nabídky pro 3 sim apod.
Vodafone Retence
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukas063 4. 4. 2020 10:33

Mirek.P píše:....pred chvili mne volali take..... neomezenka s 1,5G za 298. Nechal jsem si cas na rozmysleni do pondelka....

Pěkná nabídka, k něčemu podobnému bych se taky rád dostal...
Lukas063
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 4. 4. 2020 17:54

Joo, tak tahle nabídka je jedna z nej. Tu bych bral taky, páč mám to samé o kilo dražší...
bodyczech
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 4. 4. 2020 20:00

Tak zkuste mrknout na OKU...
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pedrysek7 5. 4. 2020 05:53

Mirek.P píše:Myslim, ze na ceske pomery je ta nabidka dobra. Ten rocni balicek na twistu mam v ipadu, v telefonu ale mam tarif Odepis, ktery mne opravdu vyhovuje, takze jakakoli zmena, ktera by zrusila Odepis je pro me se soucasnymi nabidkami nasich operatoru neakceptovatelna.
Snad jedine, co bych jeste uvital, tak mit neomezene SMS v siti. Za 200,-kc, co nabizi VF v samoobsluze ale ne.


Chci se zeptat, kolik teď stojí modifikovaný Odepiš a jaké tam jsou sazby?
Vím, že není v nabídce, ale kdo ho ještě má. Díky

-- 5. 4. 2020 07:02 --

Vodafone Retence píše:Volalo retenční oddělení s nabídkou: Za 799 Kč: Neomezené volání + SMS + neomezená data s rychlostí 10 Mbit/s, nebo za 699 Kč: Neomezené volání + SMS + neomezená data s rychlostí 2 Mbit/s.

Výhoda je, že přes retenční oddělení není povinné mít pevný internet. Jde o nabídku bez povinnosti pevného připojení pro 1 telefonní číslo.


Retenčí volalo, když jste chtěl odejít tj. zrušit paušál, který máte u Vodafionu dlouho?
Jám mám zatím dobíjecí kartu a je šance si přes retenční oddělení vyjednat nějaký obdobný tarif co vám nabízeli?

-- 5. 4. 2020 07:05 --

Mirek.P píše:....pred chvili mne volali take..... neomezenka s 1,5G za 298. Nechal jsem si cas na rozmysleni do pondelka....


Super nabídka, měl jste u nic nějaký paušál a chtěl jste odejít, že vám volali?
Pro nové zákazníky či zákazníky s dobíjecí kartou asi nic nemají?
pedrysek7
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků