O2 SK Volnosť-do všetkých sietí 0.1€ za hovor v celej EU

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 22. 3. 2020 18:30

Tak 3 x jsem se ptal O2 SK Guru na chatu, jestli je akce na bonus na dobití kreditu a říkali, že o ničem neví. Tak asi musíme počkat na nějakého dobrovolníka, co si dobije a napíše, jestli dostal bonus. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bumbummelon 31. 3. 2020 08:04

Tak co myslíte,končí nám dnes Bezpečná jazda?Asi to uz nepredlžia.
bumbummelon
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 31. 3. 2020 13:29

Přišla i SMS, tak to asi skončí, víc uvidíme zítra. Hlavně by ale mohly platit kódy déle než do 31.5.2020. Mám jich nasysleno dost. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdenek73 31. 3. 2020 14:09

Dobito 15 Euro, bonus nepřipsán.
Zdenek73
Junior

Odeslat příspěvekod xlendi 31. 3. 2020 14:47

Dobíjel jsem 31.3. minimum 8 euro (na další rok) a pochopitelně žádný bonus. Ale i těch 8 euro ročně za možnost volat po desetníku za hodinu mi zato stojí. Loni jsem využil asi na čtyřicet hovorů (tedy za 4 eura), všechny šly do dalších zemí EU (a ano, v době, kdy byla dcera ve Španělsku, tak i na české číslo). Jako doplněk k čistě internetovému tarifu a ke kaktusu na volání jako třetí číslo (i pro roaming mimo civilizaci, kde se prostě "něco" na O2 chytne), výborné. Cena něco přes dvě stovky ročně odpovídající.
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod TrustNo1 1. 4. 2020 07:06

Minimum pro dobití on-line platební kartou je dokonce jen 6 €, musí se ale ručně zvolit "jiná částka" a pak vepsat minimum = 6 €.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod steve 1. 4. 2020 08:32

Zial, cena O2 Volnost je dobra len pre Cesko a Slovensko, uz za 7€ je v Polsku, Rakusku, Estonsku atd. ina ponuka. Konkretne neobmedzene hovory a SMS + min. 10 GB dat. My tu musime vselijako kluckovat medzi operatormi a konecne by bolo od nich slusne, keby aspon pocas tejto pandemie pustili perie a prestali nadmerne az smejdacky profitovat.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 1. 4. 2020 16:25

Zdenek73 píše:Dobito 15 Euro, bonus nepřipsán.


pak už mě napadá jen jedna logická možnost, že ta dobitá sim 15 eurama s bonusem 5 Euro měla přednastavený bonus při prodeji v obchodě na první až x-té nabití 33 % jinak už vážně nevím :-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod steve 2. 4. 2020 07:37

Ako som uz pisal, cislo mam od januara, po prenose z Orange. A bolo to prve dobitie.

Alebo dala banka bonus za dobitie kartou? Skor nie. Ozvem sa neskor po druhom dobiti.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod steve 3. 4. 2020 13:05

A ako vidite, polske ceny su moja mania, dnes som sa pozrel do starsej podrobnej automapy Ceskoslovenska a nasiel som pre mna idealne miesto na byvanie. Je to Jablunkov, nedaleko trojhranicneho bodu, tam by mohli fungovat SIM karty operatorov zo vsetkych troch krajin. Aj by ma zaujimalo, ci je to tak. Mame tu odtial niekoho, kto by to mohol potvrdit?
steve
Junior

Odeslat příspěvekod pedrysek7 5. 4. 2020 06:27

Je to hrozný, jaký tady máme v ČR ceny volání. Zlatý Polsko nebo slovenská O2 - karta Volnosť.

Sice máme bankovní účty v ČR zdarma, ale ceny volání a hlavně dat, jsou příšerné.

I levné Emtéčko, kde 1GB nově bude stát 110 Kč +25 Kč paušál tj. 135 Kč je dražší, než slovenská karta Volnosť, kde za 3 EUR ( 3x 28 Kč) tj. 84 Kč je na české poměry super cena.

Pokud víte v ČR o něcem stejném napiště, ale pochybuji.
pedrysek7
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 15. 4. 2020 15:33

O2 Dobré dáta: 10 GB balík za zodpovedný prístup k pandémii

Zákazníci, ktorí sú zodpovední a ostávajú v časoch svetovej pandémie doma, môžu získať odmenu. V štyroch výzvach získajú po splnení každej z nich 10 GB dát.
Výzvy, v ktorých môžete počas mesiaca získať spolu až 40 GB dát sú nasledujúce:

1. Učíme sa spolu
10 GB dát ponúka O2 tým svojim zákazníkom, ktorí na web http://www.dobredata.o2.sk nahrajú fotku domáceho učenia svojich detí. Výzva platí nielen pre rodičov, ale aj pre učiteľov, ktorí učia svojich žiakov online.

2. Hýbeme sa
Súčasťou tejto výzvy sú tanečník Laci Strike a olympionik Matej Tóth. 10 GB dát získa každý, kto nahrá na kampaňovú stránku video s napodobnením tanečných krokov Laciho Strikea, či si zacvičí s Matejom Tóthom.

3. Myslíme na starších
Keďže práve seniori sú jednou z najzraniteľnejších skupín počas tejto pandémie a často sú izolovaní, určite ich poteší každá maličkosť v podobe sociálneho kontaktu. O2 vyzýva všetkých, aby potešili telefonátom alebo videohovorom svojich rodičov či starých rodičov.

4. Podporujeme umelcov
Ak budeme počúvať slovenskú hudbu, pomôžeme slovenským umelcov. Ak poslucháč nahrá screenshot svojho playlistu na Tidali, Spotify alebo Youtube, získa 10 GB dát.


Fotky alebo videá o splnení jednotlivých výziev stačí nahrať na web http://www.dobredata.o2.sk. Po schválení obsahu získajú zákazníci kód, ktorý si následne aktivujú, pričom tí, ktorí zatiaľ zákazníkmi nie sú, sa môžu zapojiť po zaobstaraní si karty O2 Voľnosť.

http://www.dobredata.o2.sk

https://fony.dnes24.sk/clanky/o2-dobre- ... k-pandemii

:D 8-)

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=Vyd4Vn7U6IE&feature=emb_logo
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 16. 4. 2020 11:30

Tak už mám 2 x 10 GB. :D 8-) Pracuji na dalších. o<:)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 17. 4. 2020 07:15

Pro pedryska: v ČR je do konce dubna akce na dobití u Twistu a v kombinaci na akci na roční internet 1GB měsíčně stačí na novou ochutnávkovou SIM dobít 260 a máš na celý rok měsíčně 1GB za pár korun. Vice ve vláknu Síťoví operátoři=>vánoce T-mobile 2019
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Davidbenis 18. 4. 2020 08:03

Zdravím!Da se vyhnout dennimu poplatku za internet v případě když se bonusové extra data v balíčku spotřebují dříve než se ukončí jeho platnost a aktivováním dalších extra dát?
Davidbenis
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků